Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Детската стая EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Детската стая EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Детската стая EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Детската стая EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Детската стая EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Детската стая EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Детската стая EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Детската стая EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Детската стая EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    Детската стая

    Deimos
    Deimos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 83
    Join date : 04.02.2013

    Детската стая Empty Детската стая

    Писане by Deimos Вто Фев 10, 2015 9:49 pm

    Детската стая PHOTO-1
    Deimos
    Deimos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 83
    Join date : 04.02.2013

    Детската стая Empty Re: Детската стая

    Писане by Deimos Вто Фев 10, 2015 9:58 pm

    Месец беше мина от смъртта на Бела, животът продължаваше, но не беше никак лесен. Арес се бе съсредоточил върху задачата да се убеди, че никой няма да бъде способен да повтори случилото се от онзи ден, убеждавайки се, че всички членове на клана на вещици от които бе започнало всичко това бяха мъртви. Фобос изчезваше с дни, а когато се появяваше бе мъртво пиян покрит в кръв, често чужда, но се случваше и той да пострада. Хармония се опитваше да продължи напред и да преживее смъртта на синът си, но най - трудно бе за Анастасия и Персефона.  Деймос се опитваше по всякакъв начин да помогне на любимата си, но нямаше кой знае колко голям успех, в повечето случай тя го отблъскваше и се затваряше  себе си, в тези моменти Деймос се чувстваше най - безсилен. За да избегне тези емоции се бе посветил на това да направи стаята а дъщеря си най -красивото място в резиденцията, в която се бяха настанили след смъртта а Бела. Правеше всичко собственоръчно, изпипваше всеки един детайл до най - малка подробност и това го караше да се чувства полезен. Надяваше се, че появата на принцесата му, щеше да помогне на майка ѝ да излезе от черупката и депресията си и да продължи напред. Ужас знаеше, че никога нещата нямаше да бъдат същите, но се надяваше да са малко по - добре от сега.
    Anastasia
    Anastasia
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 204
    Join date : 01.01.2013
    Age : 28
    Местожителство : Абисус

    Детската стая Empty Re: Детската стая

    Писане by Anastasia Пон Фев 16, 2015 9:12 pm

    Вървях по коридора бавно и безцелно. Разходките бяха добри за бебето. За раждането. Бременността ми бе доста напреднала, скоро очаквахме бебето да се роди. Да се появи на белия свят и никога да не види своята луда леля.. Да, още ме болеше. Болеше адски много, всеки божи ден. Чувствах се празна, недовършена, смазана. Не можех да понеса цялата тази мъка по никакъв начин. С майка ми почти не си общувахме, беше твърде болезнено. Оценявах опитите на Дей да ме развесели, но просто не се получаваше. Знаех, че го прави с най- искрени подбуди, но просто не се получаваше. Не знаех как ще оцелея, не мислех че ще мога още дълго. Единственото щастие в ежедневието ми бяха ритниците на малкото същество в корема ми. Цял месец..
    Когато минах покрай стаята, която би трябвало да бъде за бъдещото ни дете видях Деймос да се катери по една стълба и се спрях. Подпрях се на вратата, скръствайки ръце под бюста си и облегнах глава на касата, проследявайки движенията му. Беше гол до кръста и беше направил чудеса с тази стая. Изглеждаше наистина като кътче от рая, специално за нашата принцеса. Сърцето ми препусна ритъм и стиснах устни, за да спра новия поток от сълзи, които напираше.
    Не бях забелязвала колко усилено се беше трудил, защото това наистина беше вълшебно..
    - Скъпи... ? - не бяхме си говорили много в последния месец. Разменяхме единични реплики. Той ми говореше доста, но не отвръщах. Но някак си сега исках да му кажа нещо.. каквото и да е. Нещо просто.
    Deimos
    Deimos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 83
    Join date : 04.02.2013

    Детската стая Empty Re: Детската стая

    Писане by Deimos Вто Фев 17, 2015 9:31 pm

    Стените най - накрая бяха готови, Деймос ги беше боядисал и те най - сетне бяха изсъхнали, а когато това се случи той монтира панелите които щяха да ги предпазват. Сега се бе заел с таванът, за който бе решил да вгради панел с многобройни светлинки наподобяващи звезди, бъдещият татко искаше всичко да е перфектно и всичко да направи сам. Всъщност би се радвал да сподели това изживяване с братята си, веднъж в животът си да изградят нещо заедно вместо да го разрушат, но моментът не бе подходящ, Ерос все още търсеше начин да преодолее хилядолетията раздяла със съпругата си, а колкото до Фобос, никой не знаеше нищо за него. След смъртта на Бела по - малкият близнак бе погубен от мъката си и бе изчезнал сякаш от лицето на земята.
    Гласът на Аня го стресна и едва не го събори от стълбата на която се бе покачил. Напоследък все по- рядко чуваше гласът ѝ и имаше контакт с нея, факт който го натъжаваше, но преглъщаше за да ѝ даде пространството от което се нуждаеше. Богът се усмихна леко и бързо се приближи до годеницата си слагайки автоматично ръце на вече напредналото ѝ коремче
    - Всичко наред ли е кралице моя? - попита леко притеснено поглеждайки в насълзените ѝ очи
    - Ако не ти харесва ще го преправя само кажи - побърза да я увери предполагайки, че нещо в стаята не ѝ е допаднало.
    Anastasia
    Anastasia
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 204
    Join date : 01.01.2013
    Age : 28
    Местожителство : Абисус

    Детската стая Empty Re: Детската стая

    Писане by Anastasia Сря Фев 18, 2015 5:20 pm

    Той реагира веднага, приближи се до мен, оставяйки цялата работа и започна бързо да се оправдава, че всичко е поправимо. Е, не всичко на света, но поне от стаята. Трябваха ми няколко минути, за да подтисна хлипанията и сълзите, като това време използвах, за да се сгуша в него колкото силно ми позволяваше коремчето.
    - Не, не. Всичко е прекрасно.. Просто прекрасно. - казах най- накрая, когато получих тази възможност и поклатих глава. Погледнах нагоре към него, опитвайки се да избърша сълзите си и да ги спра. Не можех винаги да бъда такава развалина. Накрая той просто щеше да ме напусне.
    - Извинявай, че се държа така с теб. Ти не си виновен за нищо и не бива да наказвам теб. Аз съм лоша годеница.. - констатирах, гледайки морско сините му очи и заплитайки пръсти в косата му. Успокояваше ме да си играя с нея.
    - Надявам се знаеш колко много те обичам и оценявам всичко, което правиш. - хлипането отново започна, затова просто скрих лице в гърдите му, прегръщайки го отново.
    Deimos
    Deimos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 83
    Join date : 04.02.2013

    Детската стая Empty Re: Детската стая

    Писане by Deimos Сря Фев 18, 2015 8:29 pm

    Сълзите натрупали се в очите ѝ, учестеното ѝ дишане стряскаха богът на ужасът, на моменти наистина не знаеше как да се справи, какво да стори, но баща му го бе учил да разчита на интуицията си, той говореше за битките, но ако го погледнем отстрани и това си беше един вид битка. Деймос прегърна силно кралицата си и нежно я повдигна, след което я занесе в средата на стаята и я постави върху покривалото което бе сложил за да не цапа подът. Настани се до нея и я притисна към гърдите си, като започна леко да гали гърбът ѝ след което се отпусна назад и придърпа и нея с него позволявайки ѝ да отпусне глава на голите му гърди
    - Кралице моя, не е нужно да се извиняваш за нищо, зная, че последния месец не бе никак лесен за теб и имаше нужда да се справиш с мъката си по свои начин. Всеки от нас има свои механизми за справяне с трагедии. - обясни спокойно той целувайки главата ѝ
    - Единственото което ме притеснява, е че не осъзнаваш колко много те обичам и колко много ме наранява това чувство на безсилност, че не мога да отнема болката ти макар да ти обещах да не позволявам на нищо и никого да нарани теб и дъщеря ни - обясни той натъжавайки се леко, бе готов на всичко за тях и въпреки това бе неспособен да ѝ помогне.
    Anastasia
    Anastasia
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 204
    Join date : 01.01.2013
    Age : 28
    Местожителство : Абисус

    Детската стая Empty Re: Детската стая

    Писане by Anastasia Пет Мар 13, 2015 11:57 pm

    Прегръдките му бяха моята утеха. Караха ме да забравя света около нас поне за момент. Оставих се на грижите му да ни пренесе някъде си и скоро се намерих сгушена в него, което ми харесваше доста. Увих се автоматично около тялото му, сякаш се опитвах да му приложа някаква хватка, вместо да го прегръщам с всички сили и зарових лицето си в шията му.
    - Знам, скъпи знам. Но просто няма как да ми помогнеш, съжалявам. Знам, че ме обичаш. Виждам го в очите ти, в действията ти. И аз те обичам много. - успокои го, оставяйки няколко целувки по врата му, след което отворих очи и се огледах.
    - Кой да знае, че те бива толкова много за декоратор и художник. Мислех, че ще потърсиш майка си за помощ, или пък Хармония. - реших да сменя посоката на разговора. Емоциите тези месеци не ми бяха силната страна. Реших да се опитам да ни разведря.. поне малко.
    Deimos
    Deimos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 83
    Join date : 04.02.2013

    Детската стая Empty Re: Детската стая

    Писане by Deimos Съб Мар 14, 2015 11:46 am

    Деймос се радваше на тази промяна, малко по - малко любимата му се връщаше при него и макар да бе далеч от идеята, че е забравила или, че вече не я боли, той се радваше, че моментите на спокойствие ставаха малко повече.
    - И да позволя на някой друг да обере славата? - попита богът с типичната му арогантност
    - Никога - допълни засмивайки се, когато усети, че и Ана се засмя
    - Още не е късно да променя нещо ако не ти харесва - допълни богът притискайки я по - силно към себе си. Двамата лежаха на покривалото загледани в таванът дълго време, Деймос разказваше за плановете за стаята на дъщеря им, какво още искаше да направи, обещавайки, че ще направи всичко сам, дори легълцето в което щеше да спи принцесата му. Разказваше ѝ за нещата на които иска да научи малката, как никога не си е представял да бъде баща, но колко много неща би искал да ѝ покаже. Деймос беше щастлив, тук в тази малка стаичка, заедно с жената която едновременно го побъркваше, но и омагьосваше, с дъщеря си усещайки я как рита в утробата на майка си.
    Anastasia
    Anastasia
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 204
    Join date : 01.01.2013
    Age : 28
    Местожителство : Абисус

    Детската стая Empty Re: Детската стая

    Писане by Anastasia Съб Мар 14, 2015 7:40 pm

    Това някак си ме успокояваше. Не се налагаше да говоря, нито да се преструвам. От мен се искаше просто да лежа, сгушена в него, и да слушам успокояващия му глас. Той виждаше нещата по- светло, по - ясно, по- жизнерадостно. Завиждах му в този момент. Аз не виждах нищо друго освен сянката на страданието, която щеше да ме преследва до края на живота ми. Прехапах устна и избутах тези мисли настрани, за да не се налага да бърша още сълзи от лицето си.
    - Обзалагам се, че ще е много красива. И ще се ядосваш с много нейни обожатели. - констатирах, засуквайки един кичур от косата си около пръста си и се подсмихнах леко. Да, имаше вече опит с Хармония и все пак нямаше да бъде същото. Тя щеше да е малкото му момиченце. Спомням си колко време нашия... ъъ.. Хадес се ядосваше с момчетата, с които се занимавахме преди.. не му беше лесно. Затова и накрая се отказа.
    Deimos
    Deimos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 83
    Join date : 04.02.2013

    Детската стая Empty Re: Детската стая

    Писане by Deimos Вто Авг 25, 2015 2:34 am

    - Те по - добре да стоят настрана защото кълна се, че всеки който се доближи до малкото ми момиченце ще се превърне в храна за гарваните ми! - заяви богът напълно сериозен, до този момент мисълта за охажорите които дъщеря му щеше да има не се бе наместила в съзнанието му, все още си мислеше за бебето в утробата на неговата кралица, не се бе замислял, че това бебе ще порастне нито, че ще стане жена и се има същите нужди като него и майка си. И в този момент тази мисъл го ужасяваше
    - Ако трябва ще изградя метална кула така че никой да не може да се доближи до нея! - допълни със сериозен и заплашителен глас, глас който в този момент звучеше точно като този на баща му. 
    - Ще направя цяла армия с едничката задача да бранят нея - продължи да бръщолеви разгневеният бъдещ татко.

    Sponsored content


    Детската стая Empty Re: Детската стая

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пон Май 20, 2024 5:44 am