Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Романтичните сънища на Ерос (част 1) EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Романтичните сънища на Ерос (част 1) EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Романтичните сънища на Ерос (част 1) EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Романтичните сънища на Ерос (част 1) EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Романтичните сънища на Ерос (част 1) EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Романтичните сънища на Ерос (част 1) EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Романтичните сънища на Ерос (част 1) EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Романтичните сънища на Ерос (част 1) EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Романтичните сънища на Ерос (част 1) EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Eros Пон Апр 14, 2014 10:25 am

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Tumblr_n3qd2tf9es1spnyg9o1_500
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Eros Пон Апр 14, 2014 10:25 am

    Огледах се наоколо, всичко си беше точно както беше и в спалнята ми, с изключение, че леглото и всичко наоколо липсваше, заменено от високи дървета и мека трева. С Психея лежахме сред малки розови цветенца, във същата поза, в която бяхме и преди малко, между завивките, които също бяха изчезнали.
    Усмихнах се леко и сведох погледа си към нея. Тя ли ни беше телепортирала или сънувах, защото всъщност сега не се чувствах уморен.
    - Земната природа е наистина красива... Винаги съм я харесвал, спомняш ли си? - От време на време я карах да слизаме и да стоим сред природата, по подобен начин, но като младоженци винаги свършихме с много трева из косите и целите тела омазани в зелено... Къпането след това обаче също си го биваше, затова и не се отказвахме от това. Сега обаче трябваше да пазим благоприличие, поне аз. Бях си обещал, че няма да да спя с нея отново по този начин, преди окончателно да й простя и тя да се върне при мен... Не исках, защото много неща можеха да се объркат и тогава и на двама ни нямаше да е лесно.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Психея Пон Апр 14, 2014 11:12 am

    Младата богиня се огледа разсеяно и се усмихна лъчезарно, когато чу гласа на съпругът си. Сведе поглед към преплетените им тела - тя беше облечена в бяла лятна рокличка, а той със някакво долнище. И беше толкова прекрасен. Психея положи глава на гърдите му и притвори очи, радвайки се на слънчевите лъчи, които ги галеха нежно и въздъхна доволно.
    - Разбира се. Аз също винаги съм я харесвала. Всичко е толкова спокойно и перфектно. - констатира с нежен глас красавицата, плъзгайки пръсти по коремните му плочки и усмихвайки се леко. По някое време надигна глава и срещна погледа му. Подпря лакътя си на земята и облегна глава на ръката си, заглеждайки се в лицето му с онзи особен поглед - толкова влюбен, колкото и отдаден. Все едно никога не се бяха разделяли. Зъбките й прехапаха долната й устна и пръстите й се вплетоха в косата му, подреждайки кичурите му.
    - Но не колкото обичам теб. - допълни с по- широка и искрена усмивка.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Eros Пон Апр 14, 2014 4:34 pm

    Любовта беше нещо прекрасно, дори повече от това. Тя беше нещо вълшебно и не мислих така само защото аз бях отговорен за по голямата част от нея.
    Протегнах се към лицето на своята любима и нежно минах с палец върху устните й, там където преди малко се бяха впили зъбите й. Толкова нежна и прекрасна беше съпругата ми и толкова отдадена към мен и любовта ни.
    - Аз също любов моя... Ти си единствената която някога съм способен да обичам... - Спуснах ръката си към брадичката й и леко я придърпах към себе си докато се поизправих малко, за да мога да я целуна. Така както не я бях целувал скоро, вливайки чистата си любов в тази единствена целувка след, която се излегнах отново върху тревата. Пръстите ми се заиграха със кичурите коса, които се спускаха около лицето й и ги прибираха отново зад ушите, за да мога да се порадвам на неземната й красота.
    Разбирах когато майка ми виждаше заплаха в Психея, такова изящество не притежаваше дори Афродита макар и родена богиня на красотата. Психея беше ненадмината, но това е само първото впечатление от нея, съвсем скоро можеш да разбереш колко е красиво и сърцето й, а именно за това и аз бях така безвъзвратно влюбен в нея.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Психея Пон Апр 14, 2014 5:55 pm

    Не, не беше достатъчно дълга.. Целувката им беше толкова сладка и нежна, и все пак не достатъчна. Психея се усмихна леко, опитвайки се да не недоволства и хвана ръката му, преплитайки пръсти с неговите. Устните й докоснаха свързаните им длани и нова усмивка се появи. Русокоската се излегна отново наполовина върху него, вдигайки ръцете му над главата му и се надвеси върху него.
    - Надявам се да е така. - отвърна кокетно богинята и се подсмихна дяволито, решена да му подари една от нейните целувки. Нослето й се отърка в неговото, приближаваше се бавно. Отърка устни около неговите, след което отвори очи и срещна неговите...толкова сини и искрени,толкова всепоглъщащи. Последва усмивка, която едва се виждаше, след което устните й докоснаха неговите по най- бавния и нежен начин, дори беше дразнещо бавно, но тя искаше да се наслади на вкуса му. Последваха няколко движения, докато Персефона не се отдели от устните му за момент, прехапвайки своите. Усещаше дъха му по кожата си, а от цялото това забавяне по тялото й започнаха да преминават горещи тръпки. Въздъхна леко, след което не се сдържа и го целуна отново, този път доста по- отдадено и задълбочено, показвайки му колко много го обича наистина. Тяхната любов беше безгранична.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Eros Пон Апр 14, 2014 7:32 pm

    Психея се опитваше да ме дразни с тази бавна целувка, затова и когато последва истинската изпълнена с много по бурни чувства целувка се отдадох на нея изцяло. Отвърнах със същата страст с която тя беше започнала. Отдадох се напълно на момента забравяйки къде изобщо се прибирам. Всичко започваше да се повтаря за хиляден път, но тръпките по цялото ми тяло бяха също толкова настоятелни колкото и първия. Цялото ми тяло настръхна сякаш под кожата ми лазеха малки животинки. Умирах за докосването й, очаквах всяко следващо с нетърпение, изгаряше кожата ми, караше ме да се задъхвам дори. само с няколко целувки ме докарваше на ръба на лудостта - такава любов изпитвах към нея.
    - Виждаш ли какво правиш с мен? - Попитах с лека усмивка, когато целувката но прекъсна, но Психея все още беше на дъх разстояние от устните ми. Надигнах се да си открадна следващата целувка, която съпругата ми с радост ми даде, заради което се усмихнах неволно. Толкова много обичах да е до мен, да я прегръщам, да я целувам, да й се отдавам напълно.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Психея Пон Апр 14, 2014 8:11 pm

    Психея се усмихваше, вече предоволна от разкрепостените целувки, които съпругът й позволяваше. Не случайно той беше бог на любовта и секса.. всяко начинание свързано с тези две теми беше неповторимо и несравнимо. Затова и красивата богиня не се бавеше със следващите ласки. Пръстите й освободиха неговите, които се плъзнаха надолу по тялото й и се спряха на кръста й, но нейните останаха все още около главата му, заигравайки се с косата му.
    Премести се нацяло върху него и спусна крачетата си от двете страни на тялото му. И докато сърцето й биеше като крилете на колибри и едва си поемаше дъх между целувките му, ненаситна за сладкия вкус на устните му тя чу въпроса му, който я накара да се подсмихне развеселено.
    - Нищо лошо, надявам се. Старая се да бъда добричка.. - отвърна тя съвсем невинно, след което мина с върха на езика си по повърхността на устните му. Измънка неволно от удоволствие, след което отново се отпусна за нова целувка. Главата й се замайваше, докато езикът му водеше шеметна борба с нейният по някакъв ненаситно-грациозен начин, а пръстите й се вплитаха в косата му и го притискаха към себе си неволно.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Eros Пон Апр 14, 2014 8:44 pm

    Не беше от най - добричките, защото караше дъха ми да секва, да загубвам всякакъв разсъдък, само когато се приведе над мен.
    Не чаках да ме покани, вече знаех на къде отиват нещата, след като зарови пръсти в косата ми, нямаше да ме пусне да си поема въздух скоро, а и тези звуци, които издаваше...
    Завъртях я под себе си така, че отново така хубаво да си озеленим дрехите и телата, а устните ми започнаха истинското нападение над нейните. Езика ми минаваше между тях, въртеше се около нейния, отдръпваше се, а след това зъбите ми леко го драскаха, захапваха устната й и всичко започваше отначало - не задължително в този ред.
    Ненаситните целувки обаче не ми бяха достатъчни, затова и ръцете ми набраха рокличката й и пръстите ми започнаха да се плъзгат нагоре и надолу по бедрата й, понякога впивайки се малко повече в нежната плът.
    Исках да я целувам навсякъде, но все още не бях готов да се откъсна от устните й, нямах силите да го направя, затова продължавах да я изпивам запленен от аромата и вкуса й. Толкова сладка... Толкова моя!
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Психея Пон Апр 14, 2014 9:39 pm

    Психея определено беше жена, която знаеше как да получи онова, което поискаше, а своя съпруг го искаше постоянно, така че нямаше шанс скоро да се отдели от него. Устните й сякаш бяха създадени, за да отговарят на неговите целувки, тялото й толкова перфектно си пасваше с неговото... Определено вече беше прежалила бялата рокля.
    Краката й се разтвориха моментално за него и се обвиха около кръста му, докато ръцете й вече се плъзгаха по гърба му. През вековете името му бе станало нарицателно за нещо похотливо и развратно, ненаситно. Богинята беше сигурна, че може да отключи тази част от него, защото все пак от него беше тръгнало всичко.
    Измънка измежду целувките му отново и тялото й се изви сластно, притискайки се към неговото, докато страстите им се разгорещяваха. Блондинката можеше да се закълне, че дори цялата вселена да пропадне под тях тя нямаше да спре, докато не получи тялото му, душата му, ума му.. Него. Искаше го отново и го искаше отчаяно.
    Останала без дъх тя се отдръпна от целувката и спусна устните си по врата му, останала без никакво търпение. Зъбките й го драскаха закачливо, но в сравнение с това, което му правеха устните й беше нищо.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Eros Пон Апр 14, 2014 10:25 pm

    Психея беше тази, която се отдръпна първа, макар и само да премести устните си по врата ми се считах за победител. Направих същото само, че от другата страна. Езика ми галеше нежната кожа на врата й спускайки устните си надолу, докато ръцете ми пълзяха нагоре. Набрах рокличката до кръста й, а след това прекъснах всякакви целувки надигайки се за да си направя труда да я изхлузя през главата й.
    Този път устните ми се запътиха направо към гърдите й обсипвайки ги с безброй целувки. Нямаше да спра да си почивам или да давам почивка на жена си. Та щеше да насмогне на темпото след малко.
    Ръцете ми, се плъзгаха по кожата й, така сякаш никога не я бяха докосвали, жадни да минат по всеки един неин сантиметър.
    - Нямаш нищо против, нали? Да си припомним старите отминали времена... Да сме заедно отново... Наистина заедно, през цялото време... - Ако кажеше да, това щеше да ме успокои и да мога да се отпусна, да правим заедно същото което правехме и тогава, дори много по - бурно и страстно. Не си бях позволявал да бъда така с друга, тя беше единствената, която заслужаваше цялото ми аз. Да бъда неин? За това бях създаден, за това живеех - стига тя да ме пожелаеше отново, нямаше да бягам, нямаше да я отблъсквам. Просто исках да съм с нея.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Психея Вто Апр 15, 2014 7:05 am

    Блондинката усещаше нетърпението на своя мъж във всяко негово движение. Ръцете му трепереха, докато сваляха роклята й, под която имаше само тънко, полупрозрачно бельо, в нападението над тялото й, и колко правилно й се струваше да усеща ръцете му, плъзгащи се по всяко новооткрито място. Еуфорията я обземаше и тя започна да хапе нежните си устни неволно в резултат от нападението му. Усмихваше се, притваряше очи и усещаше, че беше попаднала в рая - точно на мястото, където винаги е искала да бъде - в ръцете му.
    След въпроса се повдигна на лакти, така че сега беше лице в лице с надвесения над нея Ерос и му се усмихна със същото дяволито пламъче, което той разпалваше в нея и я караше да го иска отчаяно.
    - Ерос... Не искам никой друг, само теб. Винаги. Постоянно. - прошепна с пресипнал глас русокосата красавица, повдигайки пръстите си и погали лицето му нежно, след което го изненада, впивайки внезапно устни в неговите и повличайки го със себе си назад.
    - Толкова те обичам.. - измънка тихо между отдадените й целувки и плъзна ръце надолу по гърдите му, по раменете и мускулите му, а после продължи надолу по гърба му, галейки го с нежния си, ефирен допир и пращайки електричество по цялото му тяло. Устните й изпиваха неговите по най- еротичния начин, докато тялото й се прилепяше всеки път по- близо до неговото, напасвайки си идеално. Кракът й се придвижи по- нагоре по кръста му, докато той отново се отправяше към гърдите й и караше сърцето й да бие като за последно, а въздухът да излиза на пресекулки от устните й.
    Кожата й копнееше за неговия допир, за неговите ласки. Цялата настръхваше при всяка негова ласка и сякаш губеше контрола над тялото си. Разтапяше се като кубче лед на слънце и напълно му се отдаваше, дори да не беше сигурна, че после ще може да се събере, ако той реши да й го върне и да замине без нея.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Eros Вто Апр 15, 2014 7:46 am

    Психея ми позволи, каза ми, че ме иска, каза ми "да". Сякаш отново бях с нея пред онзи олтар, който Зевс и Хера бяха направили за нас, когато се венчахме. Не бях изпитвал, чек толкова голяма радост и прилив на енергия от тогава.
    След като ме нападна и аз отвърнах подобаващо, реших, че трябва да правя каквото си бях намислил, да я направя своя отново, да е само и единствено моя.
    Устните ми ненаситно целуваха всяка част от тялото й до която се докоснеха, пръстите ми алчно се плъзгаха по полу - голото й тяло, което желаех с такава страст.
    Нямаше нужда да й казвам, че я желая, това се разбираше от всяко мое движение. От всеки мой допир. Оставях и двама ни без дъх, просто поемайки си въздух едва - едва, колкото да имаме кислород в дробовете. Ръцете ми премахнаха и последните останали излишни неща от тялото й, така че да остане гола пред мен, за да мога да я покоря. Върнах устните си отново нагоре по - врата й, докато ръката ми се плъзгаше надолу по коремчето й. Устните ни отново се срещнаха, за красива и отдадена целувка. Езика ми се плъзна в устата й, както пръста ми между "устните" й.С не голяма изненада открих, че устата и е пресъхнала, леко усмихвайки се, особено след като знаех, колко е влажна отдолу.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Психея Вто Апр 15, 2014 5:40 pm

    Нямаше засрамване или някакво притеснение. Психея знаеше, че той я е виждал хиляди пъти чисто гола преди, но все още имаше от онова вълнение, сякаш за първи път го правеха и нямаше търпение. И като говорим за нетърпение.. той реши да си играе с нея. Точно сега, когато тя искаше просто да смъкне панталона му и да се наслади на чувството да му се отдаде напълно, но той винаги обичаше да я измъчва преди това. Не в буквалния смисъл, но си беше същинско мъчение, спомняйки си какво значи да бъде покорена от него напълно... усещаше как стомаха й се свива само от спомени..
    Но не протестира. Дългите му изваяни пръсти си намериха много лесно място там долу, имайки предвид колко лесно се движеха, благодарение на възбудата й, и тя забрави за целувката. Захапа леко езика му, примряла от удоволствието най- накрая да усети.. нещо от него там. Издаде онзи сладък мънкащ звук и въздъхна дълбоко, след което засмука еротично езика му и го нападна с по- голяма страст. Краката й се опитваха да се съберат инстинктивно, но тялото му между тях й пречеше.
    - Скъпи мой Ерос... - прошепна тя задъхано, когато пръстите му се размърдаха и мислите автоматично напуснаха главата й. Тя се подсмихна триумфиращо, доволна че отново чувства неговото присъствие и потръпна от удоволствие, заравяйки пръсти в косата му отново, прехапвайки устни.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Eros Вто Апр 15, 2014 6:38 pm

    Обичах да си играя с нея по всякакъв сексуален начин, да карам тялото й да трепери и да очаква с нетърпение всяко мое следващо движение. Обожавах да я карам да издава тези толкова възбуждащи звуци, макар на мен да не ми бяха необходими, аз обаче бях готов за нея, това не означаваше направо да и се нахвърля. Не случайно имаше цяло любовно изкуство кръстено с моето име.
    Почудих се дали все още можем да си поиграем, сега започвахме, но нямах търпение. Бленувах за нея ден за ден толкова много години наред... Сега исках само да я имам, без толкова много закачки, но беше по - силно от мен. Устните ми я оставиха да си почине, както и да си поеме въздух, за да се спуснах надолу и да отделят специално внимание на гърдите й. Пръстите ми се размърдаха малко по енергично в онази нейна така влажна и нежна област.
    - Има ли нещо което да ми кажеш любов моя? - Попитах я докато се извиваше толкова изкусително под мен. Обожавах я, всичко това което можеше да ми причини само докато я гледам така, не можеха други с доста повече труд. Притиснах се повече в нея, залепяйки се плътно за съпругата си и продължих с целувките и движенията на пръстите си.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Психея Вто Апр 15, 2014 9:08 pm

    По дяволите, тези пръсти. Караха я да се извива и да се задъхва повече от целувките му дори. Опитваше се да спре допира му, или да получи повече - Психея не беше наясно дори със своите желания, но го искаше. Изпитваше болезнена нужда да бъде до него и сегашната ситуация я удовлетворяваше напълно.
    Хапеше устните си допълнително, а пръстите й отново бавно се придвижваха по гърба му, но колкото и да се опитваше не можеше да промени ситуацията. Не, че искаше, просто тялото й се бореше. И се опитваше, по дяволите, наистина се опитваше да стои мирна и да не издава никакви звуци, но не й се получаваше. Таза й, а и цялото й тяло започна да се мърда в ритъм с неговите движения. Главата й се въртеше, замайваше се, устата й отново пресъхваше и губеше пълен контрол над тялото си, но блондинката не се предаваше. Знаеше, че тепърва започват и има какво още да си поиска от него. И като каза.. той май й беше задал въпрос скоро.
    - Още. - прошепна с пресипнал глас, прокарвайки език по сухите си устни и се усмихна. Знаеше как му действат такива малки, насърчителни думи. Изнасилваше съзнанието му само с думи и стонове, а той се поддаваше така лесно. Те заедно бяха перфектната симбиоза.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Eros Вто Апр 15, 2014 11:03 pm

    Още, щеше да и даде всичко, трябваше сам да го назове и щеше да бъде нейно. Изненадващо пръстите му се плъзнаха в нея, заради което жена му се изви в дъга към него отново. Съблазнителния стон който се изплъзна от устните й, накара цялото му тяло да настръхне. Зъбите му одраскаха игриво зърното й, след което спусна устните си надолу към коремчето й, заради което трябваше да се отдръпна от тялото й. Наболата ми брада вероятно драскаше нежната й кожа, трябваше да се простя с тази си гордост, защото не исках да й е неприятно, макар Психея да не се беше оплакала.
    Продължавах все по надолу докато не стигнах почти до пръстите си, знаех какво ще очаква сега - да впия устните си във влажната й женственост и точно заради това не го направих. Езика ми се спусна по цялата й дължина и веднага след това се отдръпнах, макар да жадувах именно за него, щях да я измъча до край. Или поне с такава нагласа бях, но ангелите ми бяха прекалено слаби. Започнах да я целувам по обратния път нагоре към устните й, а заедно с това отдръпнах и пръстите си. Чух недоволния стон, което ме накара да се усмихна?
    - Мислех да ги заместя с друго, но ако искащ ще ги върна? - Ръцете ми се преместиха на долнището ми смъквайки го надолу, за да освободи това, което повечето мъже наричаха достойнство. - Кое предпочиташ скъпа?
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Психея Сря Апр 16, 2014 2:03 pm

    Ерос беше много нечестен, ставайки дума за любовната игра. Беше експерт в нея и се възползваше от това. Използваше всичките си козове, но не напълно. Само загатваше за тях, което те караше да искаш повече, да бъдеш обект на всичките му експерименти. Затова и избора, който той й предлагаше не беше от най- лесните. Сърцевината й пулсираше с пълна сила, желаеща само да бъде задоволена и то от него.
    - Ела тук. - прошепна едва без дъх русокосата красавица и придърпа лицето му към своето за една продължителна целувка и докато тя се състоеше ръката й премина по тялото му, галейки го, докато не стигна ерекцията му и се подсмихна. Той потръпна в отговор, но тя реши да му го върне за всичките игрички и меката й кожа по нежните й пръсти се раздвижи из цялата му дължина. Бяха толкова близо, че той се докосваше и до кожата й, карайки я да изтръпва от нетърпение да го почувства в себе си.
    - Вземи ме цялата, моля те. - прошепна в устните му, захапвайки ги нежно и насочи достойнството му там, където искаше той да проникне. Ръцете й трепереха от вълнение, докато ствола му мина по цялата й дължина и погали всичко чувствително там. Толкова перфектен, толкова неин.
    Психея бързо премести ръце на раменете му, вкопчвайки се в тях и впи устни в неговите жадно, докато дългите й нокти се забиваха във кожата му. Още малко. Само миг.. От устата й вече излизаха тихи стенания, предвещаващи това, което беше на път да стане, докато екстаза я заливаше. Името му бе произнесено между целувките й като мека въздишка и напомняне.. Искаше го..
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Eros Сря Апр 16, 2014 4:07 pm

    Романтичните сънища на Ерос (част 1) 10155025_777970258889356_4782731428948205702_n

    Нямаше да я карам да ми се моли повече. Веднъж беше достатъчно. Потънах в сърцевината й обгърнат от нежната й плът. Прехапах езика си, за да не издам никакъв звук, но Психея не беше толкова сдържана. Усмихнах се чувайки името си, а по цялото ми тяло пробягаха тръпки.
    Отдръпнах се леко и отново потънах в нея. Нямах думи, с които да опиша удоволствието си, затова стиснах очи и се оставих на него, само за да ги отворя след това и да се намеря сам върху спалнята си. Психея беше изчезнала, тялото ми беше настръхнало, тестисите ми щяха да се пръснат от напрежение, а пениса ми беше толкова твърд, че ако ударех нещо с него предмета щеше да се счупи.
    Мразех да става така, мразех тези си сънища и най много мразех това, че съпругата ми не беше до мен когато се събудех, защото тя беше единствената героиня в тях, независим след колко години...

    Sponsored content


    Романтичните сънища на Ерос (част 1) Empty Re: Романтичните сънища на Ерос (част 1)

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 08, 2024 11:52 am