Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Анастасия  EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Анастасия  EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Анастасия  EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Анастасия  EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Анастасия  EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Анастасия  EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Анастасия  EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Анастасия  EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Анастасия  EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


    Анастасия

    Anastasia
    Anastasia
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 204
    Join date : 01.01.2013
    Age : 28
    Местожителство : Абисус

    Анастасия  Empty Анастасия

    Писане by Anastasia Вто Фев 12, 2013 6:30 pm


    Име:
    Анастасия / Макарина

    Прякор:
    Ей, Аня

    Възраст:
    ъм...Упс...забравих

    Вид:
    богиня естествено

    Дарба:
    амиии нормалните възможности на всички богове + гръцки огън..

    Град:
    Абисус

    История:
    Хм..Откъде да започна? От сътворението на света, или от моето сътворение...Ммм не, прекалено много ще ви отегча. Да започнем с близкото минало, до колкото може да се нарече така. На кратко? - Баща ми е Хадес..Да, владетеля на подземното царство, да, онзи, който е натикан в Ада от братята си, и да, онзи, за чиято строгост и кръвожадност се носят легенди. Но, хей. Това е баща ми. Щом аз и сестра ми сме се появили на бял свят и все още е влюбен в майка ни очевидно не е толкова ужасен, колкото го описват всички. Добре де, страхувайте се. Изправите ли се срещу него ще видите могъщ бог, готов да изтръгне душата ви от тялото ви и да я хвърли на Цербер, или на някоя от харпиите на Би (сестра ми), но аз си го познавам като просто баща, опитващ се да укроти две разнояйчни близначки. Е, не му се получава особено, но както и да е. Та историята за мен :
    Знаете, че всички казват как в една двойка близнаци винаги има два вида - добър и лош. Е, природата явно е пропуснала този закон при мен и Александра. И двете обичаме битките, и двете сме добри в нея, и двете обичаме разрушението, смъртта и власта, и двете отбягваме всякакъв вид чувства, освен към семейството. Но на мен Ада не ми стигаше...нито Венус...нито изобщо Щатите, дори и рая не. Исках да обиколя света, да видя красотите му и да опитам от всичко, но по човешкият начин - пътувайки с влакове, автобуси, самолети, кораби, метро и каквито глупости искаш. И наистина осъществих идеята си сама, тъй като на Би не и допадаше този начин на обикаляне. Но домът ми липсваше...Изпитвах...как се наричаше...Носталгия по родното. Така че се върнах и не мисля скоро да мърдам от тук.

    Характер:
    Мм характер? Луда, ината, упорита... Може би такъв тип описания са точно за мен. Но пък винаги съм във добро настроение, рядко можеш да ме ядосаш, да не кажа почти никога. Когато се ядосвам става малко опасно... за жалост така е и при сестра ми и когато стане сблъсък на интереси винаги е грандиозно. Амбициозна съм..никога не се отказвам от нещо, с което съм се захванала. Винаги довършвам нещата до край. Споменах ли, че мразя истинското си име? За бога, родителите ми са луди. Как ще ме кръстят Макарина. Името на сестра ми също не е нещо повече - Мелиное - но звучи някак по - изтънчено, докато моето звучи като пълна глупост. Както и да е, харесвам повече Анастасия и всеки, освен семейството ми и останалите задръстени богове ме познават с него.

    Отличителни белези:
    Музика, мода, мъже...трите ми най- любими М-та.

      В момента е: Пон Май 20, 2024 2:10 am