Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Бар "Old place" EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Бар "Old place" EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Бар "Old place" EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Бар "Old place" EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Бар "Old place" EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Бар "Old place" EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Бар "Old place" EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Бар "Old place" EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Бар "Old place" EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


3 posters

    Бар "Old place"

    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    Бар "Old place" Empty Бар "Old place"

    Писане by Alas. Сря Яну 23, 2013 12:16 pm

    Бар "Old place" 390904_492903564053943_1469171279_n_zps733d5997
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Bellatrix Съб Авг 29, 2015 9:10 pm

    Не дочаках да чуя дори последните му думи. Губеше ми времето с приказките си. Исках просто някаква ориетировъчна локация и толкова. Телепортирах се на мястото и се огледах. Не помръдвах, защото не исках да издавам присъствието си, преди да разуча терена. В бара обаче нямаше никой. На единствения зает стол стоеше Фобос, забил лице между ръцете си в бара. Не бях сигурна дали не е припаднал от алкохолизиране, но когато ми промърмори "Който и да си махай се" ме накара да се усмихна.
    Направих няколко крачки, вземайки една чаша по пътя си и застанах пред него, само за да забележа, че бутилката му е празна.
    - Още една? Или мислиш да минеш на нещо друго? Аз си мисля за ром в момента... - опитах се да звуча непринудено, докато избирах бутилка от стената зад мен, а след като грабнах една се врътнах на токовете си, за да съм с лице към него, докато си наливах ром в чашата. Отпих от тъмночервената течност.
    - О, определено ми липсваше.. - въздъхнах доволно и поклатих глава, отмествайки погледа си от чашата ми към очите му, които вече бяха концентрирани в мен.
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Phobos Съб Авг 29, 2015 9:31 pm

    Деня за Бога на Страха беше започнал отдавна. От както се беше случила трагедията не спеше много, най - вече защото сънуваше кошмари, което изобщо не му беше присъщо. Та той беше най висшата форма на страх. Беше против каквито и да е закони това да случва.
    Опрял главата си на бара в празното все още не отворено заведение, беше на мнение, че алкохола е прекалено далече, за да може да го стигне.
    сети чуждото присъствие. Определено беше на някой от неговите. Хората биха изпитвали много повече страх ако го видят по този начин, а той надушваше страха. Опита се да изгони госта си но не му се получи, нямаше сили да се кара с който и да е в момента. Не правеше нищо лошо, беше прекалено тъжен за разлика от... всякога.
    Тогава чу гласа й. Не го беше забравил, не можеше да го забрави дори след векове, а бяха минали едва сто осемдесет и седем дни. Броеше всеки шибан такъв от смъртта й. Вдигна главата си и се загледа в момичето пред себе си. Имаше нейния глас, нейната фигура, нейната стойка, нейните маниери, очи, усмивка... Но това не беше тя. Шибаното му съзнание си правеше ебавки с него. Той я беше видял да умира. Студеното й тяло беше в ръцете му и той дори си беше позволил да плаче за нея. Дявола у беше свидетел колко сълзи се бяха излели от очите му, заради тази жена.
    Първоначалната идея, че е привидение отмина когато се телепортира на крачка от нея и хвана китката й. Значи беше истинска или съзнанието му вече беше тотално превъртяло, че да придава плътност на халюцинациите му.
    Преди да се усети беше извадил ножа си и го беше допрял до врата й. Дишаше тежко, опитвайки се да пребори гнева си, за да не убие кучката преди да я е разпитал.
    - Коя си ти? Защо си с нейния образ... Какво искаш от мен?
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Bellatrix Съб Авг 29, 2015 9:48 pm

    Разбира се, че ще си помисли това. Ако не бяха видели, че ставам от собствения си ковчег вероятно дори мама и Анастасия биха реагирали по същия начин. Дори не трепнах, въпреки че бях притисната между бара и него и нямах опция за бягство. Можех да мисля само за присъствието му толкова близо до мен.
    Огледах го отгоре до долу, а после избих ножа от ръката му. Движението беше много бързо, но с едно завъртане той беше притиснатия с лице към стената, а ножа сочеше към него. Естествено, всичко това беше възможно благодарение на пиянството му и липсата му на голяма концентрация. Ако беше трезвен и готов за битка до сега да съм умряла пак.
    - Недей така, ще се порежеш с това. Остро е. - прошепнах в ухото му, минута преди да запратя ножа по една от дървените стени, където се заби и да го пусна.
    - Стига, остави ми поне ден живот. Мама ще бъде много разочарована, ако ме убиеш тъкмо след като ме върнаха, но ти ще се оправяш с нея, така че е твоя работа. - небрежният ми тон и опитите да не се усмихвам се проваляха стабилно. Една широка дяволита усмивка се плъзна по устните ми, докато отстъпвах назад и се надигнах, колкото да седна върху плота до чашите и залюлях крака.
    - Стига, колко време ще си играем на "не си ти, трябва да те убия. " Трябва ли да подпаля задника ти, за да ми повярваш? - попитах, засмивайки се вяло. Вероятно наистина искаше да ме убие, защото се подигравам със състоянието му, но сълзливия момент отмина снощи, а и не си падах много по тях.
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Phobos Съб Авг 29, 2015 10:25 pm

    Не можеше да повярва, че това наистина се случва, и че тя наистина е тук. Гледаше я изпитателно докато се нагласяше на бара. Дори да беше друга или да беше само плод на въображението му... Какво пък. Толкова много му липсваше през това време. Премахна разстоянието между тя и я прегърна силно.
    Да я усеща в прегръдките си отново беше мечтата му. Тази която нямаше как да се сбъдне никога, просто защото нея я нямаше. Кучия син я беше убил и си живееше живота под закрилата на Хадес и Хера. Щеше да го убие, може би след време. Трябваше да изчака още. Да свалят гарда си и щеше да ги убие и нея и сестра му.
    - Не си ти... Но толкова ми липсваш, че не ми пука... - Призна си Фобос и я стисна дори по - силно. Протегна се за да вземе рома, който беше отстрани и без дори да я пуска отпи няколко големи глътки. Трябваше да се поддържа пиян, за да не вземе Бела да изчезне, когато изтрезнее.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Bellatrix Съб Авг 29, 2015 10:44 pm

    Увих ръцете си около врата му и отвърнах на прегръдката. Извих очите си, когато ми заяви, че не съм аз отново и зарових пръсти в косата му, притискайки го към себе си. Още щом се докопа до бутилката обаче я изтръгнах от ръцете му и я хвърлих назад, взривявайки я във въздуха.
    - Няма алкохол за теб, докато не повярваш, че съм тук. После може да пием заедно. - каза му, отдръпвайки се леко и срещна погледа му с лека усмивка.
    - Хайде де.. Колко точно ти е трудно да повярваш, че са ме върнали ? Нали знаеш, магии, циклопи, Гея, Хера и подобни глупости. - отпуснах ръцете си в страни от тялото си и го погледнах малко по- сериозно.
    - Можеш да се телепортираш в гробницата ми, или при Анастасия, при Майка ми, ако щеш при баща си и да ги питаш дали ще потвърдят версията ми. Аз съм си. Само аз. - взех едната му ръка и я сложих на гърдите си, повдигайки вежди с надежда.
    - Ти също ми липсваше.. - прошепнах, усмихвайки се вяло.
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Phobos Съб Авг 29, 2015 11:07 pm

    Как можеше да повярва на нещо такова. Защо чак сега? Кой я беше върнал? Да, можеше да провери в гробницата или да пита, който и да е, но това беше загуба на излишно време. Можеше да направи един много лесен тест. И докато я гледаше в очите, по устните му се разля не много весела усмивка.
    Отново премахна разстоянието между тях, но този път устните му се разбиха в нейните без никакво предупреждение. Едната му ръка се спря на врата ѝ, за да не ѝ позволи да се отдръпне, а другата погали бузата й, докато тялото му със всички сили се притискаше в нейното, мечтаейки да усети повече от извивките на нейното.
    Устните й, начина по който се движеха срещи неговите, чувството на пълнота, което изпитваше и което само тя можеше да му даде...
    Отдръпна се от нея за секунди и погледна в очите й с премрежения си от алкохола поглед.
    - Само ти... - Повтори думите й от преди малко и отново пресрещна устните й, жадувайки толкова отчаяно за тях.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Bellatrix Съб Авг 29, 2015 11:28 pm

    И до тук бяхме с приказките. Когато ставаше въпрос за тези наши отношения може би те бяха най- сигурния начин да си комуникираме без недомлъвки и заблуди. Плъзнах едната си ръка по врата му отново, докато другата се обви около кръста му, за да го притисна към себе си. Единия ми крак се обви около тялото му, а езика ми поведе вечната борба с неговия нетърпеливо и трескаво, сякаш нямахме много време. Може да се каже, че след шест месеца на битки в момента исках да си почина от тях и да се бия само с него.. в леглото.. гола..
    Скоро нуждата от въздух победи нуждата ми от устните му и спуснах своите по дължината на врата му, а вехториите по него бързо започнаха да поддават под натиска на настоятелните ми пръсти, които търсеха голата му плът.
    Трудно можеше да опише колко силна бе жаждата ми за неговия допир по цялото ми тяло. Смътно се прокрадваше въпроса дали някой ще влезе в бара, но после отхвърлих тези притеснения. Правихме секс насред горящ бар пълен с хора. Едва ли имаше нещо по- притеснително от миналото ни заедно, затова и отхвърлих всякакви притеснения, отдавайки се на момента, в който устните му бяха пак върху моите и се изяждахме живи.
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Phobos Съб Авг 29, 2015 11:50 pm

    Целувките им бяха толкова настървени, толкова покровителствени. Трудно беше да се реши кой всъщност целува другия. Не, че имаше значение. Друго беше когато тя е в прегръдките му, а той копнее за тялото й до степен на самовзривяване.
    Пръстите му се плъзнаха по тялото й, но откриха ципа на роклята й, чак на гърба й. В опитите му да го свали по бързо тъпия цип заяждаше и на Фобос му се наложи да го скъса, за да може да смъкне роклята надолу към кръста й. Устните му започнаха да обхождат тялото й с целувки, докато се опитваше да погълне целия й аромат.
    Ръцете му се върнаха на бедрата набирайки долния край на роклята нагоре, за а може да се срещне с горния, като междувременно устата му вече беше стигнала гърдите й.
    Дланите му се плъзнаха по бедрата й, докато не стигнаха дупето й придърпвайки я максимално до себе си. Стисна го леко преди едната от ръцете му отново да запълзи по гърба й, сякаш да не й позволи да се измъкне.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Bellatrix Нед Авг 30, 2015 2:20 am

    Жалко за роклята ми. Очевидно после трябваше тайно да се промъквам до двореца, за да си крада нови дрехи, защото иначе трябваше да се появя гола, но това беше проблем, над който си забранявах да разсъждавам в момента. Искам и ще мисля само за момента, само за него. За познатите целувки и пламъкът, който разпалваше в мен, и за страстта му, за моята, за желанието ми да го съблека, но ми беше толкова трудно, защото не се отделяме един от друг. Той късаше всичко по пътя си към голата ми кожа, но на мен ми харесваше наистина много, а и устните му, и ръцете му. Отметнах глава назад, докато се борех с дънките му, а той се наслаждаваше на гърдите ми. Нямаше притеснение, няма проблеми. Само спокойствие и удоволствие.
    И докато той изхвърляше бельото ми през рамото си аз избутах с помощта на краката ми дънките и боксерките му, а после ги обвих около тялото му. Ръцете ми застанаха от двете страни на лицето му, приковавайки погледа му със своя, а устните ми се докосваха до неговите докато говорех.
    - Вярваш ли ми? - тайното място между краката ми вече се отъркваше в него, а бях толкова мокра, готова за него. Дъхът ми излизаше накъсан срещу лицето му и захапах леко долната му устна, мъркайки тихо и нетърпеливо.
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Phobos Нед Авг 30, 2015 10:37 am

    - Вярвам ти, Бела... - Достатъчен беше факта, че произнасяше името й. А един път изплъзнало се между устните му, Фобос просто не можеше да спре. Повтаряше името и при всяко плъзгане на члена му върху женствеността й, а тя така гореше за него.
    Челото му се беше опряло на нейното за момент. Едната длан заплетена в косата ѝ, очите му приковани в нейните. Нямаше целувки сега, само много накъсан дъх и никакво разстояние преди телата им да се слеят в едно.
    Бога на Страха отново произнесе името й, но този път последва целувка. Устните му изпиваха нейните, докато не прецени че въздуха също е важен. Тогава се върна отново на гърдите й. Ръката му която почиваше на кръста й, не и даваше да се отдръпва от него повече от колкото самия той желаеше, а движенията в таза му вече бяха станали прекалени груби. Но на него му харесваше така, знаеше, че и на нея и харесва, защото тя бе неговата кралица в леглото.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Bellatrix Нед Авг 30, 2015 8:35 pm

    От време на време си представях какво ще бъде ако го срещна отново, но определено не очаквах толкова бързо да стигнем до тук. И все пак...
    Пръстите ми пропълзяха по гърба му, впивайки ноктите си там, застанаха на врата му, заплетоха се в косата му, а от гърдите ми излизаха сладки стонове на удоволствие. Харесваше ми да няма разстояние между нас, харесваше ми да го усещам как ме изпълва докрай и да шепне името ми толкова сладко, противно на бурния ни ритъм. 
    Извих главата си назад, надавайки един по- силен вик докато и двамата набирахме скорост, а ноктите ми се впиваха безжалостно в раменете му, а след това го придърпах към себе си за нова целувка. Прошепнах името му в момента, в който очите ни се срещнаха, а след няколко целувки започнах да го повтарям още по- често. Имах чувството, че дори светът около нас да се взриви нямаше да забележа. Толкова ми липсваше. Дрезгавият му глас, който ме караше да треперя, черните бездни, които представляваха очите му, перфектността му. Исках да му задам толкова въпроси, да си поговорим, но всички тези желания в момента бяха зад плътна завеса, която представляваше желанието ми за тялото му. Исках да докосна всяко кътче, да целуна всеки сантиметър, да го хапя, драскам, изследвам, преоткривам.. Но за сега щях да се задоволя с конвулсиите, които ме караха да треперя, докато той навлизаше все по- дълбоко и по- дълбоко, карайки ме да забравя дори името си, докато тероризирах тялото му.
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Phobos Нед Авг 30, 2015 10:00 pm

    Всичко което се случваше наоколо беше нищо в сравнение с това, което се случваше на Бога на Страха. Чувствителността на тялото му беше над каквото и да е норма.
    Реши обаче, че тук не я получава достатъчно. Затова се спря, събори всички чаши около тях и излезе от нея за да може да я вдигне и да я качи на горния плот. Покатери се след нея и покри тялото й със своето. Докато се качваше вече беше разкарал дрехите си непохватно и те спокойно си лежаха зад бара.
    Вдигна крака й за да го качи на рамото си и проникна отново в нея. Намери устните и за нова целувка. Ръцете му потърсиха гърдите й, за да ги обхване с дланите си. Бяха толкова меки и изпълваха дланите му изцяло. Идеални за мачкане, стискане и всичко, което можеше да се прави с тях.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Bellatrix Сря Сеп 02, 2015 2:40 pm

    Пянически страх ме заля, когато той се отдръпна от мен и събори всичко наоколо. Започнах да си мисля, че отново се е върнал към недоверието. Защо? Тъкмо ни беше хубаво... 
    Тогава обаче ме премести на друго място и скоро бе напълно гол над мен. Използвах времето, докато го няма да махна роклята си, така че да мога да го чувствам със всеки сантиметър от тялото си. 
    И скоро отново беше в мен, отново ме правеше своя и отново превземаше света ми. Вдигнах ръцете си над главата си и вкопчих пръстите си в дървения плот, докато тялото ми се извиваше под неговото. Можех да усетя спокойно как дланта му се плъзгаше по корема ми, нагоре по ребрата ми, по гърдите ми и стигаше до врата ми, свивайки пръсти около него. Устните му се допираха леко до глезена ми, а после се спускаха нагоре към коляното, докато не мога да издържам и го придърпам за страстна целувка. Вплетох пръстите на едната си ръка в косата, а другата я плъзнах по гърба му и стиснах леко задника му, притискайки го към себе си. Притворените ми очи не виждаха почти нищо от еуфорията и удоволствието, което се спускаше по гръбнака ми на талази и обикаляше цялото ми тяло, карайки го да трепери, но с голямо старание ги държах отворени, само и само за да гледам в черните бездни, които представляват очите му. 
    - По дяволите, Фобос.. - измънках, отчаяно вкопчвайки се в него и притаявайки дъх докато се борех за последни секунди здрава мисъл, преди да намеря края си съвсем неочакван и опостушително разтърсващ. Тялото ми, муслулите ми, всяка фибра се стягаше около него (особено около атрибута му) и се гърчех в екстаз. 
    А той не спираше да се движи, карайки ме да се давя в собствените си емоции.
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Phobos Сря Сеп 02, 2015 3:37 pm

    Фобос нямаше здрава мисъл в съзнанието си. Единственото което имаше значение беше пред него. Бела беше тук, беше се върнала от мъртвите и беше с него. За никой друг не му пукаше. Никой не можеше да го върне. Братята му, баща му, майка му, дори сестра му бяха безсилни към това в което се беше превърнал, но тя... Тя беше друго нещо.
    Да усеща тялото й, влажната й кожа, мократа й женственост, извиващото и се тяло под неговото.
    Нямаше да спре скоро. Щеше да я прави своя пак и пак, защото нямаше да има сили да я пусне да си тръгне отново. Тя беше неговия другар в битките и любимата му секс играчка.
    Проникванията му продължаваха да бъдат също токова груби и бързи, но вече беше започнал да се схваща и когато беше сигурен, че е свършила поне веднъж се отдръпна от нея за втори път. Слезе от другата страна на бара и придърпа тялото й. Устните му се разбиха в нейните докато я пускаше да си стъпи на краката. Обърна я с гръб към себе си и я принуди да се преведе леко напред облягайки се на един от столовете.
    Устните му зашариха по гърба й, докато члена му отново проникна в нея, а ръцете му се движеха по тялото й. Едната му ръка обхвана врата й и го стисна, сякаш за да се опитва да я задържи близо до устните си, които не спираха да изпиват кожата на шията й, а другата се промуши между краката й и се задвижи върху влажния й клитор. Високите въздишки огласяха бара, но не му пукаше. Бела отново беше с него и той щеше да даде всичко от себе си.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Bellatrix Съб Сеп 12, 2015 3:17 pm

    Ситуацията внезапно се промени отново. Вече наистина не вярвах да се отдръпне, но ми беше интересно да видя какво е наумил за мен, затова и не се съпротивлявах, когато той ме свали от плота, както и когато ме наместваше точно както си иска. Имах му пълно доверие, че няма да ме нарани повече, от колкото можех да издържа, затова и бях като пластелин в ръцете му, оставяйки го да ме оформи по свое желание.
    Да докосвам единствено стола пред себе си обаче се оказа изключително мъчителна работа, особено, когато той ми причиняваше всичко това. Губех представа къде се намирам и колко точно ръце имаше той. Имах чувството, че той е навсякъде. Докосваше гърдите ми, нежността ми, шията ми, целуваше всеки сантиметър. Не можех да се осъзная, нито да изплувам от бездната, в която бях попаднала, чувах гласа си, знаех че огласям проклетия бар, чувах и неговото диво ръмжене, стоновете и въздишките му, тихите му проклятия и всичко останало и бях толкова щастлива, докато се извивах под неговите действия. Усещах, че този път края нямаше да е само за мен и това ме радваше. Тялото ми се блъскаше срещу неговото, дъхът му излизаше накъсан до ушето ми, целия ми гръб сигурно беше в следи от устните му, както и цялото ми тяло от силата, с която ме държеше, но това само ме възбуждаше повече. Просто трябваше да нося по- закрити дрехи в следващите няколко дни. Ако изобщо той ме пусне да облека нещо..
    Напрежението се натрупваше бавно, слизайки по целия ми гръбнак, като с всяка секунда ставаше все по- голямо и преди да се осъзная всичко се срути. Просто избухнах, без предупреждение, без да мога да го удържа.. Дори аз не го осъзнавах напълно, но изведнъж не можех да контролирам тялото си, то просто стискаше каквото му се изпречи на пътя и се опитваше да се освободи от желязната хватка на Фобос, който пък ме беше приковал към себе си вероятно по същата причина.
    - По дяволите.. - беше единственото, което успях да кажа, когато се успокоих и получих свободата си, за да седна на столчето, на което се подпирах до преди малко, а той се отпусна опрян на бара срещу мен. Придърпах го към себе си и скрих лице във врата му, обгръщайки кръста му с ръце и долепих тялото си до неговото. Пасваха си толкова идеално. Потреперих леко, когато настръхналите ми зърна докоснаха топлата му кожа, както и когато ерекцията му се отърка в бедрото ми, но имах нужда от пауза за един дъх.
    Пръстите ми съвсем леко галеха гърба му, когато се размърдах и вдигнах погледа си към неговия и го целунах съвсем леко.
    - Искаш ли да се преместим другаде? - попитах го тихо, усмихвайки се блажено.

    Sponsored content


    Бар "Old place" Empty Re: Бар "Old place"

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 08, 2024 5:06 am