Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Kiss me or kill me?  EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Kiss me or kill me?  EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Kiss me or kill me?  EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Kiss me or kill me?  EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Kiss me or kill me?  EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Kiss me or kill me?  EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Kiss me or kill me?  EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Kiss me or kill me?  EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Kiss me or kill me?  EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    Kiss me or kill me?

    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Kiss me or kill me?  Empty Kiss me or kill me?

    Писане by Психея Пон Мар 31, 2014 9:13 am

    '''The most expensive thing on the world is Trust. It can take years to earn it and just a matter of seconds to lose it.''


    Kiss me or kill me?  Tumblr_inline_mvlvtl0OGG1s5jzud


    *one day earlier*

    Поредния ден.
    Психея стана от леглото с нежелание да живее изобщо, но въпреки това продължаваше, без да вижда смисъл във всичко. Отхвърляше поканите на всички мъже от службата или от сградата, в която живееше за всякакви срещи. Изобщо отхвърляше всеки. Никой не й трябваше.
    Облече се,оправи косата, която беше в безпорядък и всичко останало, след което лепна фалшивата усмивка на лицето си и отвори вратата, за да посрещне новия ден на работа. Това, което не очакваше обаче беше мъжът пред нея от другата страна на вратата. Беше рус и с огромни размери, пред които нейните бледнееха, но не се страхуваше. Беше богиня все пак, имаше си ползи от това.
    - Мога ли да ви помогна? - попита не много учтиво тя, без да мърда от мястото си. Имаше работа за вършене и не смяташе нито да го кани у дома, нито да му обръща внимание.


    Последната промяна е направена от Психея на Пон Мар 31, 2014 4:19 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Christopher* Пон Мар 31, 2014 9:37 am

    Беше добре, когато притежаваш връзките и буквално ги държиш в ръцете си. Дърпах конците на собствената си война от която знаеш, че ще излезеш победител, а със съюзника за когото разбрах непосредствено преди минути щеше да е дори по - лесно.
    Материализирах се точно до вратата й и се облегнах отстрани. Сякаш знаех за графика й, защото прекрасната богиня отвори минути по късно. Не изглеждаше впечатлена да ме види, но имаше още много информация която да не я зарадва, затова просто се усмихнах чаровно.
    - Разбира се че можеш Психея, а аз ще ти дам това което най - силно желаеш... - Усмивката ми стана дори по широка, когато заобиколих опитите й да ме спре и влязох в апартамента й.
    - Не разбирам, ако имаше право да живееш в двореца на Арес защо би живяла тук? - Огледах всичко наоколо в не големия й апартамент и отново се обърнах към нея.
    - А да, ти беше прогонена... Е аз съм тук за да ти върна това право. Предлагам ти сделка. Ти ще ми кажеш слабите места на боговете, поне психическите, за да мога да ги ударя там където най много ще ги заболи преди да ги убия.... А аз ще те оставя жива и ще си помисля дали да ти дам привилегията да станеш моя кралица. Какво ще каже? - Не изглеждаше много на себе си, но вероятно защото още не знаеше кой съм. Много скоро щеше да разбере и вече нямаше да е толкова шокирана... Надявах се само да не ми се наложи да убия. Щеше да ми е полезна за сега... А по принцип, нямаше жив Бог в представите ми за бъдещето.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Психея Пон Мар 31, 2014 10:10 am


    Това вече беше ново. Невъзпитания господин, който обичаше да фамилиарничи, нахлу в апартамента й и започна да се разполага и да се разхожда, сякаш бе у дома си. И очевидно имаше повече информация, от колкото на младата жена й се искаше. Тя присви очи, както и стисна челюстта си, но запази спокойствие и стисна юмруци.
    - Извинявай, а ти кой си, че да имаш смелостта да идваш в дома ми и да ме заплашваш? Да, прогонена съм, но си харесвам дома в момента, дори да живея сама. Какво те кара да мислиш, че имаш шанс да убиеш богиня и дори да поставяш условия? - попита тя горделиво. Да, не беше от висшите богове, нито имаше към кого да се обърне за защита, но все пак беше безсмъртна и от личната й магия зависеха доста неща. Не се смяташе за напълно безпомощна, та да скланя глава пред един демон.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Christopher* Пон Мар 31, 2014 10:16 am

    Миличката наистина ли вярваше, че е безсмъртна? Това беше много жалко, защото наистина не ми се искаше да я убивам, за да я убедя в противното. Искаше ми се първо да се позабавлявам с нея, наистина беше красива.
    - Съжалявам за новините скъпа, но не си безсмъртна и у мен е оръжието което може да те убие, друго съм обаче, аз. Ти не можеш да ме нараниш по никакъв начин, боговете не ми действат. - Усмивката ми стана вече злобна и се приближих бързо към нея. - Нека ти перифразирам въпроса си, ще ми служиш ли или да те убия още тук. Арес всеки момент ще разбере за войната, която започнах убивайки такива като теб и нямам много време за губене. - Камата не беше в мен, но това не ми пречеше да я зашеметя докато я взема и след това да се върна и да я убия.
    - Аз съм Азазел. Не съм обикновен демон. Можеш да ме убиеш по трудно и от Луцифер, а както вероятно знаете, той не може да умре. Жалките ти братя и сестри ще тръгнат срещу мен и ще ги убия един по един, докато накрая не остана единствения със сили тук и на Олимп. От теб зависи дали ще стоиш до мен или ще си четвъртата цертва на войната...
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Психея Пон Мар 31, 2014 4:15 pm

    Нищо добро не вещаеше разговора с този господин. Особено, когато се представи. Психея не знаеше, че съществуването на Луцифер беше истина и честно казано не искаше да се забърква със сина му, който имаше този луд, откачен поглед. Тя отстъпи неволно назад, след което скръсти ръце пред гърдите си, за да си придаде по авторитетен вид.
    - Значи кроиш завладяване на Олимп. И мислиш да избиеш всички богове, но си решил първо да отмъщаваш. Много добре. - каза хладнокръвно русокосата красавица с нейното безизразно лице. Обмисляше приоритетите си, когато й хрумна това, което съпругът й бе казал. Но нямаше да мисли за него, не беше сигурна до къде се разпростират силите му. Власт, смърт. Добре.
    - Определено обаче нямаш подход към жените, особено когато им предлагаш да бъдат твои кралици. Такава изкушаваща оферта може да бъде поднесена по много по-... деликатен и примамлив начин. - продължи, този път със хладна и мрачна усмивка. Мина покрай него най-спокойно и тръгна към бара, от където извади скоч и две чаши, след което седна на един стол до масата.
    - Защо не ми разкажеш по- подробно за новите ни общи цели, а аз ще те черпя питие. - предложи тя и сипа в чашите, след което се облегна назад и кръстоса демонстративно краката си, отпивайки от жълтеникавата течност. Това беше всичко, което можеше да направи. Или точно тук и сега щеше да загуби живота си, или да му стане любим съюзник.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Christopher* Пон Мар 31, 2014 9:15 pm

    Така вече ми харесваше повече. Щом щяхме да пийнем и да поговорим нямах против. подарих и една блестяща двадесет и четири каратова усмивка и седнах на стола до нея.
    - Тогава моля да бъда извинен. Заплахите са моето хоби, така всявам страх, както и с изпълняването им разбира се. - Взех чашата която беше сипала за мен и отпих от нея.
    - Плана е следния. Предизвиквам Арес и цялата му армия да ме атакуват, след като започнах да избивам богове, няма начин да не го направят. Те не знаят обаче че се обричат на сигурна смърт. Не може да не си чувала за онази много тайна кама която може да отнеме живота на боговете. Е тя е в мен, както и кръвта на ......... Така, че всеки, който е срещу мен ще загине. - Въздъхнах разочаровано, беше толкова скучно да започваш война, чиито край знаеш.
    - Сега нека поговорим делово, искам да знам кое е слабото място на Арес, къде да го ударя за да го заболи най - много искам да го сломя да го накарам да плаче като бебе и да ми се моли да го убия, защото няма да има за какво да живее. - Повдигнах веждите си оглеждайки я щателно и отпих отново от прекрасния отлежал скоч.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Психея Пон Мар 31, 2014 10:07 pm

    Прекрасно, върза се. Психея продължи да се държи също така делово-предизвикателно, както до сега и отпи отново от скоча си. Усмихна се хладно и подпря лакът на масата, а брадичката й се облегна на дланта й и заслуша плановете му.
    Сега големия въпрос беше какво точно да му каже, та хем да не издаде много фатално Арес, хем да залъже Азазел, че му помага. Трябваше й време, за да се съветва с Арес за това, дори да не искаше да го прави. Едва ли щеше да пропусне такава възможност. А за нея беше доказателство.
    - Преди да ти отговоря на това ще те попитам нещо друго - Защо точно Арес? Хадес, Зевс, Посейдон.. те са трита главни бога, ако контролираш или унищожиш и тримата или поне двама от тях ще имаш сериозен авторитет пред останалите, все пак те са над всички останали. Контролират земята,небето и ада. Защо Арес? Не, че моя гняв не е насочен към тяхното семейство, но аз си имам причини, какви са твоите? - попита с нисък, очарователен глас Психея, вдигайки веждите си нагоре. Щеше да бъде много добре, ако успее да измъкне допълнителна информация.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Christopher* Пон Мар 31, 2014 10:42 pm

    Личеше си че е блондинка, но не толкова, все пак се усети че се насочвам към Арес специално, но не и защо, а беше толкова очевидно.
    - Елементарно, Арес е бога на войната, ако се изправя срещу боговете, той ще води войната, което значи че той е моя враг. След като се оправя с него ще се насоча към Зевс и Хадес, а колкото до Посейдон, той не ми пречи, нека прави каквото си иска, за сега е последния за когото ми пука. - Доизпих уискито си и си налях втора чаша. Трябваше да започнем планирането на детайлите, след като ми издаде тайните на така нареченото "семейство" щях да срина със земята двореца на тези идиоти.
    - И така да се върнем на въпроса със слабото място. Кое е то, за да можем да съставим твоя план за отмъщение и моя за завземане на света. - Въздъхнах сякаш изморено, но всъщност беше от отегчение, ако беше толкова скучна можех да си променя решението да я оставям в редиците си. Не обичах да си губя времето макар да имах изобилие от него.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Психея Вто Апр 01, 2014 11:26 am

    Имаше логика. Значи няма и вътрешни подбуди. Действаше просто логично и рационално, което беше хубаво в случая. Все пак можеха да следват неговите действия така. Психея се усмихна равнодушно и прокара пръсти през златистите си коси, след което се замисли за нещо, което би било болезнено за Арес.
    - Имаш добра логика. Което ме води към въпроса защо не си се сетил сам кое е слабото място на Арес - децата му. Той е силен и агресивен, но загубата или нараняването дори на децата му, на жена му - можеш да го свалиш на колене. Той няма други слабости. Но семейството му, в което в момента има много смут заради моята поява и връзката между Дракула и Хармония, е пред разпадане и това го убива вътрешно. - трябваше да бъде нещо хем полезно за него, хем не прекалено лично, така че да я убие Арес. Това можеше да го прозре Азазел и без чужда помощ, но очевидно беше по- рус и от нея.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Christopher* Вто Апр 01, 2014 11:50 pm

    Значи това трябваше да направя, да избия семейството му? Лесна работа, щях да съм готов преди залез дори, но някак си не вярвах ако избия цялото му семейство той да се предаде. Все пак ако нямаше нито един жив, който да обича той щеше да желае смъртта си, а аз не исках това исках да ме моли да го убия но не по тази причина.
    - Добре, значи е решено... И кой е любимеца от децата му? Предполагам момичето, нали така, те са слабото място на бащите си, като цяло жените. Мисля, че няма да скърбиш много и за свекърва си. Ще му отнема начина за размножаване, както и любимото му дете. Поправи ме ако греша, може любимеца му да е някой от синовете му. - За това беше тук, за да ме насочва, трябваше ми определена мишена. Афродита беше едната, другата беше под въпрос и все пак дори да не са му любимците се съмнявах да не обича другите си три деца. Така щеше да има за какво да живее и все пак да бъде разяждан от вътрешна зловещо голяма болка. Така исках и да бъде...
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Психея Сря Апр 02, 2014 8:17 pm

    Добре, ума му откликваше много добре на нейните насоки. Русокосата богиня се усмихна делово и отпи от чашата си отново, след което поклати глава одобрително. Това й даваше нова преднина и трябваше да го изчака да си тръгне, за да отиде при Арес. Но той можеше да я следи.. трябваше да се телепортира на различни места и.. ох, започваше да я боли глава. Как да стигне до Арес..
    - Точно така. Тя му е най- голямата слабост като единствено момиче и най- малка от децата му. Но може би ще имаш проблеми с Дракула, той е неин годеник сега. - трябваше да разбера дали това копеле беше част от цялата тази афера или нямаше общо, макар втория вариант да я съмняваше. Красивата богиня наля и на двама им по още едно питие, сигурна че алкохола би развързал езика му още малко.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Christopher* Сря Апр 02, 2014 9:24 pm

    Значи бях в правилна насока, което ми харесваше, както и това, че Психея беше приятелски настроена да ми каже това, от което имах нужда.
    - Добре, в такъв случай, предполагам следващата жертва ще бъде Амара. Единственото което трябва да направя е да мина през железните стени, и многобройните стражи на двореца. Доизпих чашата си, а компанията ми бе така добра да ми налее отново.
    - Колкото до Дракула, не се притеснявай за него, аз ще разреша проблема. нали за това са партньорите за да си правят отстъпки. Ще му дам нещо в замяна... Той иска армия, аз ще му я осигуря, пък и мислиш ли че на него изобщо му пука за тази богиня. С нея е само по сметка. Ще бъде щастлив когато го отърва от бремето, да бъде с тази лигла. - Пресуших чашата си, защото не обичах алкохола да се зеносва и се изправих. - Имаш ли някакви въпроси, или да тръгвам, за сега ще те оставя, но ще те потърся когато ми трябваш. Очаквам от теб да си винаги на линия! Това не е молба, по скоро препоръка, за да можеш да запазиш живота си.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Психея Сря Апр 02, 2014 9:35 pm

    Свобода? Значи все пак присъдата беше добра. Психея нямаше да загуби живота си. Поне не още. Не, че някой щеше да научи, ако стане в момента. Сигурно ще минат седмици, преди Ерос или някой друг се сети да провери апартамента й. Даже може и да са години. Тази мисъл я потискаше още повече, но не трябваше да се натъжава сега. Опасната й игра с огъня можеше да бъде или много добре изиграна или завършваща по трагичен за нея начин.
    - Разбира се. Винаги когато ти потрябвам. - съгласи се русокосата красавица и кимна. Демонът се изпари, а тя колкото и да се изкушаваше да довърши бутилката реши да отиде на работа. През деня усети, че от време на време я наблюдаваха. Той едва ли щеше да пусне така доверениците си. Затова и нямаше да действа още. Не и днес.

    Sponsored content


    Kiss me or kill me?  Empty Re: Kiss me or kill me?

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 10:27 pm