Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Покоите на Амара EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Покоите на Амара EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Покоите на Амара EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Покоите на Амара EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Покоите на Амара EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Покоите на Амара EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Покоите на Амара EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Покоите на Амара EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Покоите на Амара EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


3 posters

    Покоите на Амара

    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Покоите на Амара

    Писане by Amara* Вто Апр 01, 2014 4:43 pm

    Покоите на Амара 427842_386576444749265_412303983_n


    Последната промяна е направена от Amara* на Пон Дек 22, 2014 11:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Phobos Пет Апр 18, 2014 5:31 pm

    Преди няколко часа Деймос бе повикал брат си да го замени в пазенето на сестра им, но за разлика от всички останали Фобос не беше особено притеснен за момичето, той знаеше много за животът без сърце, все пак го правеше цял живот. Богът на страхът се беше излегнал на канапето до леглото на сестра си и си играеше с течността в чашата си, докато богинята на хармонията си играеше с къдриците си
    - Е къде е лейтенантът? - попита Фобос поглеждайки за момент към сестра си, която го срещна с объркано изражение
    - О, не ме гледай така, аз не съм глупак като Деймос, може и да не те познавам добре, колкото него, но живея без сърце цял живот и зная едно или две неща - заяви богът подсмихвайки се
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Пет Апр 18, 2014 6:38 pm

    След откачената сутрин със семейството ми и следобедът с Деймос единственото което исках беше да остана сама, но разбира се в този дом това беше невъзможно особено в случаите, когато някой от нас беше в опасност, не че се случваше често. Фобос се беше настанил до леглото ми и за доста дълго време беше наистина лесно да го игнорирам и да се правя, че той не съществува, до моментът в който си отвори устата
    - Нямам представа за какво говориш Фобос, махнах сърцето си именно за да не се интересувам от останалият свят - заявих сериозно разресвайки къдриците си. Макар планът ми да не вървеше толкова добре, колкото се надявах, бях убедена, че ако нямам сърце няма да имам никакви чувства, но се оказваше по - трудно от това. И за всичко това беше виновен Джеймс, дори без сърце бях привлечена към него, изпитвах желание и нужда, и макар да нямаше нищо общо с онова което изпитвах преди това, беше факт, че изпитвах нещо. От друга страна Деймос и неговите думи също ме тормозеха, не бях сигурна какво точно исках в момента и най - отгоре беше и Фобос, който макар и по - различен от останалите също ме караше да се замислям...
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Phobos Пет Апр 18, 2014 7:13 pm

    Фобос се разсмя гръмко, отпи от скочът си, поклащайки глава едновременно с това
    - Нека позная, въпреки, че нямаш сърце, всеки път когато си около него искаш да се хвърлиш на врата на Джеймс, когато си около Арес продължаваш да се бориш за респектът му и когато те погледне с онзи поглед това продължава да ти създава дискомфорт. Дори когато се държиш по този незаинтересуван начин спрямо нас, те побъркват неща като появата на Психея или караниците на Деймос. Да не споменаваме майка ни и начинът по който майка ни се държи с теб и те гледа - обясни Страх изучавайки сестра си
    - Защото когато махнеш сърцето си то просто отнема силата на онова което изпитваш, но не премахва основата. Връзката която имаш с всеки един от нас, онова което имаш с Джеймс е нещо което не е само в сърцето ти, но е пропито в костите ти, както са в моите и тези на всеки един човек в този замък. - обясни богът на страхът. Той знаеше, че да живееш без сърце, не е онова което всички си мислеха, да може би идеята беше примамлива, но определено не беше онова на което се надяваха всички.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Пет Апр 18, 2014 7:30 pm

    Дори не знаех от къде да започна, в този момент се чувствах предадена, сякаш са ми продали евтин дубликат, предполагаше се че няма да изпитвам нищо, просто една голяма празнота.
    - Това е толкова нечестно - изнедоволствах, исках по - лесен живот, съществуване не подвластно на емоции и чувства, а получавах само повече усложнения
    - Защо го правиш Фобос? Аз имам причина да искам този живот, макар и да не е основателно ако съдим по майка ни, но ти. Ти винаги си получавал всичко, което си искал, защо предпочиташ този живот? - попитах поглеждайки брат си за първи път откакто заговорихме
    Phobos
    Phobos
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 79
    Join date : 04.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Phobos Пет Апр 18, 2014 7:53 pm

    Фобос поклати за пореден път глава, но този път се изправи и се приближи към сестра си, целувайки я по главата
    - Не, не е честно, но ти не искаш този живот, избра го в момент на слабост, в момент в който разумът ти е бил доста далеч. - обясни принцът засмивайки се леко, а сестра му въздъхна и отпусна глава на гърдите му
    - Той е моят разум, както и сърцето ми, колко откачено е това? - попита Хармония. Фобос се усмихна леко и я целуна по челото
    - Не е откачено, това си просто ти. Ти никога не си била от хората които могат да виреят сами и беше просто въпрос на време да срещнеш някого, който ще те накара да забравиш за всички други. Ти си просто изплашена, това е нещо в което съм добър. Страх те е да не загубиш себе си и това е причината за всичките ти страхове, но не се замисляш, че може би не си единствената с този проблем. Джеймс също има страхове Хармония, просто е по - добър в прикриването им от теб. - обясни богът на страха и прегърна отново сестра си, след което се отдръпна с усмивка. Нямаше намерение да отговори на въпросът ѝ може би защото нямаше истински отговор на този въпрос, но това бяха подробности.
    - Ще те оставя да поспиш, но не се опитвай да избягаш, защото няма да се получи - предупреди я той засмивайки се и напусна стаята ѝ, отправяйки се към своята продължавайки да се наслаждава на хубавият скоч.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Съб Апр 19, 2014 7:55 am

    След разговора със сестра ми имах няколко идеи какво да правим, затова и се отбих при Арес и Хадес. Когато приключих там трябваше да предам новите задачи на командирите около двореца и останалите в ада. Когато приключих бяха минали два часа от полунощ. Прибрах се в една от гостните, които беше определена за мен, за да се изкъпя и да облека бяла тениска и дънки, след което реших да намина покрай стаята на Амара. Колкото да се убедя, че е добре все още.
    Почуках тихо на вратата й, и когато не чух отговор я открехнах леко, за да видя, че две кафяви любопитни очи ме изучаваха. Подсмихнах се неволно.
    - Може ли? - попитах и преди да изчакам отговора й затворих вратата й след себе си тихо, след което се приближих до леглото. Покатерих се на него и се излегнах, слагайки ръце зад главата си. Погледах тавана за няколко секунди, след което погледнах нея и се усмихна леко.
    - Ела тук.. - повиках я и сложих ръка през кръста й, придърпвайки я към себе си.
    - Как си, моя безсърдечна богиньо? - попитах шеговито, но не отделих ръката си от коремчето й. Нали там все пак растеше нещо малко и наше..
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Съб Апр 19, 2014 9:00 am

    За момент бях забравила с кого говоря, но когато Фобос се отдръпна от мен си спомних. Той не беше от чувствителните, не отговаряше на въпроси и не даваше обяснение на никого, беше приятно да зная, че някой неща никога не се променят.
    - Благодаря ти Фобос - казах усмихвайки му се леко и се обърнах към огледалото си, за да махна гримът си, след което облякох си дантелена нощница и се мушнах под сатенените си завивки. Успях бързо да заспя, но не особено дълбоко и почукването на вратата ме събуди много лесно. Отворих очи и бях изненадана да видя Джеймс в стаята си, но трептящото чувство в тялото ми се завърна в мигът в който погледът ми срещна неговият.
    - Защо си тук Джеймс - попитах, но въпреки това се сгуших в прегръдките му.
    - Разочарована, предполагаше се, че ще живея спокойно без сърцето си, но проклетата ми човечност си пробива път колкото и да се опитвам да я натикам обратно - признах си недоволно
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Съб Апр 19, 2014 9:28 am

    Нямаше как да не се подсмихна на този коментар. Разбира се, че щеше да е недоволна. Тя си мислеше, че ще си се разхожда весело напред -назад и никой няма да я притеснява, а се получи точно обратното - привлече вниманието на всички и сега те се бяха вторачили в нея.
    - Така е, дяволче. Живота не е лесен, дори да изтръгнеш всичките си вътрешности.- изкоментирах, плъзгайки другата си ръка през косата й, заигравайки се с черните кичури и се замислих отново.. Къде по дяволите беше скрила това свое сърце. Не можеше да е някъде в някое море или нещо такова.. По дяволите, дяволче..
    - Виж, много по- лесно ще ти е, ако ми кажеш къде е малкото ти, обичливо сърчице, за да ти го върна и да се отървеш от цялото внимание на останалите, за да можеш да живееш по- спокойно. - предложих съвсем небрежно и невинна усмивка разцъфна по устните ми, когато тя вдигна погледа си нагоре към мен.
    - Хайде, не можеш да го криеш вечно.. Знаеш, че си го искаш обратно. С или без него пак искаш мен. Аз пак искам теб. Искам и .. него. Защо не си позволиш да чувстваш и да вземеш да покажеш някаква любов към това мъниче вътре.. - предложих, докато движех ръката си по корема й нежно, макар и през секси нощничката й.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Съб Апр 19, 2014 2:46 pm

    Намръщих се как така изведнъж всички се превърнаха в такива специалисти по живот...
    - Това, което направих не е нищо по - различно от това което твоят вид прави, когато изключи чувствата си, не разбирам защо е толкова голям шок - обясних поклащайки глава. Колкото до останалото знаех, че е прав, наистина исках него, както и той искаше мен, колкото до детето беше ми трудно да усетя каквато и да е емоция спрямо него в този момент, но проблемът не беше единствено в липсата ми на сърце, просто не знаех какво точно да чувствам, шокът още не бе преминал. Когато Джеймс заяви, че го иска, не можах да не о погледна в очите за дълъг момент и там можех да видя колко много наистина го искаше. Когато за пореден път зададе въпросът за това къде е сърцето ми, аз се засмях и скрих глава под брадичката му, не исках да вижда изражението ми, ако имах сърцето си, то определено щях да изпитвам болка в този момент
    - Вече ти казах къде е Джеймс и то няколко пъти - казах спокойно и затворих очи. Толкова много пъти му го бях казвала, още преди да се случи това, още преди да о изтръгна му го бях казала. Казах го и на Фобос преди няколко часа - "Той е моето сърце".
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Съб Апр 19, 2014 3:28 pm

    Гатанка значи. Трябваше да чета между редовете, за да намеря сърцето й. Което значи, че е било място, което е свързано с нас. Което пък значеше, че е на което сме били. Изключваше всички празни пространства. Едва ли щеше да го скрие в двореца, значи беше някъде навън. Съответно - двата острова, които бяхме посетили и моят апартамент. И ако там го нямаше цялата ми логика рухваше, но щях да оставя за утре проверяването, когато има кой друг да я пази.
    - Добре, дяволче. Ще го открия все някога. Или ще го търся с години, на теб ще ти писне и ще ми нариташ задника, след което сама ще си го вземеш. - казах шеговито, продължавайки да си играя с косата й и оставих целувка на главата й, след което я стиснах малко повече. Придърпах една завивка върху нас, не исках те да настинат. Всъщност не бях сигурен кога започнах да мисля за нея в множествено число, но в момента, в който ми казаха, че тя е бременна нещо в мен се пречупи. Разбирах, че не съм най- важното същество на планетата и трябваше да се грижа за това, което всъщност е. Може би сестра ми е права, може би наистина всичко беше много по- дълбоко, от колкото си признавах.
    - За какво си мислиш? - попитах замислено, наблюдавайки красивото й лице и очите й, които се местеха от едно място на друго.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Съб Апр 19, 2014 3:55 pm

    Трябваше да призная, че този прякор ми харесваше наистина много, караше ме да се чувствам някак поласкана и доволна, че не бях само онова което онези безсмъртните мислеха за мен.
    - Никога няма да го поискам обратно Джеймс, не и докато ти не го откриеш, колкото и време да ти отнеме - заявих сериозно. Не исках сърцето си, не и ако това значеше, че ще трябва да се боря с него сама, знаех, че единственият начин Джеймс да открие сърцето ми е ако погледне в своето, което значеше само едно, че неговото сърце беше толкова мое, колкото мое негово.
    - Мислех с за нещо, което близнаците ми казаха днес - признах си заглеждайки се в дълбоките му кафяви очи, тези очи ме побъркваха, караха ме да изпитвам страни емоции и имаше едно трептене в дълбините на стомахът ми
    - Според Фобос, причината все още да съм толкова привлечена към теб е фактът, че по някакъв начин си се промъкнал не само в сърцето ми, но си се пропил в костите ми, толкова дълбоко, колкото единствено семейството ми е попадало - продължих с признанията, но отместих поглед от неговият.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Съб Апр 19, 2014 7:51 pm

    Подсмихнах се самодоволно. И как нямаше, тя ми призна, че съм достигнал до място, където само семейството й достига. Задоволството изпълваше гърдите ми и почти ме караше да мъркам.
    - Е, малко е странно да мислиш за братята си, докато аз съм в леглото ти, но ще го приема като комплименти. - констатирах, навеждайки глава на една страна и се засмях леко. Сложих пръсти под брадичката й, карайки я да погледне към мен и се подсмихнах съвсем леко, но усмивката не докосваше очите ми. Наведох се и без да се замисля докоснах устните й със своите. Впих ги в тях. Целунах я страстно и отдадено, сякаш я целувах за пръв и последен път и нямах намерение да я пускам скоро, дори тя да се разбунтува. Макар че едва ли щеше да стане. Само аз знаех точно какво обичаше и какво да направя, за да не може да ми откаже.
    Ръката ми се спусна по бедрото й и го придърпа инстинктивно на кръста си, след което се покатери нагоре към кръста й, приближавайки я към себе си.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Съб Апр 19, 2014 8:17 pm

    Поклатих глава, ама разбира се, че ще извърти нещата в своя полза, знаех, че е глупаво да мисля за каквото и да се когато той беше до мен, но трябваше да го сторя, опитвах се да не забелязвам близостта му, не исках да бъда слаба пред него, но не ми се получаваше, никак даже
    - Аз мисля за много неща Джеймс и фактът, че ти си тук не е причина да спра да го правя - казах опитвайки се да бъда безразлична и сериозна, но устните му върху моите, ръцете му върху тялото ми, беше невъзможно да се противопоставя. Устните ми отвръщаха на целувките му със същата доза страст, ръцете ми се увиха около раменете му и пръстите ми се вплетоха в косата му притискайки го към себе си, кракът ми се уви по - стегнато около тазът му и изстенах леко усещайки достойнството му срещу мястото на което го желаех най - много
    - Ти си самият дявол! - изстенах затваряйки очи и отпускайки глава назад
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Съб Апр 19, 2014 9:58 pm

    Тя, може би, наистина се бунтуваше срещу мен и срещу чувствата си, но тялото й нямаше нищо против моя допир. Когато усетих беззвучния й отговор захвата ми около нея се затегна. От доста дълго време насам не беше усещал устните й, аромата й, близостта й. Не исках да я пускам още и колкото и да се мръщеше тя също не искаше, усещах го. Не я бях докосвал от времето, в което най- вероятно сме заченали мъничето.. Това беше толкова странен, но вълнуващ факт.
    - Да, дяволче. Но ти и такъв си ме обичаш. - изкоментирах със самодоволна усмивка, премествайки устните си по челюстта й и надолу по шията й. Разхождах се бавно надолу, спускайки се по ключиците й. Не бързах с целувките - устните ми я галеха изкушаващо, отнемайки ума й, понякога докосвах кожата й само с върха на носа си, после въздишах, хапейки устни от желание. Бях сигурен, че погледа ми гореше от желанието да я имам, какъвто огън виждах и във нейните очи, но не исках да става веднага. Предпочитах да я изкуша достатъчно.
    Върха на езика ми мина по дългата линия от основата на шията й до мястото под ушето й, след което се засмях дрезгаво в ушето й, хапейки го закачливо.
    - Кажи ми, дяволче.. колко много ме искаш? - измърках тихо с този пресипнал от страст и желание глас, заплитайки пръстите на ръката си в косата й плътно, но все пак не исках да я наранявам.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Съб Апр 19, 2014 10:27 pm

    Беше толкова самодоволен, толкова арогантен, но беше прав - обичах го. Това беше целият проблем, това беше причината за липсата ми на сърце, че го обичах въпреки фактът, че бе самият дявол, намирах оправдание за всяка негова постъпка и това ме бе изплашило толкова много, че да посегна на сърцето си. Но вече беше твърде късно, знаех го и постепенно започвах да го приемам, започвах да свиквам с това, да не го намирам за толкова плашещо.
    Бях на път да излекувам страхът си и може би когато той откриеше сърцето ми наистина щях да го искам защото щях да съм се научила да живея с онова, което ме ужасяваше.
    При всяко негово движение или допир тялото ми потрепваше, кожата ми настръхваше, а огънят в мен забушуваше по - силно. Дрезгавият му глас изпращаше електричество по цялото ми тяло, а въпросът му ме подмокряше още повече, но не можех да му кажа колко го желаех, не намирах думите за това обвих лицето му с ръце и прокарах устните си по челюстта и брадичката му, а след това захапах леко устната му дръпвайки я към себе си. Понечих да го целуна, но се отдръпвах всеки път щом устните ни се докосваха, прокарвах език по контурът на неговите или се заигравах с неговият без да го целувам, дразнейки го, докато накрая той не разби устните си в моите
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Нед Апр 20, 2014 12:32 am

    Това момиченце определено си заслужаваше да й се покаже, че не може нито да отрича, нито да остане безучастна, не и в ръцете ми. Изръмжах изпод дъха си, когато не получих отговор и при продължаването с дразгите, докато накрая не разбих устните си в нейните. И за да не бяга - преобърнах ни така, че тя да бъде отдолу, а ръцете й- над главата й. Едната ми ръка държеше китките й, а другата бавно и противно на целувката - нежно се спускаше по кожата й, галейки всеки сантиметър по пътя си от китките й, надолу по слабите й ръце, по прелестните й гърди и тази нощничка. Пропуснах по- важните места и сграбчих бедрото й малко по- грубо, вдигайки го на кръста си, докато тя послушно ги обвиваше там. Тялото ми се отпусна леко - не, колкото да й тежи, но определено усещаше присъствието ми със всеки милиметър. И докато устните ми пълзяха отново по нежната й шия, вече дразнейки я с кучешките си зъби, които не можех да контролирам покрай нея, заради възбудата си, но все пак се опитвах да остана нежен и въпреки тях я целувах страстно, но без да я ранявам, то тялото ми се отъркваше в нея по цялата си дължина. Само при мисълта какво е там долу настръхвах от удоволствие, вече усещах възбудата й като сладко-горчив пикантен вкус по върха на езика си и нямах търпение да вкуся още от кожата й.
    Ръката ми привърши своя поход между краката й, отмествайки досадното бельо.. не, по принцип беше хубаво, но в момента всичко по нея ме дразнеше.. и пръстите ми минаха по цялата й дължина. От гърдите ми се изтръгна ръмжене на задоволство, усещайки колко готова бе за мен, но пръстите ми бързо се отдръпнаха и се покачиха нагоре. Определено не пръстите ми исках там.
    - Последен шанс да размислиш, дяволче. - предупредих я, освобождавайки китките й и се приплъзнах по- надолу, обсипвайки с целувки деколтето й, след което започнах върху дантелата, която прикриваше прелестните й гърди. Тя знаеше какво я очаква ако се съгласи. Въпроса беше дали ще откаже? Защото Аз не можех да се спра..
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Нед Апр 20, 2014 12:54 am

    Дъхът ми излезе бързо и накъсано, когато Джеймс ме притисна към леглото ми, но не се оплаквах, усещах тежестта му върху себе си и това ми даваше едно невероятно усещане. Извивах гърбът си притискайки се в него, примамвайки го с извивките си, нощничката показваше толкова добре перфектното ми тяло, като пясъчен часовник и хубавите ми стегнати гърди, може и да не бяха кой знае колко големи, но бяха примамващи и го знаех, бях наясно с това колко секси съм и знаех как да о използвам. Когато ръката му се озова между краката ми изсъсках и прехапах устна, но усещането бързо изчезна, погледнах го в очите, а на лицето му имаше арогантна самодоволна усмивка. Но там е работата тази игра можеха да я играят двама. Когато той отдръпна ръката си, аз повдигнах тазът си и го отърках в чатала му, след което продължих с въртеливи движения, а стъпалото на десният ми крак се намърда между неговите и също подложи на натиск мъжкото му достойнство. Погледът ми не напускаше неговият, гледах го директно в очите със съблазнителен поглед, прокарах език по устните си, а след това и захапах долната си устна, докато продължавах да движа тазът си колкото можех имайки предвид, че тялото му бе ограничило мястото ми за движение
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Нед Апр 20, 2014 1:15 am

    Добре, без възражения значи. Тя не искаше да ме спре, аз нямах никакво намерение да ставам от тук, та дори проклетият свят да загине. Не и сега. Не и в момента. Движенията й ме караха да излизам от кожата си... буквално. Да се връщам към животинския инстинкт, който се таеше в мен и който я искаше не по малко от мен. Ръцете ми хванаха краката й, спирайки ги на място в желязна хватка, след което ръцете ми се плъзнаха по цялата проклета нощничка нагоре, разкъсвайки всяко парче, без да ме интересува дали ще ми прати сметката после. Устните ми се впиха в набъбналото й от настръхване зърно и го засмукаха, сякаш живота ми зависеше от това. Езика ми мина по грапавата повърхност, след което отново го покрих с устата си, засмуквайки сметановата й кожа и малките чувствителни връхчета, които я караха да извива гърба си така нежно. Но не исках да се престаравам. Щях да оставя за после тази игра, въпреки че устните ми можеха да се занимават с тях и цял ден. Тези гърди..
    Целувките продължиха надолу, доразкъсвайки всичко, което пречи, докато не стигнах долната част на корема й.
    Погледнах нагоре, подсмихвайки се самодоволно и арогантно. Кой с кого щеше да си играе сега? Пръстите ми скъсаха двата края и не мина много, преди да измъкна плата изпод дупето й. Искрата в очите ми бе почти хищническа, когато огледах нежната й влажна плът, която беше готова само за мен, а аз се намирах на сантиметри от нея. Преглъщах, макар в устата ми да бе настанала Сахара. Щях да поправя това много скоро.
    Устните ми се долепиха до коляното й, докато пръстите ми бавно обходиха върха на устните й, галейки дразнещо нежно и за двама ни само части от нея и радвайки се на нестихващата влага, излизаща от там. Когато устните ми стигнаха твърде близо до сърцевината й я ухапах съвсем леко, без да пробивам кожата й, но достатъчно, за докарам изненадата на тялото й. Преглътнах за последно, след което плъзна ръце по бедрата й, за да й пречи да го затваря и приведох глава. Върха на езика ми докосна съвсем леко контурите й, както тя преди малко дразнеше устните му. Но не издържах много. Наведох се повече и езика ми се плъзна бързо в нея, минавайки по цялата й дължина. Целунах я леко, след което той направи втори щурм, без да остава никаква милост за нея или за някой друг и издавайки звук на задоволство. Искаше да я кара да вика името му - трябваше да направи всичко по силите си, за да й покаже, че няма друг. Не може да бъде на друг. Тя беше негова. Само той имаше право на това.

    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Нед Апр 20, 2014 2:39 pm

    Можех да видя задоволството му, страстта му, желанието му да ме притежава и нямах никакво намерение да го спирам. Позволих му да ме спре, знаех на какво беше способен той и знаех, че каквото и да стори ще ми хареса, така че се отпуснах, спускайки ръце над главата си, разтворих краката си, позволявайки му да се движи свободно. Фактът, че имаше толкова много дрехи по него не ми харесваше, обожавах тялото му, мускулестите му гърди, силните му ръце, сексапилният му задник, предпочитах да му се наслаждавам така, но въпреки това не понечих да поправя нещата. За разлика от мен той обаче не се поколеба и унищожи прекрасната ми нощничка, тази нова сила която притежаваше, струеше от него и го правеше още по секси. Устните му обхождаха тялото ми пращайки ток по него, а леката му брада ме гъделичкаше и правеше усещането още по - невероятно. Косата му бе пораснала малко повече и част от нея падаше пред очите му придавайки на лицето му невероятен чар, по дяволите защо трябваше да е толкова секси, защо само присъствието му ме възбуждаше толкова много. Всяка част от него ме побъркваше, гласът му, погледът му, трапчинките му всичко в него ме караше да губя контрол. Когато о усетих там долу, прехапах устната си и се извих за да мога да бъда по - близо до него. Страстните му целувки и играта на езикът му се допълваха от нежното драскане на брадата му и това  изпращаше вълни на удоволствие през цялото ми тяло, а когато зъбите му се допряха до чувствителната ми кожа тих стон се изплъзна от устните ми.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Вто Апр 22, 2014 8:45 pm

    Ето това осмисляше цялото ми съществуване. Един- единствен стон на жената под мен. Стон на удоволствие и знак, че сърцето й все пак биеше, при това само за мен. Обожавах да си играя с нея, да я карам да се извива в ръцете ми като пластелин, да й показвам, че макар и вампир, не бях по- малко достоен от останалите богове, с които е била.
    Тогава идваше неприятната мисъл, че някой друг също я е докосвал по този начин. Преди се шегувах с това. Сега бях готов да откъсна главата на всеки един, който иска да я докосне. А тя искаше да се омъжва за Дракула. Не и в този живот.
    Само при тези мисли страстта, с която правих всичко се усилваше многократно, а собственическото чувство вземаше връх.
    Отделих устни от пулсиращата й влажна нежност, само за да се изправя и да премахна тениската си, без да откъсвам поглед от нейния. Разкопчах дънките си и ги избутах в края на леглото, а под тях, както обикновено нямаше боксерки. Само до болка втвърдената ми ерекция, която копнееше да потъне в мястото, където до преди малко бяха устните ми, но не беше още време за него. Отново се излегнах накрая на леглото, плъзгайки устни по вътрешната част на бедрото й. Минаха няколко секунди, докато устните ми докоснаха отново извора на възбудата й, но този път пръстите ми се плъзнаха много дразнещо бавно и внимателно, потъвайки в нея. Усмихнах се на изненадания стон от нейна страна и засмуках клитора й. Езика ми се плъзна по повърхността й, карайки я да трепери и започнах да рисувам фигурки, докато тялото и започваше да става все по- немирно, а пръстите ми в нея вече станаха два и се движеха все така бавно, но постоянно.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Вто Апр 22, 2014 10:26 pm

    Джеймс ме побъркваше, този мъж беше бог, а нещата които правеше с езикът му нямаха сравнение. Дивата ми страна бе на върхът на удоволствието, дори онази по - спокойната беше спряла да се крие срамежливо в ъгълът, бях готова, да разкъсам дрехите му, но той реши сам да се погрижи за това. Повдигнах се леко на лакти и със задоволство наблюдавах как се отървава от тениската, а след това и от дънките си, бях приятно изненадана когато забелязах, че под тях нямаше нищо друго. Погледът ми се спусна от онези огромни кафяви очи, обрамчени в краят си с леки линийки от смях и онези по - дълбоки линии под очите му придавайки такава невероятна дълбочина на погледът му, по правият му нос, плътните устни извити в самодоволна усмивка и криещи се между наболата му брада, където още се криеха трапчинката на брадичката му и тази която се образуваше на лявата му буза всеки път щом се усмихнеше. Продължиха походът си по широките му рамене, стегнатите му гърди, мускулестият му корем, и макар плочките му да не бяха оформени и изразени като на някой фитнес маниак, тялото му продължаваше да изглежда невероятно и да ме възбужда до такава степен, че да губя всяка мисъл прекосила съзнанието ми, всеки дъх опитал се да напусне дробовете ми. След като се отърва от дрехите си и най - накрая бяхме напълно голи Джеймс се върна към заниманието си от преди малко, а аз отново започнах да се извивам в ръцете му. Устните и езикът му ме подлудяваха, но това което най - много ме влудяваше беше бавното движение на пръстите му в мен. Не исках тях, исках него, в този момент, целият да потъне в мен, с цялата си невероятна дължина и ширина, защото знаех, колко възбуден бе дори без да поглеждам. Но за мое съжаление той не го направи, продължи с бавният ритъм на пръстите си и забързаният на езикът си изстенах по - силно и не издържах, събрах всичките си сили и ни преобърнах, може би се получи защото той не о очакваше или може би за миг бях по - силна от него, но не се интересувах особено в този миг. Възкрачих го настанявайки се над скутът му и се надвесих над него прокарвайки показалецът си по челюстта му
    - Никой ли не ти е казвал да не изтезаваш бремена жена, особено ако тя носи твоето дете? - прошепнах срещу устните му без да откъсвам поглед от неговият и го целунах страстно размърдвайки тазът си.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Пет Апр 25, 2014 8:53 am

    Очевидно до тук беше търпението и на двама ни. Когато тя се озова над мен не можех да откъсна поглед от нея. Толкова величествена и красива, толкова секси, докато все още се задъхваше от доскорощните ми действия и все пак нетърпелива за още. Огън- жена. Изгаряше ме.
    Усмихнах се накриво, докато я наблюдавах и в следващия момент се изправих в седнало положение, докато Хармония беше още върху мен. Ръцете му придърпаха крачетата й от двете страни на тялото ми, ръцете й сами вече се обвиваха около врата ми и затова моите се плъзнаха по кръста й. Отвърнах страстно на шеметната целувка, докато я повдигах леко и в следващия момент я пуснах бавно надолу, докато навлизах в нея. Спусна се по цялата ми дължина, докато устните й издадоха неволни мънкащи звуци, а аз не спирах да я целувам, сякаш можех да ги изпия.. бяха толкова сладки.
    Не помръдвахме един доста дълъг момент, след като вече изцяло бях в нея, след което започна отново лудият ритъм, в който бяхме започнали с всичко това. Прегърнах я през кръста, за да мога да контролирам движенията й, които не чакаха много, за да се забързат..А мен ме караха да ръмжа тихо и победоносно до ушето й. Беше толкова красива, отдавайки се на собствената си страст. А аз бях толкова доволен, че бях единствения, който й причинява всичко това.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Пет Апр 25, 2014 2:25 pm

    Не му трябваха много покани за да се възползва от новото положение, устните му намериха моите дарявайки ги със страстна целувка, което ме остави без дъх и едновременно с това накара тялото ми да се разтрепери, а когато усетих членът му на входът ми се подсмихнах и му позволих да ме води. Когато о усетих целият в себе си затворих очи и измънках тихо, обожавах усещането, цялата му страст, желанието му, онова което можех единствено аз да предизвикам бе неописуемо. Започнах да се движа нагоре и надолу с кръговидни движения улучвайки всички правилни точки подлудявайки и двама ни. Не ми отне много време за да забързам темпото и буквално да танцувам върху него. Главата ми се отпусна назад, черните ми къдрици се се разпиляха по гърбът ми като водопад, ръцете ми се бяха обвили около широките му рамене, а ноктите ми се бяха вили в кожата му. усещах устните му по тялото си и това изкарваше стонове на удоволствие от устните ми
    - Джеймс.... - прошепнах прехапвайки устни това беше всичко което исках от него, да бъда негова, да го усещам в себе си, част от мен както беше и детето в утробата ми, което въпреки всичко все още не бях усетила, все още не бях осмислила.
    - Ти си мой, единствено мой сега и завинаги - прошепнах отново поглеждайки в кафявите му очи и видях искрите в тях, да той беше мой нямаше съмнение в това.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Съб Апр 26, 2014 11:38 am

    Притиснах тялото й към своето за пореден път, докато забързвахме темпото. Изпадах в екстаз от усещането колко тясно бе там и същевременно толкова влажно само заради мен. Подсмихнах се на думите й и не издържах в тази поза. Преобърнах я отново по гръб, така че аз да диктувам темпото и изръмжах доволно. Чувството за собственост в мен ликуваше, все едно я маркирах като своя и така никой нямаше да я докосне. Защото не можеше да бъде ничия друга.
    - Ти си моя, Амара. Само, само моя. - МОЯ. Думата кънтеше в ума ми и беше единствената, която обземаше главата ми в моментите, докато се отдавахме на страста си. Тласъците ни бяха все по- бързи, а устните ми се спускаха собственически по нежната й шия, драскайки я леко със зъби. Много се изкушавах да я захапя, но все пак беше бременна. Не исках да й направя нещо погрешно, затова се сдържах. За сметка на това лилавите петна по врата й бяха доста и.. ами надявах се Арес да не ги забележи, защото достатъчно бе мрачен погледа му към мен сега. Не беше глупав човек, а когато навържеше нещата обстоятелствата нямаше да са много добри за мен. Добре, че вече можех да бъда убит само ако тя умре, а все пак той нямаше да й посегне. Надявам се.

    Sponsored content


    Покоите на Амара Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 08, 2024 8:23 am