Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Renesmee EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Renesmee EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Renesmee EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Renesmee EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Renesmee EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Renesmee EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Renesmee EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Renesmee EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Renesmee EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    Renesmee

    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    Renesmee Empty Renesmee

    Писане by Renesmee Вто Апр 08, 2014 8:49 pm

    Име:
    Ренесме

    Години:
    На около две хилядолетия

    Раса:
    Демон

    Външен вид:
    Подобно на брат си Ренесме е изключително привлекателна личност.С бистри, проницателни, сини очи, плътни розови устни и гъста, златисто-кафява коса, тя има възможно най-миловидното лице, под което обаче се крие опасна същност.Има високо и стройно тяло, което винаги е било добре поддържано, какво да ви кажа, обича да изглежда добре.Старае се винаги да изглежда стилно, дори когато не е сред хора, но всъщност рядко това перфектно лице има нужда и от капчица грим.

    Характер:
    Подобаващо същество на Ада - надменна, безчувствена и много, много умела в сарказма.Би те убила без да й мигне окото, а единственото същество, което обича на тази планета е брат й.О, всъщност тук допуснах лека грешка.Също така обича и себе си изключително много и се пази с цената на всичко. И въпреки всичко това в леденото й сърце все още се прокрадва капчица човечност, но тя бързо бива заличавана от гняв и жажда за мъст.Към кого?Дори и тя не е наясно.

    История:
    Нека започнем от самото начало.Баща ми, Луцифер, отегчен от Лилит се качил на Земята където намерил майка ми.. е, това няма да ви го разказвам, тъй като става въпрос за собствените ми родители.
    След шест месеца сме се родили, аз и брат ми Азазел, да това е аномалия, но все пак като деца на Дявола не можехме просто да стоим цели девет месеца вътре. И тук си има причина девет е числото на завършека а шест си е числото на баща ни все пак.
    В крайна сметка се раждаме заедно с Иисус, но не ми се иска да го натяквам, все пак сещате се той е мъченика и така.
    Колкото и да се опитваше бедната ни майка да ни научи да бъдем добъри, да се раздаваме... Нашия баща си оставаше Луцифер, а аз бях като него. Когато му дойде времето Азазел направи онова, което му бе казано - уби Божия син.
    Всичките добри дела които беше направил се равняваха точно на моите злини, със смъртта на този "човек" везните бяха наклонени към злото. Затова и баща ми се договори с всевишния. Направиха заедно две оръжия. Едно беше меч който оставаше на небето, а другото беше кама, която се съхранява в Ада. Това са единствените оръжия, които могат да ни убият.. и то единствено от ръцете на ангел.

    Личност която използвате:
    Miranda Kerr
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Renesmee Empty Re: Renesmee

    Писане by Amara* Вто Апр 08, 2014 9:01 pm

    Одобрена си душа Smile Приятно прекарване при нас Smile

      В момента е: Чет Май 09, 2024 12:15 am