Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Harmonia's bedroom EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Harmonia's bedroom EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Harmonia's bedroom EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Harmonia's bedroom EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Harmonia's bedroom EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Harmonia's bedroom EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Harmonia's bedroom EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Harmonia's bedroom EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Harmonia's bedroom EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    Harmonia's bedroom

    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Harmonia's bedroom Empty Harmonia's bedroom

    Писане by Amara* Вто Яну 13, 2015 1:08 pm

    Harmonia's bedroom Tumblr_nc5d2psmBV1tlx7b4o1_1280
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by Amara* Вто Фев 10, 2015 5:54 pm

    Отворих очи и за момент не бях сигура къде се намирам, все още е бях свикнала с новата с стая, беше доста по - голяма от предишната ми и по - светла, определено бе в контраст със старият ми дом, но това беше за добро. Дишането му прилече вниманието ми, завъртх се настрани и го погледнах, взирах се в спокойното му изражение, можех да видя щастието изписано в чертите му. Беше минал почти месец от атаката над домът ми, много неща се бяха променили в този ден, Джей не се бе откъсвал от мен, трябваше да призная, че ми харесваше, харесаше ми да зная, че е там до мен във всеки миг. Да заспивам и да се събуждам до него беше най - хубавото нещо в животът ми, големите му кафяви очи, дълбокият му глас, неверояният му акцент и топлината му, бяха всичко от което се нуждаех. 
    Загубата на детето ни все още ме връхиташе от време на време, усещането че съм мръсна, споменът за кръвта върху бялата ми рокля, вс още избягвах да нося бяло, имае нещо мръсно в този цвят и не можех да се освободя от това усещане.
    Приближих се към него и внимателно повдигнах ръката му и я сложих върху тялото си, отпуснах глава назад за да мога да го гледам и нежно прокарах пръсти по лицето му, премествайки киюур от бритонът му, който бе падна над очите му. Господи колко магически беше той. 
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by James Starck Пон Фев 16, 2015 9:33 pm

    Събудих се от леко раздвижване на въздуха. Да, да бъдеш вампир значеше да спиш изключително леко. А и след всички тези събития бдях над Хармония като орел. Чувах дори шума от падаща карфица. Затова пък допира й ме успокои. Не бързах да отварям очи и да показвам по някакъв начин, че съм буден.
    Е..почти.
    Трудно бе да се устои на божествената й красота в буквален и преносен смисъл. А и не само.. в последно време тя се бе превърнала в моя пръв приоритет и честно казано да зарежа войните поне за малко, за да прекарвам повече време с нея ми се струваше като най- доброто ми решение от години насам.
    Обвих по- стегнато ръката си около нея и я придърпах по- плътно към себе си, заравяйки лице в косата й. Да, сега ми беше по- удобно. Усмихнах се едва едва и разсеяно започнах да галя гърба й през сатенения плат на нощничката й.
    - Добро утро, аморе. -  Надигнах се леко и допрях устни в челото й, след което отново се отпуснах на възглавницата и се наместих.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by Amara* Вто Фев 17, 2015 9:01 pm

    Знаех, че не мога да се измъкна без да ме усети, това беше неуспорим факт когато делиш леглото си с вапир, усещат и най - малкото движение. Но не се оплаквах, харесваше ми как се нагажда според мен, ако аз ме пеместя и той се преместваше, ако с свиех в прегръдките му той обвиваше ръцете си по- стегнато. Не обичах само когато ме лишаваше от допир с онези огромни кафяви очи които толкова много обичах.
    - Това не е честно, лишаваш ме от най - любимата ми гледка на света - казах цупейки се когато той скри глава в косата му, затворих очи наслаждавайки се на топлината му и на устните му върху кожата си, макар да не бяха на мястото на което ги исках
    - Може ли да останем тук цял ден? - попитах невино показвайки чаровните си тъпчинки, а след това устните ми намериха пътят си към неговите, кракът ми се покатери върху кръстът му и ни завъртях така че да бъда върху него. Пръстите ми се плъзнаха по мускулестите му ръце и ги разприха, докато не стигнаха до пръстите му където се преплетоха с моите.
    - Само аз и ти в нашият малък райски балон - прошепнах срещу устните му срещайки за първи път погледът му и целунах брадичката му, без да свалям усмивката от лицето си.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by James Starck Сря Фев 18, 2015 5:04 pm

    Разбира се, че след като се беше събудила и аз трябваше да съм буден. Никога не се случваше това просто да продължим да спим. Не, че правехме много неща, които да ни изморяват през деня, така че оплакванията ми бяха напразни.
    Подчиних се на нападението й и се предадох, отваряйки очи, само за да видя нежната й усмивка и радостта по лицето й, специалния поглед, който имаше само за мен. Усмихнах се в отговор и намерих устните й за нова целувка, премествайки едната си ръка на лицето й, а другата около нежното й кръстче и преди тя да разбере ни преобърнах така, че аз да съм отгоре.
    - Разбира се, че може. Всичко за моята принцеса. - радвах се на доброто й настроение толкова много, защото доста често изпадаше в тъжните си настроения, сещайки се за бебето, което загубихме и тогава ми се късаше сърцето, защото нямаше как да поправя нещата.
    Облегнах ръцете си от двете страни на главата й, за да не й тежа и оставих няколко нежни целувки по челюстта и врата й.
    - Но ще трябва да ме държиш буден, защото това меко легло те унася само докато го гледаш. - заявих, подсмихвайки се накриво и изръмжах игриво в ушето й.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by Amara* Сря Фев 18, 2015 6:08 pm

    Засмях се гръмко, когато Джей отговори на предизвикателството ми, от толкова време не се бях смяла истински, за първи път се чувствах щастлива, чувствах се спокойна. Бях забравила колко невероятно е усещането, в този момент виждах всичко напълно ясно и чисто. Усмихнах се чаровно, обвивайки ръце и крака около тялото на любимият си.
    - Мисля, че мога да се справя с това - заявих дрезгаво притискайки се към него прокарах устните си по шията и челюстта му, докато стигнах до ухото му 
    - Искам да опитаме отново - прошепнах в ухото му, захапвайки го леко  изчаквайки притеснено отговорът му. Да исках да опитаме отново, не че първият път се опитвахме, но тои път го исках и исках да се случи и исках да опитам, колкото и пъти да ми беше нужно и единственото за което се молех бе той да се съгласи, да го иска толкова силно, колкото и аз. Исках да имам онова за което онези смъртните мечтаеха, мъжът в който бях влюбена с мен, сгушени а в ръцете му, детето ни, да това ми се струваше като най - добрият завършек на всеки ден.  
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by James Starck Сря Фев 18, 2015 9:18 pm

    Смехът й бе най- голямата ми награда. Не помня да го бях чувал скоро, особено толкова весел, искрен. Караше ме да се усмихвам заедно с нея, а ръцете ми изучаваха тялото й, притискайки го по- силно към моето собствено.
    Целувах шията й, раменете й, спуснах устните си надолу по гърдите й, докато устните й не прошепнаха нещо, което ме накара да замръзна. Не бях сигурен, че съм чул правилно, докато не се отдръпнах леко, само за да срещна притесненото й изражение. Чертите ми омекнаха моментално и се изправих назад, сядайки върху леглото и придърпвайки я в скута си.
    - Сигурна ли си, аморе? Това е голяма стъпка. Чувстваш ли се готова? - попитах, повдигайки вежди и се усмихнах, прокарвайки пръстите си по лицето й, докато отмятах един кичур от косата й зад ушето й.
    - Аз съм съгласен. Ще направя всичко, само за да те направя щастлива, а идеята за наше собствено дете само ме кара още повече да те обичам, но трябва да знаеш срещу какво ще се изправим. Може да не стане нито от първия, нито от втория път.. Все пак споделям леглото ти от повече от година, а едва преди месец се появи резултат. Важно е да имаме търпение. - продължих да говоря успокояващо, галейки косата й. Бебе значи. Не вярвах, че някога ще мечтая за такова нещо, но ... никога не казвай никога.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by Amara* Чет Фев 19, 2015 7:05 pm

    Може би ако дишаше думите ми щяха да секнат дъхът му, е неговата реакция беше същата, сякаш не бе сигурен дали наистина е чул това което си мисли, че е чул.
    За момент станах сериозна, поизправих се леко и набързо вързах косата си на небрежен кок
    - Не, да, не зная, не зная дали някога ще бъда готова, но зная, че го искам, сикам отново да видя онзи поглед с които ме даряваше всеки път щом ме погледнеше. Наисина ли мислиш, че не забелязвах скритите погледи, усмивката ти, все път когато поглдът ти се спираше върху тялото ми, движението а ръката ти, която спираше във въздуха от страх да продължиш и да докоснш стомахът ми - попитах сериозно, прехапвайки устна, бях му причинила толкова много болка, но исках да го променя
    - Не искам да правиш нищо за мен, искам да ми обещаш, че каквото и да сториш то ще е защото ти го искаш, ти и твоето упорито вампирско сър. - продължих забивайки показалецът си на мястото на което трябваше да бъде сърцето му. 
    Понякога когато затворех очи, можех да видя погледът му, онзи поглед на безпомощност, сякаш знаеше, че нещо лошо ще се случи и въпрки това не можеше да стори нищо за да го предотвати. А смъртта на синът ни бе като бомба, гръмнала в ръцете му, бомба забила шрапнелите си толкова дълбоко и в двамата ни, че при всяко движение можехме да ги усетим.
    - Обичам те Джеймс и това е единствената гаранция от която имам нужда.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by James Starck Пет Мар 13, 2015 11:45 pm

    Дали го исках? Разбира се. Последните дни преди трагичната случка живота ми бе започнал да придобива цветове най- накрая. Макар тя да нямаше чувства аз имах... за пръв път в живота си.. и имах може би колкото и за двама ни. И вече знаех, че съм готов на всичко това. Не, защото просто трябва, защото вече е станало, а защото разбрах колко маловажно е всичко останало в сравнение с чувствата ми към Хармония и резултата от тях.
    - Искам го, аморе. Наистина. И ако и ти си готова за това.. Тогава е решено. - казах, подсмихвайки се и се приближих към лицето й - А и сега идва любимата ми част.. създаването. - дяволитото ми изражение я накара да се засмее, което ме радваше, но не ме спираше от това да заема устните й със своите, докато ръцете ми се плъзгаха по кръста й, за да я приближа до себе си.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by Amara* Съб Мар 14, 2015 11:19 am

    Олекна ми и изведнъж целият свят изчезна, нямах нужда от нищо друго, само от него. 
    Отвърнах жадно на целувката му, колко много ми липсваше тази страст, това желание да принадлежа, да бъда желана по този начин. Позволих му да ме притегли към себе си, ръцете ми се обвиха около шията му, крачетата ми намериха мястото си около кръста му, когато той се повдигна и надвеси над мен. Погледнах го присвивайки очи
    - Това не е честно... - промърморих спускайки пръсти по гърдите му, той изглеждаше объркан, което ме накара да се засмея
    - Аз съм полугола, а ти имаш твърде много дрехи по себе си - обясних оглеждайки го, дам тениска, пижамено долнище, боксерки, много... твърде много. Засмях се и той се отблъсна и седна, а аз с удоволствие се го освободих от тениската му, след което спуснах устни по гърдите му, целувайки всеки милиметър от тях, нежно и внимателно, спускайки се все по - надолу, докато ръцете ми се спускаха по гърбът му и под ластикът на панталонът му. Нямах намерение да бързам, исках да се насладя на всеки миг, да се радвам на всяка извиква, сякаш бе перфектната скулптура. Имахме цялото време на света и щях да се възползвам от това.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by James Starck Нед Юли 05, 2015 2:06 pm

    Ама разбира се, че ще се оплаче от това. Факт беше обаче, че не мога да се разхождам насам натам гол по цял ден. Баща й едва ли щеше да се радва на гледката, дори и да знаеше, че вече нещата между мен и нея са сериозни.
    Все пак я оставих да изравни положението, излягайки се назад. Щях да й дам тази свобода да бъде водещата и да прави каквото пожелае, поне за малко. А когато се насити на чувството да бъде водещата щеше да бъде мой ред да преобърна света й.
    Устните ми намериха нейните, докато тя се настаняваше върху мен и ръцете ми се плъзнаха по нежните й бедра от двете страни на тялото ми. Притиснах я към себе си, правех го възможно най- силно, въпреки че се стараех да не я нараня. Просто имах нужда от близостта й, от аромата й, от нея. Не можех да си представя да не гледам тези очи всяка сутрин.. Просто исках да е щастлива, нищо друго.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by Amara* Вто Авг 25, 2015 2:22 am

    Когато бях малка не вярвах, че грубоста, ядосаното сбръчжане на вежди може да е  бъде признак на любов, но като се замисля за много други неща бях грешала относно любовта. Погледът ми се плъзна към големите кафяви очи които се взираха в мен, осъзнавах, че той имаше други планове за тази нощ, но бе решил да ме остави да не насладя на моите желание и нужди. 
    Освободих се от всичките ни дрехи не се нуждаехме от тях стаята ми бе достатъчно топла, а и с нашите действия на кой му бяха нужни. Покатерих се върху него но без да се докосвам, надвесих се над тялото му и се загледайх в очите му, беше само за момент не ми бе нужно повече или поне не в този момент, след което устните ми се разбиха върху неговите, първоначално бе само лека целувка, след което устните ми се разтвориха предизвиквайки го да направи същото, а след това езикът ми се плъзна в устата му и започна ужесточена борба с неговия. Ръцете ми се спуснаха по неговите и го принудих да вдигне свлоите над главата си. Устните ми се размърдаха и се спуснаха по покритата му с набола брада челюст и към ухото му, изръмжах леко захапах ухото му и се спуснах надолу по шията му захапвайки го леко на няколко места. Усетих как тялото му потрепери и се усмихнах беше невероятно как все още бях способна да го карам да настръхва и потрепва, той войнът мъжът който не се страхуваше от нищо, безсмъртният войн все още потрепваше от моето леко женско докосване. Той беше мой и това бе всичко от което имах нужда. 

    Sponsored content


    Harmonia's bedroom Empty Re: Harmonia's bedroom

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пон Май 20, 2024 5:18 am