Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Апартамента на Психея EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Апартамента на Психея EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Апартамента на Психея EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Апартамента на Психея EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Апартамента на Психея EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Апартамента на Психея EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Апартамента на Психея EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Апартамента на Психея EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Апартамента на Психея EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


4 posters

    Апартамента на Психея

    Anastasia
    Anastasia
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 204
    Join date : 01.01.2013
    Age : 28
    Местожителство : Абисус

    Апартамента на Психея Empty Апартамента на Психея

    Писане by Anastasia Пон Фев 18, 2013 5:52 pm

    Апартамента на Психея Stone-dining-table-idea-in-amazing-penthouse-interior-by-Mark-Tracy1

    Апартамента на Психея Living-room-furniture-in-amazing-penthouse-interior-by-Mark-Tracy

    Апартамента на Психея Futuristic-room-interior-in-amazing-penthouse-interior-by-Mark-Tracy

    Апартамента на Психея Cool-bedroom-design-in-amazing-penthouse-interior-by-Mark-Tracy

    Апартамента на Психея Celebrity-home.jpg4

    Апартамента на Психея Blue-Jay-Way-12-750x498

    Апартамента на Психея Blue-Jay-Way-11-750x502

    Апартамента на Психея Marbella_3_house_A-cero-740x491
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Нед Дек 15, 2013 2:03 pm

    Дните след срещата ми с Ерос се нижеха бавно. Не бях го виждала от онази нощ в стаята му и трябваше да измисля начин да се срещна с него отново, или просто да заживея като простосмъртна, каквато всъщност си бях родена. Баща ми винаги ми беше казвал, че съм родена кралица, че сестрите ми нямат духа и ентусиазма, който имам аз и съм родена за велики дела, но вече започвах да се съмнявам в това. Станах богиня... И?
    Семейството ми бе отдавна мъртво и когато ги потърсих, нямаше дори техни наследници. Полудяла от любов ги изоставих, а после изоставих и любовта си за сметка на свободата си. И накрая какво? Останах самичка.
    И ето ме тук, обзавеждайки апартамент в една що- годе добре изглеждаща сграда. Подредих всяка вещ на мястото й, сложих дори завеси. Единственото логично продължение на живота ми оставаше да бъда нещо. Да правя нещо. Не можех да се затворя в апартамента.
    Затова и бях решила да отворя агенция за запознанства. Не бях сигурна колко точно щеше да провърви, но все пак като бях богиня трябваше да извличам някакви ползи. Ходех на работа, събирах двойки.. нещо, което правеше и съпругът ми, който всъщност ме мразеше, но той го правеше отдалеч. Понякога го виждах, но се стараех да пазя дистанция, да не ме вижда. Осъзнавах, че го бях наранила ужасно много и трябваше да си понеса наказанието сега.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Пет Яну 03, 2014 5:23 pm

    Отпуснах се в прегръдките на Бела, спокоен, че отново ще се събудя там, ще погледна към лицето на най - добрата си приятелка и ще я избутам от леглото, тя ще ме замери с възглавница и преди да се усетя ще се боричкаме, гъделичкаме и смеем един на друг.
    Друга работа беше съня обаче, така и не се бях научил да го контролирам, за това се искаше доста енергия, от което не можеше и да си починеш, затова и оставям съня да ме отведе в болезнените дебри на собствените ми кошмари, ако да сънуваш любовта на живота си можеше да се нарече кошмар.
    Огромно бяло и празно пространство сякаш излъчваше светлината около нас. Лежах заедно с Психея и дори да беше гола единственото което докосвах беше косата й. Подреждах всеки един кичур, който ми пречеше да виждам лицето й. Отмятах русата коса зад ушите й, взирайки се в очите й, с онази глупава усмивка, която хем знаех, че е там, хем не можех да махна.
    Това беше целия сън никакво разнообразие, дори нямаше целувка. Просто преплетените ни голи тела под чаршафите, докато си играя с меката чуплива коса на любимата си.
    Премигнах няколко пъти за да разсея сълзите си и да осъзная че всъщност не бях в стаята на Бела, дори не бях в своята...
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Пет Яну 03, 2014 7:00 pm

    След като свърши цялата тази среща със Ерос реших, че е най- добре да се прибера у дома. Апартамента ми изглеждаше по- празен от всякога, но нямаше другаде къде да ида. Нямах роднини, нямах приятели. Бях сама.
    Дори колегите, които наех не ме харесваха особено. И това ако не е скапан живот.

    Побързах да изкача стълбите до моя апартамент, пренебрегвайки асансьора. Отворих и затворих вратата със онази смъртна монотонност, с която се влачих и по пътя, опитвайки се да осъзная какво точно се случи преди малко.
    ''Не мога да бъда до теб. Не мога да ти бъда просто приятел'' казваше той, а думите му ехтяха отново и отново в ума ми, повтаряйки се като запис на развалена грамофонна плоча, а аз колкото и да исках не можех да изключа това повтаряне.
    "..затова си тръгвам, защото съм слаб, защото те обичам, а не мога да причиня това да те имам отново. Съжалявам..."

    С всяка стъпка, с всяко вдишване, с всеки удар на сърцето си се молех разкъсващата болка в гърдите ми да притихне поне за момент, защото не можех да дишам, но не можех и да умра. Вечността за мен беше проклятие и бях решена на всичко, за да се отърва от нея. Щом няма да бъда с Ерос предпочитах да стана отново смъртна. Не виждах смисъл в живота си без него отдавна, но грешката да го оставя си беше изцяло моя. Само моя. Аз бях виновна.

    Докато тези мисли блуждаеха из ума ми вече бях  в стаята си. Съблякох всички дрехи и взех бутилка вино в леглото. Не ми се ставаше повече, затова изпратих огнено кълбо в камината отсреща и тя моментално се запали. Отворих бутилката и налях от червената течност в чашата си. Напълних я до горе и оставих бутилката настрани, отпивайки от алкохола в ръцете си.
    - За изгубената любов..

    Тихо прошепнах в нощта, осветена само от пламъците. По лицето ми пълзяха безброй сълзи, но те нито щяха да оправят нещо, нито да върнат времето. Затова и най- разумния вариант ми се струваше да помоля Зевс да ме направи смъртна. Поне знаех, че ще умра след 50тина години и мъчението щеше да свърши. Не бях съвсем сигурна дали той щеше да се съгласи, не беше съгласен и когато ми даде този дар, който сега намирам за проклятие, но трябваше да се допитам до него.
    Какво да правя...
    След третата или четвъртата чаша оставих кристалния съд на шкафа до леглото си и просто заспах уморена от всичко. От съдбата си, от мъката, от живота си, от решенията и глупостта си, от самотата и тъгата..
    Просто.
    Заспах.

    Когато се събудих обаче усетих приятно галене. Имаше някой до мен и не можех да проумея точно кой. Все пак бях сам- сама. Приятната топлина обаче не изчезваше, не беше просто сън, което ме притесняваше. Уханието ми беше познато, знаех точно кой е до мен и не смеех да отворя очи, за да не разваля илюзията. От краищата на очите ми се стекоха сълзи. Илюзията беше толкова истинска..
    Когато все пак се престраших сините му очи ме гледаха както едно време. Също толкова влюбено и радостно, сякаш нищо не бе станало. Риданията ми станаха по- силни, докато ръката ми се протегна, за да го докосне.
    - Какво правиш... тук скъпи? - попитах с треперещ глас, опитвайки се да овладея емоциите си.


    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Пет Яну 03, 2014 7:36 pm

    Бях им свикнал на всички тези сънища, но почти никога не се променяха, сега като че ли нещо беше станало, защото след като разкарах сълзите си и отново можех да виждам, се намирах в стая, с четири стени и всичко останало. Това не можеше да ми попречи, по никакъв начин. Нищо не можеше да ми развали съня и сладката илюзия, че Психея отново е с мен. Само тук тя не можеше да ме нарани, можех да си остана с нея до сутринта.
    Тогава тя проговори. Нещо което никога преди, в нито един сън не ми се беше случвало. Тя просто започна да говори, с треперещ глас, с лице обляно в сълзи. Нещо нереално, тя никога не говореше в сънищата ми, не плачеше - усмихваше се и ме гледаше в очите с онзи неин пламък...
    Инстинктите ми подсказваха да я прегърна, но не знаех дали ако помръдна всичко няма да изчезне и да се събудя при Бела, в нейните прегръдки.
    - Наблюдавам те, както правя всяка вечер от както ме напусна. - До сега не бяхме водили диалог или нещо подобно, затова и се чувствах толкова странно, а имаше ли изобщо смисъл, след като всичко ставаше в подсъзнанието ми? Не мислех, че е толкова здравословно колкото просто да я галя и да прибирам косата й зад ухото си. В действителност винаги след като разговаряме, аз свършвам свит някъде на кълбо облян в сълзи, само за това, че се разяждам вътрешно заради загубата й.
    - Никога до сега не си ме докосвала... - Започнах да разсъждавам на глас, докато тя се преместваше все по близо до мен. Опитах се да изтрия сълзите й. Имаше обаче нещо странно, нещо различно, преди допира до кожата й беше някак студен, безразличен, а сега беше топъл и разливаше приятно чувство по цялото ми тяло. Може би беше заради снощната ни среща. Толкова много ли можеше да ми влияе тази жена? Що за въпрос изобщо, разбира се че можеше - тя беше моята единствена любов.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Пет Яну 03, 2014 7:52 pm

    Имаше нещо странно в цялата ситуация. Той беше толкова спокоен и щастлив, а опитите ми да говоря и да го докосна го караха да се озадачава. Не ме интересуваше особено. Беше полугол в моето легло и ме докосваше. Той- мен! И ме обичаше!
    Не знам всъщност дали ме обичаше, но не бягаше, не беше студен. Опитах се да спра сълзите си, но беше загубена кауза, затова се приближих отново към него и скрих лице в гърдите му. Толкова прекрасно - той беше само мой в момента. За миг, който ми се струваше като цяла вечност. Съвършенство.

    Не смеех да правя резки движения, но сърцето ми биеше с всички сили, докато лицето и тялото ми бавно се долепяше плътно до неговото. Нима наистина сънувах? Не виждах друго обяснение.
    - Ако ти е неприятно ще престана. Но си като наркотик и магнит за мен, особено когато си толкова близо... - промърморих срещу кожата му, а устните ми го докосваха докато говорех. Спрях, насилвах си късмета. Беше твърде хубаво и ако се пресилвах рискувах да изгубя всичко. Не можех да понеса загубата му два пъти за една вечер.. Всичкото вино на света нямаше да ме успокои.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Пет Яну 03, 2014 8:21 pm

    Прегърнах я, за да я успокоя, след като толкова настояваше да бъде в прегръдките ми, аз самия нямах абсолютно нищо против.
    - Нямам нищо против прегръдките ти или целувките ти. Само ме е страх да не изчезнеш. Винаги го правиш. Това е гадната шега на подсъзнанието ми, което е решено да не ми позволи да те имам дори в съня си...
    Ръцете ми обгърнаха крехкото и голо тяло притискайки я към моето. Топлината от близостта й беше толкова реална, че за миг си помислих, че ще се събудя заради мърдането на Бела до мен.
    - Нямаме много време любима моя, нощта е кратка, а когато се съмне отново ще те изгубя... - Прошепнах тихо стискайки я още по силно в прегръдките си. Не исках да я пускам, не можех да я пусна, нямах силите и волята за това. Защо трябваше да се събуждам, не можеха ли да ме накажат с вечен сън и тя да е завинаги там, в прегръдките ми, да не я пускам, да я целувам, и да бъде само и единствено моя.
    Бях толкова жалък. Знаех, че не мога да я имам в реалността затова исках да я сънувам. Колко извратен можех да бъда на моменти, чак се погнусявах от себе си. Май бела беше права... Трябваше да спра контактите си с нормалните, преди да съм създал някой като себе си.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Пет Яну 03, 2014 8:50 pm

    Това беше странно вече. Мислех, че сънят е мой, но.. Или той си мислеше, че сънува, или просто така си говори в моя сън. Въздъхнах доволно, когато ръцете му се обвиха около мен и устните ми се допряха до кожата му. Преминах бавно по гърдите му, а пръстите ми запълзяха по тялото му нагоре. Заплетоха се в кичурите коса и въздъхнах щастливо, когато устните ми стигнаха врата му без той да ме спре.
    - Любов моя..Единствен мой.. - нямаше сили да му признае, че не е сън, или.. и тя не беше много наясно с всичко това, но нямаше силите да му каже каквото и да е. Искаше да го усеща до себе си. Поне още малко. Поне няколко минути още. Само още миг мой..
    Няколко сълзи отново се спуснаха по лицето й, но тя не им обърна внимание. Вече се насочваше към устните му и беше все по- близо до тях. Искаше да ги вкуси, той беше нейният наркотик.
    - Остани при мен, моля те. Само още малко - помолих му се тихо.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Пет Яну 03, 2014 9:37 pm

    Нямаше как да не изпълни желанието й, нямаше да си тръгне, докато съзнанието му не го изрита отново на земята. Макар, че самото й докосване и всичкото и тези леки целувки. Всичко беше толкова реално, дори сълзите тези сълзи бяха истински, по реални просто нямаше как да бъдат... Освен ако наистина не беше реалност. Друго обяснение, просто ме му идваше.
    Устните й докоснаха плахо неговите, сякаш Психея очакваше Ерос всеки момент да я отблъсне и да й се присмее, тръгвайки си от нея завинаги.
    Не оправда тези очаквания, просто отвърна на целувката й по същия лек, леко изплашен начин, по който тя я беше започнала. След като нищо не се случи си позволи да плъзне леко езика си по долната й устна. Да, беше твърде реално, за да бъде сън и все пак имаше нужда от още убеждения. Плъзна езика си между устните й, докосвайки нейния, вкусвайки от нейния личен аромат, от нейния вкус... Целувката му ставаше по ненаситна и по завладяваща, без да може и без да иска да я прекъсне. Единственото за което имаше желание беше този момент да продължи още малко, а когато свърши просто да й зададе един единствен въпрос.
    Отдръпна се леко, но още не смееше да отвори очи. Пое си дълбоко въздух и се отпусна напълно, все още без да я пуска, без дори да разхлабва прегръдката си.
    - Не сънувам, нали? Ако беше в съня ми щеше да изчезнеш... Истинска си, нали, Психея?
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Пет Яну 03, 2014 10:01 pm

    Целувка. Съвсем истинска и караща сърцето й да полети от щастие и същевременно да се разкъса на милиони парченца, защото знаеше, че много скоро той ще се осъзнае и ще си тръгне и отново ще я остави сама в това голямо легло. Съвсем сама с кървящо сърце, което само той можеше да оправи.

    Не исках да спира, но него едва ли го интересуваше. Ръцете ми се обвиха около него, отказвайки да го пуснат, макар че предполагаше че ще бъде избутана съвсем скоро. Въздъхна дълбоко, опитвайки се да възпре емоциите си и скри лице във врата му, за да не гледа сълзите и болката по лицето й.
    Когато той й зададе паметния въпрос тя само кимна.
    - Мислех, че аз съм тази, която сънува, но очевидно не е сън. - прошепна едва- едва, опитвайки се да държи гласа си равен. Близостта му щеше да изчезне скоро, затова грабеше от нея с пълни шепи.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Пет Яну 03, 2014 10:26 pm

    Щеше да се разплаче отново, беше на път, като истински женчо. Поне всеки ден се убеждаваше, че братята му бяха прави с обидите още от ранната детска възраст. Отвори очите си, но така и не намери смелост да я погледне или отблъсне? Какво щеше да бъде извинението му в такъв момент, след като вече й беше показал, че не може да живее без нея, дори да е само в съня му.
    - Разбирам... - Излезе като лека въздишка, измежду устните му, преди да затвори очите си отново. Въпроса, как да се измъкне невредим от ситуацията не спираше да се върти някъде в съзнанието му.
    - Знаеш, че не мога да остана тук в този случай, нали? - Реши да го кара направо. Този път без нападки и без караници, нямаше да може да го понесе още веднъж за двадесет и четири часа. Щеше да се съсипе, а Беля нямаше да е постоянно при него, за да го успокоява и да го "освобождава" от тъгата и напрежението.
    Бяха големи хора и трябваше да се разберат като такива. Без викове и сълзи или поне едното, защото в момента и двамата плачеха като новородени, липсваше им само хълцането - сополите бяха на път. Просто трябваше да си тръгне, нямаше да бъде трудно, нали? Да я освободи от прегръдката си или просто да изчезне, както беше дошъл...
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Пет Яну 03, 2014 11:05 pm

    Това беше, раят ми бе отнет. Бях изтръгната от утопия. Всичко свърши. Астала виста бейби.
    Нямаше смисъл да плача на рамото му, нито да се правя на изкупителна жертва, нямаше смисъл да го разстройвам излишно, сама си бях виновна. Затова и побързах да избърша сълзите си и да погледна нагоре в очите му, преди да си е тръгнал.
    - Никога няма да ми простиш нали? Дори болезнено да ме искаш и да ме сънуваш всяка вечер... Сам го каза. Знаеш, че само аз мога да донеса мир и спокойствие в душата ти, но никога няма да ме приемеш отново. - казах с дрезгав глас, мигайки бавно, обмисляйки всичко. Пръстите ми се плъзгаха нежно по един кичур от косата му - винаги ми е помагало да размишлявам.
    - Не заслужавам дори това. - констатирах тихо, сваляйки ръце от него и попих последните следи от сълзи по лицето си. Грима ми сигурно беше съкрушен, но не ме интересуваше в момента. - Трябва да ме мразиш или дори да си безразличен към мен. Да ме обиждаш, да ходиш с други.. Не да страдаш по мен. Трябва да ме мразиш след всичко станало. Разбирам.
    Наистина разбирах. Това беше правилното. Не да страда и да плаче за мен.
    Облегнах се назад и се загледах в тавана, радвайки се тайно, че все пак той остана, дори още за няколко минути, за да чуе какво му казва.
    - Мисля да помоля Зевс да ми върне смъртността. Никога не ме е харесвал, както и всички от семейството ти, така че дори да го подложи на гласуване имам доста голям шанс да ми даде тази възможност. Всички са загрижени за теб и твоите чувства, искат да те предпазят от мен и биха предпочели да ми позволят да умра пред това да живея вечно и да те измъчвам допълнително, само с присъствието си. Поне така си мисля.. - имах нужда да споделя с някой идеите си. Не очаквах да ме спре. Но отчаяно имах нужда да си поговоря с някой.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Пет Яну 03, 2014 11:34 pm

    Нищо не беше разбрала... Абсолютно нищо. Е може би очевидното, че не мога без нея, но това беше една минимална част, която дори слепите виждаха. Отдръпнах се също от нея, но продължавах да стоя в леглото и, обърнат на една страна и подпрях главата си с лакът за да мога да я виждам по - добре.
    - Не мога да те мразя, мислех, че това вече ти стана ясно... Просто не мога да бъда с теб, въпреки любовта си. Ами ако сега отново бъдем заедно, отново ти подаря всичко, мечтите и копнежите си, а след година ти омръзна и ме напуснеш пак? Тогава няма да е нужно да молиш Зевс да ти върне простосмъртния живот, защото наказанието ти ще бъде да живееш вечно. Дори сега всички искат това за теб. Просто ще ти правят напук. - Обясних снизходително и дори се усмихнах леко. Това беше най дългия разговор, без да се скараме от векове. Постижение! - Давам ти съвет Психея, не искай от тях нищо, което искаш наистина, защото ще ти се случи точно обратното. Надигна се до седнало положение, все още обърнат към нея, но готов вече да си ходя.
    - Искаш ли да споделиш още нещо? - Беше по силно от мен, виждах, че има нужда да говори и колкото и мъчително за мен да беше да стоя до нея, щях да я изслушам, ако искаше да каже още нещо...
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Пет Яну 03, 2014 11:47 pm

    Интересна логика. Даваше ми материал за размисъл. Кимнах замислено и се усмихнах вяло, поглеждайки към него.
    - Може би си прав, значи трябва да ги предизвикам с нещо... Е, все ще измисля смислен вариант. - свих рамене и поклатих глава, след което погледнах към него. Беше мило от негова страна да попита за още нещо, което да искам да му кажа, дори да е с ирония или не.
    - Знаеш ли, че нямам един жив потомък. - казах по- тихо - Век след като си тръгнах реших да проверя какво става в кралството. Би трябвало да имам поне племенници или внуци, нали? Но нямам. Опожарили са всичко малко след като съм напуснала. Потърсих някакви наследници, но през вековете и те бяха убити... Нещо като проклятие. Забавно, нали? - въздъхнах тихо след тази изповед. Нямах намерение да го натоварвам с моите си проблеми - Ами ти ? Би ли споделил нещо с мен?
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Съб Яну 04, 2014 12:02 am

    Беше тъжно... Психея беше принцеса, която едва ли не отвлякох, след като се влюбих в нея и все пак тя имаше сестри, все някоя би трябвало да се омъжи и да има деца, по някаква линия, знам ли...
    - Съжалявам за семейството ти, но смъртните все някога преминават от другата страна. Знаеше това много преди да станеш богиня... - Снизходителния глас, който се опитах да докарам беше по скоро само тъжен, не ми беше много хубаво, че тя е сама на тази земя... Но макар аз самия да не бях, се чувствах по същия начин. Бих я прегърнал, но щях да прекаля затова спазвах дистанцията, която едва бяхме осъществили.
    Дали искам нещо да и споделя? Исках ли? Да, тя имаше правото да знае и макар да се държахме като разведени, брака ни все още беше валиден и щеше да е такъв дори след последния залез на слънцето. Сведох погледа си към завивките й и затворих очи за момент, да не ги вижда, ако случайно можеше да ги зърне, въпреки наклонената ми глава.
    - Снощи ти изневерих... Знам, че ти не го приемаш така, но за мен все още това е изневяра и... Опитвах се, ни всичките векове на въздържание... Аз, знаеш какъв бях преди да те срещна, и все пак се опитвах да не пристъпя обета си, но се случи... Не го исках, някой друг контролираше тялото ми и... Съжалявам... - Сякаш Психея я интересуваше всичко това, съмнявах се, но на мен трябваше да ми олекне за това с бела, а след като признах на жена си, се чувствах много по добре, поне от тази гледна точка, иначе пак си бях развалина.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Съб Яну 04, 2014 12:17 am

    Е.. ами не знаех какво точно да кажа, но се радвах, че все пак не съм единствената, която е изневерила. А и това значи, че е пожелал някоя друга по един или друг начин. Може би все пак наистина постигаше някакъв успех в начинанието да ме забрави.
    - Оу.. това е...Кхм.. Обичаш ли я? - търпеливо изчаквах отговорите, стараейки се да бъда безпристрастна. Не, че ми харесваше той да раздава от таланта си и на други... За всичките векове се бях убедила, че колкото и добри мъже в леглото да съм срещала никой не можеше да го замести. Достойно си бе заслужил титлата бог на секса и същевременно беше същинско прахосничество да не използва това върху някого. Забравях за фантазиите ми с него всеки ден, защото такъв шанс очевидно нямаше. Да ме накара да треперя.. правеше го само с един поглед.
    - Ам.. беше ли нещо сериозно? Тя по- добра от мен ли беше? - зададох следващия си въпрос със същата търпеливост и отзивчивост. Когато получих и втория отговор реших да му кажа това, което се надявах да се чувства малко по- добре. - Прощавам ти. Ти заслужаваш да продължиш, а аз заслужавам да знам, че си щастлив.. Нека го кажем един вид наказание. Моя си е вината, понасям си я. И все пак ти прощавам.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Съб Яну 04, 2014 1:00 am

    Добре, можеше да се каже, че не очаквах точно това. Погледа ми отново срещна нейния, наистина ли ме питаше дали я обичам. Която и да беше, това чувство беше непосилно за възможностите ми. Психея беше единствената, която имаше място в сърцето ми, по този начин.
    - Не, не я обичам, не и по този начин, по скоро ми е като сестра. - Нямаше да казвам, че е Бела, макар може би да се досещаше, все пак не бях разговарял със съпругата си от изключително много време, спокойно можеше да е от каквито там видове имаше по земята.
    - Не беше сериозно, просто, тя ме целуна на шега и... Знаеш, на мен никога не ми е трябвало много и макар да се стараех... Изневерих ти отново. - Отговорих на следващия въпрос, но се забавих с последния. - Нямам скала за сравняване... Знам само, че ме е грижа за никоя ако не си ти.
    - Благодаря за прошката, значи много за мен, но дори и с нея, отново ще се старая да не съгреша. В деня на сватбата ни, се заклех, че само и единствено с теб ще деля леглото в което спя... Пристъпил съм този обет точно три пъти и четвърти няма да има!
    Завъртях се с гръб и седнах на края на леглото, така че да стъпя на земята, така нямаше как да види лицето ми, защото наистина се чувствах грозен и омърсен, не желаех да ме гледа.
    - Май е време да тръгвам наистина... - Затворих очите си, мразех сбогуванията, особено с нея. - Има ли нещо друго за казване?
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Съб Яну 04, 2014 1:10 am

    Замълчах отново, докато го слушах. Три пъти. Е, аз не бях сигурна колко точно бяха, но определено не беше трицифрено число. За жалост не беше и едноцифрено. Свих устни и прокарах пръсти през косата си, след което си налях още една чаша вино, преглъщайки на големи глътки.
    - Е, надявам се намериш поне мир, Ерос. - пожелах му тихо, прокарвайки езика си по долната си устна, обирайки капките от червената течност.
    - Аз все още чакам да си промениш мнението.. И колкото и пъти да се къса сърцето ми всеки път като те видя, знаейки че не можеш да си мой съм готова на всичко, за да те виждам отново. Надявам се знаеш това. Ще те чакам до сетния си дъх. - въпроса кога точно щеше да бъде моя сетен дъх бе отделна работа и не смятах да задълбавам толкова. Това беше единственото, което исках да му кажа, след което доизпих течността в чашата си и я оставих настрани отново. Излегнах се отново надолу, русите ми къдрици се разпиляха в пълна бъркотия, тялото ми остана завито под завивката, но все още без дрехи. Погледнах към него, опитвайки се да запаметя всеки сантиметър, преди да изчезне. Усещах сянката на болката в сърцето ми вече. Просто чакаше да си тръгне той, за да разкъса сърцето ми отново, после да го събере, за да може да го разкъса още по- болезнено.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Съб Яну 04, 2014 1:32 am

    Всеки път ми беше все по трудно да тръгна. Беше се върнала при мен, казваше, че ме иска обратно, но колкото и да исках да й вярвам не бих могъл. Трудно се убиваше Бог. Всъщност не се убиваше, прокуждаше се или се заточваше на вечни мъки. Лично аз щях да нахраня харпиите на Бела със себе си, ако и повярвам и тя отново ме предаде. Но не можехме да продължаваме и така, защото и двамата се мъчехме или поне на мен Психея ми изглеждаше зле колкото съм и аз.
    - Докажи ми го... Докажи ми, че може да ти имам вяра, че наистина желаеш да се върна при теб, че наистина ме обичаш и цениш любовта ми. Докажи ми го Психея и ще се върна при теб, ако желаеш, ще се оженим още един път дори, но преди да ти повярвам, не искам само думи и празни обещания. Докажи ми го и аз отново ще съм твой...
    Преди да дочакам отговор или каквото и да било зачатие на такъв изчезнах изпарявайки се от леглото и за да се озова върху своето.
    Легнах спокойно на него загледан в тавана, давайки на сърцето си някаква надежда, че може и да забие отново, стига Психея наистина да иска да го държи в ръцете си отново. Всъщност, както винаги го е държала...
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Нед Яну 25, 2015 11:05 am

    След погребението богинята и Ерос се прибраха в двореца на Арес в Летония, само за да си съберат багажа, или по- скоро този на съпругът й, след което се преместиха в апартамента на русокосата богиня във Венус. Идеята да се преместят в света на хората беше най- добрата за момента. Фобос не искаше да ги вижда, нито дори да говори с тях, Анастасия също не им беше голям фен, затова решиха, че ще бъде най- добре да се отделят от тях за момента, за да не създават размирици из Олимп.
    Когато се материализираха в апартамента й Психея се огледа. Да, не пазеше много добри спомени от последното си посещение тук - Азазел я беше отвлякъл от тук. Но това нямаше значение, сега щеше да го превърне в истински дом, не само в празен апартамент, където да се прибира сама.
    - Знам, че не е двореца, с който си свикнал, но си има своя чар. Може да се преместим другаде ако те задушава прекалено много. - успокои го тя, пускайки багажа на земята и отиде пред него, за да го прегърне. В момента мъжа й имаше нужда от утеха, тъкмо бе загубил скъпа приятелка. Щеше да му трябва време, за да се съвземе. А тя смяташе да бъде до него.. през цялото време.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Нед Яну 25, 2015 12:32 pm

    След като заедно с Психея се телепортира в апартамента ѝ Ерос си спомни единствения път в който беше стъпвал тук преди. Изпъна устните си в права линия оглеждайки всичко. Как можеше изобщо да си въобрази тогава, че това е просто сън. Нима не усещаше топлината ѝ?
    - Мисля, че е идеален и дори е доста просторен. - Завъртя се поглеждайки към нея с лека усмивка и я придърпа, като я прегърна през рамената.
    - Докато бяхме разделени, аз почти не се прибирах в замъка на родителите си. Всъщност дори на бала, на който се срещнахме, доста време се чудех дали да ида. Живял съм в направо мизерни условия. Това тук е разкош. - Приведох се и целунах челото ѝ, а след това се отдръпнах с усмивка от нея. - Нещо против да ме разведеш в новия ни дом. Вече видях спалнята.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Нед Яну 25, 2015 1:36 pm

    Психея се усмихна на позитивизма му и се надигна на пръсти, за да докосне леко устните му, след което преплете пръстите на ръката си с неговите и го поведе из стаите. Имаха си кухня, хол, стая за билярд, спалня, трапезария и баня. На нея й беше достатъчно. Дори през човешкия си живот бе живяла в замък, но не виждаше смисъл от толкова стаи, които да стоят празни. Харесваше апартамента си.
    Накара го да минат през всички стаи, оставяйки кухнята като последна и го прикани да седне на един от високите бели столове до плота, след което провери хладилника си.
    - Какво ти се хапва? Има някакво месо, яйца, картофи.. Нека да пробваме всичко и да видим какво ще излезе. - тук нямахме удобството да си имаме собствена готвачка, но имаше нещо сладко в това да му приготвям вечеря. Свалих токчетата си, оставяйки ги настрани, измих ръцете си, вдигнах косата си в опашка и започнах да режа картофи, докато се размразяваше едно пиле. Май ще има продукти и за плънка за пилето. Имах идеи вече.
    - Във хладилника има вино. Ако желаеш може да се възползваш от него. - предложих му, поглеждайки го през рамо и му се усмихнах.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Нед Яну 25, 2015 2:04 pm

    Харесваше ми да я наблюдавам. Бях сигурен, че много скоро ще свикна с това да живея отново с нея. Гледах я с лека усмивка докато тя се оправяше в кухнята видя ми се много сексистко това да я оставям да върши всичко, само защото тя е жената, затова след като налях двете чаши с виното минах зад нея и като внимавах да не я стресна, за да не се пореже я прегърнах през кръста долепяйки гърдите си до гърба ѝ.
    - Кажи ми с какво да ти помогна, за мен ще е истинско удоволствие да приготвим вечерята си заедно. - Оставих целувка върху бузата и и след като тя ме инструктира се заех с пилето, да го измия и да му направя плънката с която да го напълня, Разбира се не пропуснах да си поиграя с оскубаното животно, докато го миех. Държах се с него като с бебе във вана с което предизвиках смеха ѝ, но доста помогнаха коментарите които отправях към него, както и тези които уж пилето казваше на мен.
    Зарязах това, за да и помогна с плънката и застанах до печката съсредоточен в направата. Не бях от най - изкусните готвачи, но колкото да не подпаля кухнята - ставах.
    Психея
    Психея
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 141
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Психея Нед Яну 25, 2015 5:35 pm

    Странно бе да се опитват да направят нещо съвсем простичко, имайки предвид какво преживяха последните дни. Но беше толкова сладко от една страна. Тя обели и наряза картофите, подреди ги в тавата и ги овкуси, след което помогна на Ерос със плънката. Когато напълниха пилето го сложиха по средата на тавата между картофките и го бутнаха в печката, а тя се обърна към него и уви ръце около кръста му.
    - Благодаря, провъзгласявам те за кадърен готвач. - каза му, засмивайки се леко и облегна главата си на гърдите му, стискайки го леко, докато той се смееше. От тук нататък това беше тяхното ежедневие и колкото и да се чувстваше гузна от факта - на Психея й допадаше тази идея.
    - Тези дни трябва да отида до офиса, за да проверя как върви събирането на хората, но няма да е утре... Обявявам идните дни за почивни. А ти когато се почувстваш готов може да наминеш.. Ще ми бъде много полезна помощта ти при събирането на хора. Не е нужно да бързаш, имаш цялото време на света, все пак събитията, които ни сполетяха не бяха много леки. - може би трябваше да спре да говори, но й се струваше, че ако не задържи илюзията всичко ще изчезне.
    Eros
    Eros
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 169
    Join date : 13.02.2013

    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Eros Нед Яну 25, 2015 6:00 pm

    Ерос също обви ръцете си около крехкото тяло на съпругата си, но внимаваше да не я изцапа затова държеше дланите си далеч от дрехите ѝ. Щеше да е хубаво да прекарват времето си заедно. От толкова много години не бяха оставили насаме за повече от няколко часа, че нямаше търпение, просто да е неотлъчно до нея.
    - Всъщност ще се радвам да започнем скоро. Това ще отвлича вниманието ни, ще можем по - лесно да забравим за случилото се. - Наведе се и остави продължителна целувка върху устните ѝ преди да се отдръпне от нея за да може да измие ръцете си. Протегна се към нея вече чист, хвана ръката ѝ и я завъртя няколко пъти около оста ѝ преди да я придърпа плътно до себе си усмихвайки се широко и прехапа устната си.
    - Ще ми е много приятно да ми сложиш бюро до твоето, в твоя офис, но ако не е достатъчно голям си искам собствен, отказвам да работя на позицията секретарка и да правя кафе. - Засмя се отново и притисна устни в нейните. Толкова лесно тя го отвличаше от реалността изпращайки го в света на мечтите.

    Sponsored content


    Апартамента на Психея Empty Re: Апартамента на Психея

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пон Май 20, 2024 7:02 am