Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Beach Bar Bora Bora EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Beach Bar Bora Bora EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Beach Bar Bora Bora EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Beach Bar Bora Bora EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Beach Bar Bora Bora EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Beach Bar Bora Bora EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Beach Bar Bora Bora EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Beach Bar Bora Bora EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Beach Bar Bora Bora EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


+5
Amara*
Bellatrix
Phobos
Christopher*
Anastasia
9 posters

    Beach Bar Bora Bora

    Anastasia
    Anastasia
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 204
    Join date : 01.01.2013
    Age : 28
    Местожителство : Абисус

    Beach Bar Bora Bora Empty Beach Bar Bora Bora

    Писане by Anastasia Съб Окт 03, 2015 10:51 pm

    Beach Bar Bora Bora BOBSMB_Hurricane_Bar_1000x600_29836
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Christopher* Нед Окт 04, 2015 6:18 pm

    Ако трябваше да бъда честен не само пред себе си, но и пред останалите, последното място, на което исках да бъда в момента беше Бора Бора. Все още не можех да възприема, че вече никой не ме иска мъртъв. Правех го заради Хадес, той се радваше, че Бела приема мен и Неси и беше решен да ни заточи заедно с децата на Арес на някакъв невероятно красив остров. "Ще видиш, че ще ти бъде забавно!"
    На него му беше лесно, от почти месец беше щастлив дядо, което правеше мен някакъв полу-чичо. Все още не можех да оправя връзките.
    По разпределението на къщичките аз се паднах с близначката си. Предпочитах Ева. Бях свикнал да спя до нея, аромата й ме успокояваше, но не бяхме двойка. Поне не се водехме такава, колкото и да я харесвах и дори няколкото целувки, които си бях откраднал. Следях я с поглед идваше към бара заедно с една от сестрите ми и един от синовете на Арес. Останалите бяха тук. Опитвах се да избягвам най - много Ерос и Психея, които предполагах още ме мразеха заради това което съм направил. Повече от най - много избягвах вампира и дъщерята на Афродита.Не можех да си представя, че ще ги погледна особено след като съм убил детето им, а и беше много вероятно ако ги видя да е последното, което ще видя.
    Другите като, че ли ме понасяха. Така и така деветдесет процента от "компанията" ни се беше събрала вече, затова беше време да се затворя в къщичката си. Доизпих си сока от ананас и се опитах да се измъкна незабелязано...
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Phobos Нед Окт 04, 2015 7:17 pm

    От както пристигнаха на острова Фобос си мислеше къде точно да отвлече Бела, за да бъдат насаме. Сплотяването на децата за него беше малко глупаво. То си им беше вродено да се карат едни с други, но когато дойдеше време за действие всички бяха на първа линия и си пазеха гърбовете.
    Не се дърпаше много. Това си беше един вид почивка, където можеше да върши безразсъдни неща. Партията му за "глупостите" си беше също тук. Отдавна не бяха правили никаква беля, затова му беше времето да си наваксат.
    След като и двамата се бяха преоблекли и бяха готови да се присъединят към останалите на бара, на плажа тръгнаха натам.
    - Знаеш ли какво си мисля? Трябва да поиграем на някоя игра и да понапием останалите. - Така те нямаше да привличат вниманието към себе си и напълно спокойно можеха да се отдадат на разврат цяла нощ.
    От една от съседните сламени къщички излезе друго тъмнокосо момиче. До колкото не го лъжеше паметта това беше дъщерята на ангела. Беше я видял след смъртта на Бела и още няколко пъти в които дори не бяха разговаряли. Не беше сигурен какво точно правеше тук заедно с останалите, но щеше да пита Бела по - късно.
    Когато стигнаха до бара видя, че единствения син на Хадес се опитва да си плюе на петите, което беше разбираемо. Децата на Арес още не таяха доби чувства към него или поне не чак толкова. Имаше още много неща, които да направи, за да се реваншира за причинената болка.
    - Брат ти се измъква... Да го пусне ли или ще напиваме и него? - Във фантазиите на Фобос всички бяха мъртво пияни, а в средата двамата с бела танцуваха най - стария танц на света. Беше ненаситен за нея от както се беше върнала и почти не се разделяха.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Bellatrix Нед Окт 04, 2015 10:56 pm

    След като побързах да навлека нещо за партито, което трябваше да се състои в бара двамата с Фобос побързахме да се довлечем до там. Не исках да изпускам нищо, първата вечер щеше да е епична. Родителите ни ни казаха, че не искат да се прибираме скоро, а до когато решим да се прибираме - острова беше запазен само за нас. С изключение на няколко демона, които бяха заели позиции на бармани и персонал ние бяхме единствените на острова, което си беше страхотно. Имах лоши спомени от предния край на почивката ни на остров, но не съм убивала нищо скоро, надявам се още някое зло създание да не реши да ни отмъщава за нещо.
    - Разбира се, че ще го напием. Ще ги напием всички, но нещо ми подсказва, че няма да успее да стигне далеч с измъкването. - казах с усмивка, кимайки към Ева, която се приближаваше заедно с Деймос и Аня в бялата си къса рокличка и веднага се запъти към него, препречвайки му пътя.
    - Хайде да си вземем нещо за пиене, зло такова. - предложих му, засмивайки се и се приближих към бара, където срещнах познат демон от редиците на баща ми. Той започна да ми обяснява колко се радва, че съм оцеляла и че отново съм тук,че липсата ми в ада била осезаема, докато ни приготвяше питиетата. Очевидно той не знаеше, че напоследък не се отделях много от леглото на Фобос, който вече го гледаше злобно. Сръгах го в ребрата, преди да е направил някоя глупост и се усмихнах на демона, който ни подаде чашите с коктейлите. Обичах да го дразня.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Amara* Пон Окт 05, 2015 2:47 am

    Не зная какво точно си мислеха родителите ни когато ни пратиха на края на света, но определено не се противих. Цял остров, само за нас, все още не разбирах какво правеха тук демоните и дъщерята на ангела, но нямаше да правя проблеми, тъкмо си върнахме Бела, нямах намерение да правя глупости като например да откасна главата на убиецът на синът ми.
    От друга страна разбирах подозирах какви са подбудите на Хадес той искаше децата му да се разбират да се обичат както се обичаха близначките, както аз обичам братята си макар в повечето случай да се тормозим и да се опитваме да си лазим по нервите колкото се може повече.
    Както и да е в този момент исках да се насладя на спокойствието което ни заобикаляше и може би да прекарам малко време с братята си. Не бях виждала Фобус от месеци, от денят в който загубих синът си, Деймос се бе отдалечил опитвайки се да помогне на Ана да се справи с трагедията си, колкото до Ерос, той бе най - голямата ми грешка. Той имаше най - много нужда от мен, а аз го изоставих отричайки се от всичко добро в мен нараних него повече от всички останали. 
    Да, Психея бе допуснала грешка и то не една, но кой от нас можеше да я съди, аз която се отрече от човечността си и нараних не само семейството си, но и мъжът когото обичам повече от всичко на света или може би Фобус, който унищожи хиляди села и градове в мъката си или Деймос, който убива за удоволствие, кой от нас има право да я съди.
    Всички се бяхме събрали, но никой не каза нищо, напрежението беше осезаемо, някой трябваше да започне, затова аз се изправих и застанах пред всички привличайки вниманието им.
    - Мисля, че не е нужно да казвам колко грешни сме всички тук, няма един от нас който да не е сбъркал и е разбираемо съществуваме от векове, няма как да останем безгрешни. - започнах сериозно след което наклоних глава и погледнах към братята си
    - Мисля, че е време да ви се извиня, последните месеци бяха наистина трудни и нараних всеки един от вас и макар като малка сестра работата ми е да ви тормозя, прекрачих границата. Надявам се да можем да забравим това и да се върнем към ежедневието си и отношенията ни да бъдат каквито бяха когато бяхме деца. - казах сериозно и прехапах устна. 
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Eros Пон Окт 05, 2015 3:20 pm

    С Психея си бяхме взели цяла седмица отпуск от работа. Беше хубаво да си си сам шеф, плюс това да харесваш работата си. Казваха, че не е хубаво да работиш с жена си, защото много скоро ще си омръзнете. За мен това не важеше изобщо, защото дори вечността ми се виждаше прекалено кратка, за да мога да й се наситя.
    - Готова ли си, скъпа? - Попитах я докато слагах часовника на китката си. Нямах нужда от него, но изглеждаше добре като аксесоар, а моя милост обичаше да изглежда стилно.
    Нашата къщичка беше най - близо до бара, но най - отдалечена от тези на другите, които се намираха на един ръкав, а на[ата на съвсем друг. Така си го избрахме ние, да се насладим на спокойствието и уединението. Кое по - хубаво от това да си имаш цял остров на разположение. Е с братя и сестри и приятели, които не искат да гледат жена ти много много, но аз нали си я обичах.
    Когато отидохме при другите Хармония тъкмо се опитваше да привлече вниманието на всички. Стиснах леко ръката на Психея, която беше в моята, за да привлека вниманието й, а след това я придърпах за да я целуна по челото и след това я пусна за да може да се приближи до сестра си и да прегърне и нея.
    - Вече е забравено. - Целунах бузата й след като я бях стиснал силно и  се отдръпнах леко от нея за да я погледна с усмивка. - Искам да съобщя на всички нещо, ако някой случайно не е разбрал... С моята съпруга сме отново заедно и повече никога няма да се разделим и ще е хубаво да го приемете, защото както се отнасяте с нея така се отнасяте и с мен. Благодаря за вниманието. Върнах се при Психея и преметнах ръката си през раменете й и прошепнах тихо в ухото й:
    - Какво ти се пие, любов?
    Eveline
    Eveline
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 132
    Join date : 04.01.2015

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Eveline Сря Окт 07, 2015 2:52 pm

    Да бъда с баща ми в една къща се понасяше. НО когато тази "къща" е само една стая ми идеше да го удуша. Не исках да прекарвам особено време в него, опасявах се, че ако не направим някакво разместване щях да спя на плажа до края на почивката. Не разбирах дори защо съм тук, но Хадес беше казал нещо от сорта на подкрепа за Крис, както и че аз съм най- близкия му човек, а той ще има нужда от това.. А баща ми заради Ренесме главно. Но незнайно защо ни беше насадил така. Не, че напоследък с Крис си говорехме като преди .. малко странно беше след тези моменти, които имахме, но ... Всъщност вече не знам. Нищо не знам. Не исках да бъда с баща ми в една стая, затова излязох на разходка веднага след като стигнахме до острова, а после го изчаках да излезе, преди да вляза и да се приготвя набързо. Когато пристигнах на въпросното парти баща ми вече беше присламчил Неси до себе си, а Крис.. той се беше запътил към стаята си.
    Не можехме да продължаваме с тези отношения, затова и побързах да го настигна, хващайки го за лакътя, преди да се е отдалечил прекалено много.
    - Здравей слънчо.. не си ли тръгваш прекалено рано? - попитах с лека усмивка, когато срещнах погледа му. - Виж.. знам, че ти е странно и трудно, но ако не искаш да се скиташ сам из света в следващите няколко хилядолетия това са хората, които ще виждаш най- често. Сестрите ти, техните половинки.. те са твоето семейство и рано или късно трябва да свикнеш да си покрай тях. Виж, и аз съм с теб. - подканих го подавайки му ръка, за да го върна пак в кръга при останалите млади богове.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Christopher* Чет Окт 29, 2015 2:56 pm

    Смръщих се леко когато Ева ме спря. Може и да беше права, но повечето тук не ме харесваха, не исках да виждам ужаса в очите на Психея всеки път когато я погледна или Злобата в очите на останалите. Само Бела ме приемаше изцяло и се опитваше да ме разбере. Отчасти и другите ми две сестри. На Алас не му харесваше когато се навъртам около Ева или Неси, но се правеше на безразличен въпреки, че виждах някой от физиономиите които правеше несъзнателно по някой път.
    - Може би си права, но като изключим теб и Бела не мисля, че искам да съм в компанията на другите. Повечето от които си ме представят окован за стената на някоя килия в тъмницата на който и да е дворец. - Реши да си направи експеримент и се отдалечи от Бела приближавайки се към единствената блондинка в компанията им. Ерос като неин съпруг веднага застана до нея, даже почти пред нея за да не ми позволи да я достигна. Усмихнах се тъжно и погледнах в очите му преди да се завъртя към Ева и да повдигна рамене.
    - Виждаш ли, точно както ти казах. - Обърнах се отново към влюбената двойка пристъпвайки още една крачка към тях, макар да не бях напълно сигурен, че ще остана жив ако се доближа и със сантиметър.
    - Исках само да ви попитам, след като всички заедно сме тук, трябва ли да пазя живота си от вас или ще мога да спя спокойно без да се страхувам от смърт в съня си?
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Психея Пон Ное 02, 2015 7:33 am

    Очевидно всички бяха решили, че трябва да се започне с изясняване на граници и истини, което според русата богиня беше много добро решение. Не искаше да вижда лицемерни усмивки и тайни злобни погледи. Всички преживяха достатъчно труден период, че да се продължава с това отношение. Тя прегърна съпругът си след неговата реч и го поздрави за смелостта с целувка, преди да си поръча някакъв многоцветен коктейл.
    Всички се съгласиха, извиниха си се, а тя се надяваше само да няма смущения. Толкова добре бяха тръгнали нещата тъкмо. Медения месец, работата им, после връщането на Бела.. Психея виждаше съпругът си по- щастлив от всякога и това й беше достатъчно.
    Разговорът, който завърза обаче най- неприятният от всички членове на бандата не й се понрави. Разбираше желанието на съпругът си да я защити, но до някаква степен този вещер беше прав. Трябваше да се разберат, за да няма неразбирателство.
    Затова и блондинката сложи ръка на гърдите на съпруга си и мина пред него.
    - Радвам се за това, което направи с Бела, но това далеч не те извинява пред мен. В същото време и мен нищо не ме извинява пред съпруга ми, така че ето какво ще направим. Ти си стоиш спокойно, ние също. Ти не говориш с мен, аз няма да те убия, нито пък Ерос. Ако твоето държание и постъпки не заплашват мен или някой друг всеки може да си съществува в мир, защото не искаме да разваляме общата ваканция. - След тези думи дамата се обърна към съпруга си и обви ръце около кръста му, облягайки глава на рамото му. Нямаше какво повече да каже на Азазел.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Christopher* Пон Ное 02, 2015 11:04 am

    Добре, значи все пак нямаше от какво да се притеснявам. Щях да живея спокойно и може би щях да дишам още няколко часа, докато някой вампир не ми откъсне гърлото. Кимнах леко и погледнах към сините очи на Ерос, реших, да не гледам жена му, особено когато беше в прегръдките му.
    - Извинявам се за това, което съм ви причинил, не знам какво точно съм направил, но всеки един от вас съм наранил по различни, но ужасни начини. Това, че сега не си го спомням не може да заличи болката ви, но ако не ми дадете шанс няма да мога да се поправя, все едно да счупя нещо и всеки от вас да вземе по едно парче. Няма да мога да го възстановя, ако и вие не ми помогнете. Може би след няколко века, след като умра - вероятно, ще можете да ми дадете прошка. - Отдавна не гледах към бога на секса. Бях огледал всички присъстващи, нечии лица бяха изкривени от болка, други от омраза, трети с усмивка.
    Отстъпих към Ева отново и все пак и се усмихнах весело, с усмивката, която пазех само за нея.
    - Ще се разходиш ли с мен в гората, искам да се пробвам да използвам лианите като Тарзан. - Всъщност не знаех дали тук има лиани и дали ще мога да се покатеря на дървото, но все пак. Винаги можеше да ме заведе на място с лиани...
    Eveline
    Eveline
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 132
    Join date : 04.01.2015

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Eveline Съб Яну 16, 2016 11:10 pm

    Изказването на Крис не бе прието по най- топлия начин, но поне никой не искаше да го убие. Поне не и сега. Вместо това отвърнах на усмивката му, прибирайки няколко кичура, които летния бриз разроши, зад ухото ми и кимнах в посока на джунглата.
    Седях на един камък, не далеч от брега на реката, потопила краката си във водата и наблюдавах как повереника ми скачаше насам-натам като малко дете. За първи път виждаше воден басейн, а аз се наслаждавах на красотата, която имаше това местенце. Звездите ми се струваха по- близо от всякога, луната също, а тропическата гора, която ни обграждаше създаваше някакво мистично и уединено усещане. За нещастие на Крис не успяхме да намерим лияни, поне не и по тъмното, но му обещах утре да пробваме отново, а сега му позволих да се радва на водата. 
    - Харесва ли ти тук? - попитах го, когато се задържа малко на повърхността и раздвижих краката си леко, така че да го опръскам, засмивайки се.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Christopher* Съб Яну 16, 2016 11:59 pm

    За съжаление за лиани трябваше да чакам до утре, но пък имаше вода, много вода, а аз за пръв път виждах такова. Не беше като океана разбира се, бях виждал океан, дори днес и с него да се запознах за пръв път, но сега бях само с Ева и не трябваше да се държа като големия, лош възрастен, намръщен и отговорен, а да пусна лудото си весело аз. Онова което искаше да цямбурне в голямата вода още когато пристигнахме. Просто гледах да съм като другите и ги дебнах, но така и никой не скочи във водата и останах разочарован.
    Все пак не исках да се измокря целия и свалих по голямата част от дрехите си, оставайки само по бельо, не се притеснявах от Ева, така че можех да си го позволя. Скачах от една надвиснала над вирчето скала. Отново и отново. Беше толкова забавно, може би най забавното нещо което някога бях правил.
    - Да, тук е страхотно. - Казах ентусиазирано и замахнах към нея, като все пак внимавах да не я напръскам и измокря цялата, целех се главно в краката й. те бяха мокри и без това. - Мисля, че знам защо не исках да скачаш с мен. Защото ще скоча по далеч от теб и по хубаво от теб.
    Това беше предизвикателство. Просто знаех, че ако и двамата сме вътре ще е по забавно, а и водата беше прозрачна, можехме да виждаме какво става под краката и как някои риби плуват около нас. Имах чувството, че ако съм по - бърз ще мога да ги хвана, но водата много ме забавяше. Излязох отново и се покатерих на скалата.
    - Знаеш ли кое щеше да е по забавно? Да има от онези въжета, с които се засилваш и се пускаш и цопваш...
    Eveline
    Eveline
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 132
    Join date : 04.01.2015

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Eveline Нед Яну 17, 2016 12:22 am

    Разбира се, че ще иска това, но за съжаление не виждах никакви подобни въжета тук сега. Може би утре щях да му набавя от някъде, само за да го гледам щастлив, докато изпълнява мечтата си.
    - Обещавам да претърся острова, за да намеря такова въже. - казах му,  докато се изправях от мястото до него и съблякох роклята си, оставайки по син бански, който контрастираше на млечно-бялата ми кожа. Оставих я на мястото си, изплезих му се демонстративно, след което скочих от скалата, гмуркайки се във водата. Останах там известно време, отдалечавайки се, след което се показах над водата, поглеждайки пак към него.
    - Кой скача по- хубаво? А? - Това си беше предизвикателство и нямах нищо против да го оставя да бие, но все пак не трябваше да е прекалено очевидно. 
    - Като бях малка исках да бъда русалка, за да мога да живея само във водата и да си говоря със създанията в нея. - споделих му част от моето отдавнашно детство, докато премятах косата си на едното рамо и се отпуснах върху водата, заглеждайки се в звездите.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Christopher* Нед Яну 17, 2016 12:38 am

    Аз можех по хубаво, но щях да я оставя да бие защото е момиче, а момичетата трябваше да бъдат щастливи, а те по принцип бяха когато победят в нещо, като сега. Засилих се и когато стигнах ръба скочих напред със всичката си сила, само за да падна по корем... Отне ми време, за да изплувам и си търках корема смръщено, проверявайки дали все още имам кожа. Болеше много, но така ми се падаше, като се правех на мъж, а като такъв нямаше да показвам болката си.
    - А сега не искаш ли? Аз също бих станал русалка, поне в морето никой не ме мрази, а ти ще си там.
    Когато се приближих достатъчно до нея, че обхвата ми да е достатъчен, за да я намокря цялата, започнах да я пръскам. Знаех как се играе това, по принцип го бяхме гледали по филмите и на мен ми беше също толкова забавно колкото изглеждаше там. А когато реши да ми го връща се потопих и отворих очи, за да видя точно къде е. Успях да хвана крака й и да го дръпна така че да изгуби равновесие, а след това да изплувам над водата все още държейки глезена й.
    - Има ли някаква водна игра, която можем да играем двамата?
    Eveline
    Eveline
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 132
    Join date : 04.01.2015

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Eveline Нед Яну 17, 2016 12:59 am

    Това не беше никак честно от негова страна и може би бих му го казала, ако не се намирах под водата. Все пак успях да изплувам, стъпвайки само на пръстите на другия ми крак и размърдах този, който беше в ръцете му.
    - Сетих се една.. да ми върнеш крака? - попитах, повдигайки веждите си и се засмях, когато той все пак ме пусна.
    - Би било хубаво, но и сега си харесвам същността. Не бих понесла да имам хриле, които да загрозяват врата ми. - споменах, плъзгайки дланта си по шията си и поклатих глава.
    - Може да се състезаваме кой най- бързо ще стигне до дадено място.. или да видим кой ще си задържи въздуха по- дълго.. Има много неща за правене тук. - в моменти като този трябваше да призова детето в себе си, за да се сетя неща, които биха го зарадвали. Исках да му показвам колко хубав може да бъде живота, за да не се налага да мисли за лошото. 
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Christopher* Нед Яну 17, 2016 1:21 am

    За какво и беше този крак сега, точно в момента не го ползваше... Както и да е, харесаха ми другите предложения така, че оставаше да поиграем.
    - Добре, ами аз не мога да плувам, но съм сигурен, че ще мога да си задържа дъха повече от теб. - Тази увереност беше всичко, което имам. Ако знаех някакви заклинания за хриле или нещо такова с което да дишам под водата, със сигурност щях да я победя. Вярно, с измама и все пак. Ами ако имаше магия с която да ни превърна в русалки за определено време? О, това трябваше да го потърся.
    - Добре, потапяме се и двамата, който изплува втори, значи печели. - Оповестих гордо и вместо да изчакам, за да броим и такива глупости си поех дълбоко въздух и се потопих, все пак отваряйки очите си, за да наблюдавам, дали съвсем случайно няма да си поеме въздух преди мен, нямаше смисъл да се измъчвам, след като тя изплува, не получавах бонус точки ако стоя под вода минута след нея.
    Взирах се в нея дълго време, поне на мен ми се виждаше дълго, сякаш цял час не дишах вече, прехапах устната си за да устискам още малко, но така и не успях отворих устата си, което беше грешка, защото се опитах да вдишам и усетих как белите ми дробове се пълнят с вода. Изскочих на повърхноста давейки се и кашляйки, но все пак усмихвайки се. Щяхме да пробваме пак и пак, докато не се измори да печели.
    - Още... - кашлюк - кашлюк - Веднъж...
    Eveline
    Eveline
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 132
    Join date : 04.01.2015

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Eveline Нед Яну 17, 2016 2:08 am

    Засмях се заедно с него, но все пак го изчаках да се доизкашля и да се приготви, преди да пробваме отново. Когато се гмурнахме му показах искрящата си перлена усмивка в израз на подкрепа, но тогава той реши, че пак може да диша под вода и опита отново беше прекратен. Третия път аз излязох първа, защото вече имах нужда от нормално дишане, а и започваше да ми пари на очите, когато гледам прекалено много под вода. От друга страна, той беше супер доволен, което ме накара да вдигна рамене и да се нацупя пораженчески.
    - Такъв ми бил късмета. - казах все пак и скръстих ръце под гърдите си. - Сега на какво ще играем? Някакви специални предпочитания? - попитах, отпускайки се отново на повърхността на водата, оставяйки се на спокойствието. Все още понякога между нас имаше някакво напрежение, може би защото така и не повдигнахме темата за онази сутрин след връщането на Бела, но предпочитах компанията му докато говорим за нещо малко, отколкото неловко мълчание и отбягване.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Christopher* Нед Яну 17, 2016 2:18 am

    Другия път наистина сериозно обмислях да приспособя белите си дробове да изсмукват въздуха от водата. Това беше забавно донякъде, можех да продължа, но Ева реши че е време да сменим играта. Започнах да обикалям около нея, чудейки се какво да измисля.
    - Не знам, мислех си, че ти си русалката, експерт по водните игри... - Повдигнах раменете си, и смених посоката на обиколката, когато се озовах зад нея обаче без да мисля много, защото вероятно не беше от най добрите ми идеи хванах рамената й и я дръпнах назад потапяйки я под водата. Разбира се веднага я пуснах и се отдалечих малко. Нямах намерение да я задържам прекалено дълго време под повърхността или нещо такова.
    - Удавих те! - Оповестих радостно и се отдръпнах още малко назад след като срещнах погледа й. - Едно на нула за мен.
    Засмях се весело и отново започнах да я обикалям, като едновременно с това се опитвах да не ме "удави" но аз да направя това с нея.
    Eveline
    Eveline
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 132
    Join date : 04.01.2015

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Eveline Нед Яну 17, 2016 2:28 am

    Това си беше наистина подло от негова страна. Аз бях спокойна, при това със затворени очи. Изобщо не очаквах да направи такова нещо, затова и когато се показах на повърхността започнах да го пръскам, а после и да го давя, когато гнева ми премина в смях. След третия път обаче той ми схвана цаката и когато се хвърлих върху него той дори не се мръдна, само ме хвана. Това не го бях предвидила.
    - Вече не искам да съм русалка. Прекалено много си харесвам краката. Няма токчета за опашки още. - признах му, свивайки рамене и се усмихнах леко, преди да се отдръпна на приемливо разстояние и започнах да го пръскам отново, докато се потопих и започнах да го обикалям, плувайки, за да го нападна неочаквано. За щастие новия удар го изненада и скоро бях единствената, която стоеше над повърхността на водата.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Christopher* Нед Яну 17, 2016 2:46 am

    Добре, нямаше да бъде русалка, пък и не заслужаваше, защото вече започваше да ме води в резултата, когато ме удави за пореден път си позволих агресията да вземе връх. Успях да стигна до нея, дори да ме пръскаше. Смееше се, а аз й отвръщах със същото. Много лесно ръцете ми я обгърнаха и бързо я потопих, като още по бързо я извадих.
    - Едно. Две... - Втория път дори я повдигнах и я пуснах, на известно разстояние. - ТРИ!
    Извиках засилвайки се към нея и скочих точно до нея, протегнах се и я дръпнах за крака, така че отново беше заедно с мен в кристалната вода. Оставих я да изплува и останах до нея, но вече спокоен.
    Смеха и се носеше навсякъде, предизвиквайки усмивката ми, а когато се усетих вече хапех устната си загледан в мократа й коса полепнала по лицето й, изкривените й устни в широка усмивка, синия й взор вперен в мен. Сякаш времето беше спряло за мен и мигах на парцали като пълен идиот, трябваше да започне да ме пръска, за да мога да се съвзема... Почувствах се като сутринта след връщането на Бела и отново исках да я целуна, макар онова да не беше първата ни целувка, беше онази на която тя отвърна, но така и не бяхме говорили за това, а ето че ми се искаше да я целуна отново.
    - Ева... - Промърморих, докато кривата усмивка с прехапани устна изчезваше, а вместо това устните ми се разтвориха. Прекалена близост беше - предполагам... А се приближавах дори повече, местейки погледа си от устните към очите й и обратно, докато пръстите ми се опитваха да преместят полепналите кичури от лицето й, преди да я целуна...
    Eveline
    Eveline
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 132
    Join date : 04.01.2015

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Eveline Нед Яну 17, 2016 3:09 am

    Очевидно той не обичаше да губи. Знаех го отпреди, но сега си беше доста представително доказателство. Аз се изморих, докато той ме размяташе насам-натам, а за него не знам. Знам само, че трябваше да направя нещо, за да се отдръпна от него, но нямах тази власт над себе си. Можех да видя тези искрящи очи, както и дъха му, разливащ се по кожата ми, карайки я да настръхва от главата до петите. Предния път беше толкова хубаво.. можех да усетя какво е чувството още преди да се е случило отново. 
    Дори не казах името му.. просто издадох някакъв си там тих, нечленоразделен звук, който приличаше на предаване, вместо на противоречие и сложих ръка на лицето му, сигурна че няма да го избутам, а напротив.. придърпах го към себе си, докато устните ми се движеха бавно и старателно по неговите, а езика ми съвсем леко и палаво се докосваше до неговия, докато въздишах доволно. 
    По дяволите, беше невероятно. Тялото му се притискаше в моето, благодарение на хватката му, не можех да го избегна, а и не исках.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Christopher* Нед Яну 17, 2016 3:43 am

    Сега това беше света ми, ръцете й, кожата й, устните й, езика й, който се преплиташе в моя, тялото й, което се търкаше в кожата ми, и заплетените крайници. Пръстите ми в косата й, нейните в моята, притискането, зачестелите плитки дози въздух, които едвам достигаха до дробовете ни преди да ги напуснат, защото бяхме прекалено заети да се изпиваме, за да имаме каквото и да е време за дишане или други подобни глупави функции които щяха да прекъснат контакта между нас, който и да е от контактите.
    Отдръпнах се за момент и погледнах в сините й очи, само за да видя огледалния на моя премрежен поглед, който ясно показваше, че това нямаше да свърши скоро.
    Следващите целувки бяха още по страстни, още по изпепеляващи, такива която разцепваха света ми не само из основи, а направо го заличаваха. И всичко това се случи преди да се замисля какво всъщност правя. Не го бяхме правили от два месеца, от толкова дълго не се бяхме подхлъзвали и приятелството си беше добре. Не можех да я загубя, защото я обичах и беше най важната част от живото ми дори като приятел.
    Захапах леко долната и устна и я подръпнах към себе си, докато тя не се изплъзна между устните ми, а аз останах така на няколко сантиметра от нея с широка усмивка, напълно доволен от себе си.
    - Сега ще ме завлечеш ли на дъното на океана, русалке? - Повдигнах едната си вежда и й се изплезих прехапвайки езика си и намигайки й едновременно.
    Eveline
    Eveline
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 132
    Join date : 04.01.2015

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Eveline Нед Яну 17, 2016 1:01 pm

    Думите му ме попариха като вряла вода и ме накараха да осъзная колко слаба воля имах що се отнася до него и близостта му. Вариантите бяха два.. или да го изнасиля още тук и сега и всичко да се промени, или да си тръгна.. да си тръгна незабавно, защото не можех да се контролирам, не и в този момент. И ако за него това беше просто игра, то аз усещах как пропадам все по- дълбоко в очите му и в собствените си чувства, които се разразяваха като горски пожар по средата на лятото.
    - Не.. аз.. - отдръпнах се от него и в следващия момент се задвижих по най- бързия начин към скалата, покатерих се там и се заех с обличането.
    - Трябва да вървя.. уморена съм и.. мисля да поспя малко. Знаеш къде е къщичката ти, нали? Ако се случи нещо знаеш как да ме повикаш, ще дойда по всяко време! Но сега тръгвам.. - избърборих всичко набързо, нахлузвайки роклята и се обърнах към него, за да го погледна извинително - Съжалявам.. ще се видим утре. - казах за последно, прехапвайки устна, след което се изпарих от там и се приземих директно в своята стая. По дяволите..По дяволите... по дяволите! Това ставаше прекалено сложно. А желанието ми да се върна при него и да довърша това, което той започна - огромно.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Christopher* Нед Яну 17, 2016 1:29 pm

    Седях и прискляпах на парцали, защото тя реши да си ходи. Ето знаех, че ако я целуне ща стане така, но волята ми беше толкова слаба, че просто не можах да се спра навреме. Ако не я бях целунал, вероятно нямаше да се разсърди и да избяга. Все пак ми каза че мога да я повикам ако ми трябва и изчезна, а аз потънах във водата нацупен и разочаровам от себе си. Когато не можех да стоя повече там излязох на повърхността и отидох да си взема дрехите. Облякох се и тръгнах към къщичките, още не бях сигурен в магията си за пренасяне и за да не се озова на другия край на света използвах краката си вместо заклинанието за "телепортация".
    НАмерих си къщичката, другите вече се бяха прибрали и ако не светеше лампата, то имаше светлина от свещи, по приглушена, романтичка... Тази на Ева беше тъмна, също като моята.
    Прехапах устната си и влязох без да святкам лампата, направих си душ, просто за да изплакна кожата си от речната вода, макар да изглеждаше чиста и си легнах в леглото. Постъпих толкова, толкова глупаво...
    Дълго време не можех да заспя и гледах в една точна, мислейки за Евелин, докато накрая явно съм се унесъл...
    Eveline
    Eveline
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 132
    Join date : 04.01.2015

    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Eveline Съб Яну 30, 2016 4:52 pm

    Предложението му за храна звучеше наистина добро, особено след сутрешната гимнастика, която упражнявахме, а и за коктейлите щеше да е добре.
    - Вече знаеш от личен опит, че е по- добре първо да хапнеш, преди да се напиеш? - попитах, повдигайки вежда, докато му хвърлях скришен поглед и се засмях леко. Отворих менюто и си избрах нещо морско, както и едно дълго кафе и погледнах към него. 
    - Мислех си за след тази почивка.. Обещах ти да ти покажа света и мисля да си изпълня обещанието, стига и ти да си съгласен. Може да не пътуваме цял живот, защото тъкмо започна да се разбираш със сестрите си, но имам няколко набелязани дестинации наум. - предложих му, усмихвайки се загадъчно и прокарах пръсти през косата си. 

    Sponsored content


    Beach Bar Bora Bora Empty Re: Beach Bar Bora Bora

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 08, 2024 2:09 pm