Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Покоите на Амара - Page 2 EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Покоите на Амара - Page 2 EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Покоите на Амара - Page 2 EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Покоите на Амара - Page 2 EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Покоите на Амара - Page 2 EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Покоите на Амара - Page 2 EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Покоите на Амара - Page 2 EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Покоите на Амара - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Покоите на Амара - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


3 posters

    Покоите на Амара

    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Покоите на Амара

    Писане by Amara* Вто Апр 01, 2014 4:43 pm

    First topic message reminder :

    Покоите на Амара - Page 2 427842_386576444749265_412303983_n


    Последната промяна е направена от Amara* на Пон Дек 22, 2014 11:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път

    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Съб Апр 26, 2014 11:38 am

    Притиснах тялото й към своето за пореден път, докато забързвахме темпото. Изпадах в екстаз от усещането колко тясно бе там и същевременно толкова влажно само заради мен. Подсмихнах се на думите й и не издържах в тази поза. Преобърнах я отново по гръб, така че аз да диктувам темпото и изръмжах доволно. Чувството за собственост в мен ликуваше, все едно я маркирах като своя и така никой нямаше да я докосне. Защото не можеше да бъде ничия друга.
    - Ти си моя, Амара. Само, само моя. - МОЯ. Думата кънтеше в ума ми и беше единствената, която обземаше главата ми в моментите, докато се отдавахме на страста си. Тласъците ни бяха все по- бързи, а устните ми се спускаха собственически по нежната й шия, драскайки я леко със зъби. Много се изкушавах да я захапя, но все пак беше бременна. Не исках да й направя нещо погрешно, затова се сдържах. За сметка на това лилавите петна по врата й бяха доста и.. ами надявах се Арес да не ги забележи, защото достатъчно бе мрачен погледа му към мен сега. Не беше глупав човек, а когато навържеше нещата обстоятелствата нямаше да са много добри за мен. Добре, че вече можех да бъда убит само ако тя умре, а все пак той нямаше да й посегне. Надявам се.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Съб Апр 26, 2014 12:51 pm

    Изсъсках когато Джеймс ни преобърна и впих ноктите си по - дълбоко в кожата му, краката ми се стегнаха по -плътно около тялото му, и се оставих на пълното блаженство породено от удоволствието, което ми носеше. По дяволите защо бях толкова безсилна пред сексапилът и чарът на този вампир, не беше честно, не трябваше да изпитвам подобно нещо, но не можех да се откъсна нито да се отърва от желанието бушуващо в мен
    - Сега нека не изпреварваме себе си - прошепнах преструвайки се на сериозна, знаех, че е прав, но нямаше да му го покажа, нямаше да го направя толкова лесно за него. Скоростта с която се движехме беше толкова голяма, а страстта бушуваше толкова силно, че усещах как краят наближава, беше някак странно защото сякаш можех да усетя не само своите емоции, но и неговите, някак си бях проникнала в съзнанието му и усещах колко много ме желаеше, също както желаеше и кръвта ми. Устните ми си прокараха път по тялото му, раменете му и шията му и стигнаха до ухото му
    - Направи го - прошепнах и след това с помощта на едната си ръка вплетена в косите му придвижих главата и устните му към чувствителната си шия, давайки му позволението да ме ухапе. Знаех колко невероятно бе усещането на зъбите му в комбинация с оргазмът ми, беше величествено усещане и в този момент копнеех за него
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Съб Апр 26, 2014 3:08 pm

    Нима тя оспорваше думите ми? Подсмихнах се мрачно. Знаех, че са истина, тя също ги знаеше, но исках да го чуя от устните й, защото дори да нямаше сърце тя не можеше да отрече фактите. Но нищо не казах.. за сега. Едната ми ръка се приплъзна под тялото й, повдигайки я към себе си и продължих да се движа, водейки ни към един бурен край. Доволно измърках и когато тя ме подкани да направя това, за което си мисля. Устните ми се разтвориха и от там се показаха удължените вампирски зъби, които се опряха точно на мястото, където исках да я ухапя. Езика ми мина по дължината на примамливата й вена и можех да усетя забързания й пулс още преди да съм я ухапал. Тя се вълнуваше не по- малко от мен. Но изчаквах момента. Усещах колко близо беше до финала си, цялото й тяло се стягаше около мен, пръстите й се впиваха в плътта ми и нямах нищо против, до момента, в който спрях. Трябваха ни още няколко тласъка, за да се изгубим в забравата на сладкия оргазъм, който ни очакваше, но тялото ми застина така, докато ерекцията ми я изпълваше докрай... и можех да усетя вибрациите и леките й трепети по своята кожа, а устните ми се доближиха до ушето й и се подсмихнах мрачно.
    - Моя ли си, Амара? Кажи го... ! - казах сериозно и дрезгаво, след което въздъхах леко. За мен не беше по- лесно.. В ума ми беше фикс идеята да се освободя, да я накарам да стене още по- силно и също да получа своя сладък край, но исках да я накарам да го каже. Когато не чух веднага отговора се отдръпнах от нея и нарочно потънах със същата сила и желание. Още съвсем малко.. само тя да си го поиска!
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Съб Апр 26, 2014 4:00 pm

    Джеймс ме дразнеше, тормозеше ме караше ме да се въртя в ръцете му за да потърся удоволствието, от което имах нужда, а той не ми го даваше. Спря се в мигът в който най - много го исках, отказващ да продължи, ако не си призная, че му принадлежа, но аз нямаше да го направя, щях да си взема онова което исках, без да казвам нищо. Приближих се към него и прокарах устните си по шията му, докато тазът ми се въртеше и притискаше към него, опитвайки се да го изкуша да продължи, знаех, че ме желае също толкова колкото и аз него и нямаше как да издържи дълго. Прокарах и езичето си по шията му, захапах леко ухото му, а ръцете ми се спускаха по тялото му, стигнаха до дупето му и го притиснах по - дълбоко към себе си, исках о, исках да продължи да завърши онова, което беше започнал. Проклетникът нямаше да се измъкне толкова лесно, просто нямаше начин.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Съб Апр 26, 2014 4:21 pm

    О, ако ще си играем на нервички можехме да продължим цяла вечер. Оставих я да се опитва да се бори за моята милост, но нямаше да я получи. Стоях все така неподвижен, отвръщайки на целувките й, а за да не й минеше желанието от време на време излизах почти нацяло от нея и с нов тласък я приковавах към леглото.
    По някое време устните ми отново се озоваха до ушето й и аз прокарах езика си по върха му..
    - Амара, можем да си играем така цяла нощ, но няма да получиш друго от мен, докато не чуя тези думи. Ако искаш мога да стана и да си тръгна, но няма да направя това, без да чуя от прекрасните ти устни, че няма да бъдеш ничия друга. Надявам се разбираш това. - Тазът ми следваше нейния, правейки кръгообразни движения, както и леки, нежни тласъци, колкото да подразня допълнително нежността й. Или щеше да го каже, или да се прави на ината и да ме изгони. Не знаех само до кога ще се прави на недосегаема, след като аз знаех какво искам и не спорех с това.
    Устните ми се плъзнаха по шията й съвсем нежно и бавно, отърквайки ги в кожата й и оставяйки леки целувки, докато не се върнах на устните й за една продължителна целувка, която прекъснах и устните ми останаха все така близо до нейните, на дъх разстояние.
    - Аз те обичам и знам какво искам. Какво искаш ти? - попитах, повдигайки веждите си и отърках отново устните си в нейните.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Съб Апр 26, 2014 6:10 pm

    Гадняр, как можеше да е толкова спокоен, имаше ме прикована под себе си, гола, възбудена и почти готова да свърша и то само заради нещата които ми правеше, какво още му трябваше. Повечето мъже биха взели онова което им давах и нямаше и да се замислят, щяха да ме направят своя, да ме накарат да дойда до краят с писъци, а той се дърпаше и го отказваше, не само за мен, но и на него.
    - Ти си този който се инати красавецо - прошепнах в отговор и го целунах, но въпреки това сякаш това не му беше достатъчно. Когато заговори за любов извъртях очи, той съвсем сериозно не разбираше концепцията на липсващо сърце. Обмислях вариантът да го отблъсна, да му кажа, че може да върви по дяволите, че не ми е притрябвал и, че няма да получи нищо повече от мен, но всичко в мен крещеше обратното и въпреки това, не бях в състояние да му кажа онова, което искаше да чуе. Преглътнах затваряйки очи и след това се притиснах към него, устните ми се плъзнаха към ухото му
    - Твоя съм , в този момент.. твоя съм - заявих целувайки го страстно, заигравайки се с езикът му, прокарвайки език по контурът на устните му
    - Тази нощ съм твоя - прошепнах тихо, затягайки хватката си върху кръстът и вратът му
    - А сега бъди добро момче и завърши това, което започна ... преди да намеря някой друг да го направи - предизвиках го подсмихвайки се леко захапвайки устната му и гледайки директно в очите му
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Чет Май 01, 2014 9:33 pm

    Друг? Знаеше ли изобщо кога ще си намери друг, особено докато носеше моето дете. Точно никога. Приковах ръцете й от двете страни на главата й и тялото ми отново се задвижи със същия ритъм, стараейки се да сдържам агресията, която тя предизвикваше в мен. Не исках да я наранявам, опитвах се да бъда внимателен, особено сега, когато беше бременна, но дори без сърце и някаква специална мисъл ме изваждаше извън кожата ми.
    Беше истинско и страстно и не мисля, че някога съм давал толкова на жена, колкото давах на нея.. давах й всичко от себе си.
    В крайна сметка стигнахме до момента, който тя желаеше и заради който бяха всички тези заплахи, но не беше толкова сладък като предните. Новата ми фикс идея беше да намеря сърцето й. Предпочитах когато вика името ми да е с чувство..
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Чет Май 01, 2014 11:28 pm

    Опитах се да сдържа усмивката си, прехапвайки устни, знаех какво точно ще се случи, може и да бях по - студена, да не можех да изпитвам емоции на сто процента, но въпреки всичко това познавах Джеймс по - добре от всеки друг и знаех точно какво да кажа, кое копче да натисна за да получа онова, което желаех. Бях сигурна, че той го знаеше, че беше напълно наясно с това, което направих, но въпреки това не можеше да устои. Можех да усетя яростта с която възобнови действията си, нещо което ме побъркваше, предизвикваше тялото ми да се извива под неговото, устните ми намериха неговите и се заиграха с тях, хапейки ги, заигравайки се с езикът му в и извън устата му, дори леко го захапах. Може и да не можех да изпитвам емоции, но удоволствието от секса беше коренно различно нещо и знаех, че имах ли сърце нещата щяха да са много, по интензивни, много по - чувствени, но щях да почакам докато твърдоглавецът не разбере какво му повтарят от месеци насам.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Пон Авг 04, 2014 4:20 pm

    След като фойерверките и фанфарите се поуспокоиха в съзнанията ми преобърнах тялото си до нейното и се излегнах в мекото легло. Трябваше да я охранявам, но това май не беше най- добрия начин. Щях да бъда уязвим, особено след край като този и няма да мога да дам сто и десет процента от себе си.
    След няколко минути се изправих от леглото и започнах да се обличам.
    - Ако беше със сърцето си вероятно щеше да пожелаеш гушкане, но в момента не искам да нарушавам спокойствието ти. А и имам работа за вършене, така че.. до по- късно и се пази. Когато се приведеш в по- облечен вид можеш да извикаш някой от войската при теб и преди да си помислиш да го докоснеш той вече ще е без топки- намигнах й и добавих - Ще се видим после - Макар яда ми към думите й да не бе минал аз минах покрай нея и оставих целувка по косата й, след което си навлякох тениската и напуснах стаята. Сложих цяла стража вампири пред вратата й и наредих да я проверяват на всеки двадесет минути, а ако спи някой да влезе вътре. Бях сигурен в тяхната лоялност към мен, а и вече чуха какво ще се случи на някой от тях, ако си помисли да я докосне, така че едва ли щеше да има доброволци. А аз? Аз отивах да търся проклетото й инатливо сърце.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Пон Авг 04, 2014 5:37 pm

    Финалът беше запомнящ се както винаги, дори без сърце можех да се насладя на невероятното усещане, сякаш бе четвърти юли. След края той дори не остана, не че го исках, единственото което исках от него е невероятното усещане, което ми носеше.
    - О, дарлинг, не си ли разбрал досега, че нямам нужда от детегледачки, достатъчно голяма съм да се пазя сама, а и никой не би могъл да ми се противопостави - казах намествайки се в средата на огромното си легло протягайки се извивайки прелестното си тяло под сатенените си чаршафи
    - Дори не си и помисляй да пускаш някой от онези проклети кръвопийци в стаята ми - предупредих повдигайки вежди предупредително
    - Знаеш, че никой не може да ми устой аз съм превъзходство на два крака - допълних с прекрасна усмивка и показах красивите си крака.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Вто Дек 23, 2014 12:01 am

    Не го разбирах, нали цялата идея с изтръгването на сърцето ми бе за да не изпитвам нищо, защо тогава изпитвах тези чувства? Защо чувствам липата му, защо изпитвам вълнение при споменът за очите му, за онзи поглед, как бе възможно това? Нима мога да обичам и без сърцето си? Може би не със същият интензитет, но въпреки това любов? Тези въпроси се въртяха в съзнанието ми от мигът в който Джей напусна стаята ми... Джей... още еднодоказателство че негодникът е запаметен не само в сърцето ми.Проклетник, Джеймс Старк, проклет да бъде. И това създание разстящо в мен, как бе възможно след толкова векове, не е като Старк да е единствният мъж в животът ми и въпреки това бе единственият който успя да проникне в животът ми, да ме дари със дете... Дете, колко нереално звучеше това, аз бях бременн, аз неуравновесеното момиче, онова девойче което бързо се уморяваше от разни неща, което не може да се съсредоточи дори да спаси животът си, очакваше дете.Това бе нереално и въпреки това можех да го усетя, да го усетя в себе си, да усетя леките му движения, трябваше да се отърва от това усещане, не можех да си го позволя, не и след всичките опити да се предпазя. Единственото което Джеймс Старк щеше да ми донесе бе болка и това не се е променило. 
    Въртях се в леглото си взирайки се в стените и таванът, опитвайки се да заспя, даизбягам от реалността, но часовете бързо се нижеха и нямаш и следа от така желаният сън.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Вто Яну 20, 2015 9:18 pm

    Джеймс телепортира двама ни в моите покои, сякаш не бях била тук със седмици, всичко ми се струваше различно. Направих няколко крачки към леглото си и спрях, ръцете ми автоматично се стрелнаха към коремът ми, там където само до преди няколко часа разтеше дет ми. Липсата на сърцето ми бе направило това усещне ненужно, липсваше всякаква емоция, никога не бях изпитала радоста или вълнението от очакванто и това може би ме правеше ужасен човек, но ми помагаше да не усещам липсата му в момента.

    - Аз съм ужасен човек - прошепнах поглеждайки към ръцете си, не можех да срещна погледът на Джеймс в този момент, беше твърде трудно, не исках да си помислям какво си мислеше за мен, колко нарнен беше, а майка ми, колко ли разочарована от мн беше.

    - Аз развалих всичко - продължих да шептя прокарвайки пръсти през къдриците си, как щях да се реванширам?

    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Сря Яну 21, 2015 4:30 pm

    След като тя се съгласи побързах да ни телепортирам заедно в стаята й и я пуснах, за да сваля сакото и вратовръзката си, както и да разкопчея първите няколко копчета, защото усещах, че се задушавам в този костюм. Амара обаче започна да се самообвинява за всичко. Много лошо..
    - Аморе, не е твоя вината. Знам, че преминахме през много и всичко това те накара да постъпиш така със сърцето си, но .. - приближих се до нея и хванах ръцете й, в моята, а с другата повдигнах брадичката й, карайки я да ме погледне в очите. Усмихнах й се и я целунах по челото - Ти не си виновна за нищо от това. А колкото до майка ти.. да, огорчи я, но съм сигурен, че ще ти прости особено след последните събития. Просто трябва да бъдеш себе си, всички те обичат за това, което си, не за това, което се опитваш да бъдеш. Ти си Хармонията на този свят. Никой не очаква да си мъжемразка, нито силното момиче на татко, нито принцеса-войн, нито студено кубче лед. Ако ти се плаче- направи го, ако си тъжна- тъжи.. Но моля те, не ме подлагай отново на мъчението да ме гледаш с този безизразен поглед. Става ли? - попитах най- накрая, повдигайки вежди и я придърпах към себе си, за да я прегърна. Липсваше ми моето момиче.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Сря Яну 21, 2015 7:17 pm

    Осъзнавах, че той превеше всичко това за да ме успокои, за да се погрижи чувството ми за вина да изчезне,също така знаех, че няма да е лесн това да се случи.
    - Да, но заради моята арогантност, заради егоизма ми синът ни е мъртъв, Бела също. Ако не бях толкова вироглава нищо от това нямаше да се случи - просължих да обяснявам, бях си наумила, че аз съм виновна и нищо и никой не можеше да ме разубеди. Приближих се към Джей, тези негови черни очи ме поглъщаха, караха краката ми да се подкосяват и замъгляваха съзнанието ми, скрих глава под брадичката му, отпускайки ухото си върху гърдите му, чувах ударите на сърцето му, беше успокояващо.
    - Съжалява, толкова съжалявам - промърморих, а сълзи започнаха да се спускат по лицето ми и да напояват ризата му.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Сря Яну 21, 2015 7:43 pm

    Чувството й за вина беше съкрушително. Не виждах къде беше нейната вина в греха, който бе допуснал Хадес и в лудостта на Азазел. Затова и я взех на ръце като бебе, след което седнах на ръба на леглото й, придърпвайки я в скута си. Главата й се облегна на рамото ми и аз я прегърнах силно, разхождайки пръстите си по ръба на гръбнака й успокоително.
    - Mi amor, ти не си виновна за ничия смърт. Греха на Хадес и страха му, лудостта на Азазел и сестра му ... това са факторите, които причиниха смъртта на две наши любими същества днес. Ти просто беше на грешното място в грешния момент и послужи за пионка на грешния човек. Нищо не можеше да направиш срещу Азазел, приеми го. - заговорих с успокоителен глас и целунах върха на главата й.
    - Не си виновна, Mi Amor. Всичко ще бъде наред. Всичко ще се оправи. - задвижих и двама ни напред назад, опитвайки се да я успокоя.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Сря Яну 21, 2015 7:54 pm

    Гласът му бе спокоен, толкова спокоен, допирът му нежен, дъхът му топъл, дишането му бавно, толкова бавно. Сигурна, да това бе начинът по който се чувствах в този момент. Затворих очи и се оставих спокойствиет му да погълне и мен, имах нужда от него, имах нужда от близостта му, повдигнах лицето си и открих устните му със своите и го целунах нежно. Аз бях жива, той също бяхме добре сравнително може би васичко това щеше да ни помогне, щеше да е само в плю на връзката ни.
    - Обещай ми, обещай ми никога повече да не си тръгваш, никога повече да не позволява на никого да застава между нас, никога да не обичаш и да не избираш друг пред мен. Обещай ми, че оттук нататък всичко ще бъде добре и ще става все по - добре - молех се, толкова се молех, не можех да си представя да ме остави отново, да избере друг пред мен. Исках да повярвам, че най - накрая имах силите да го задържа при себе си, да бъда номер едно за него, да ми помогне да се справя с всички тези съмнения които ме изпълваха,
    - Обичам те Джеймс - признах си за първи път откакто отворих очи.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Пет Яну 23, 2015 12:14 pm

    Продължавах да я държа в ръцете си и да я прегръщам силно, докато тя изливаше душата си пред мен. Караше ме да се усмихвам съвсем незабележимо. Значи бях спечелил доверието й достатъчно много. Едната ми ръка хвана двете й в шепата си и след като я изчаках да се изкаже започнах аз.
    - И аз те обичам, моя Хармония. Ти винаги ще бъдеш и ще останеш най- важния човек в живота ми. Не мога да си представя живота без теб. Не отново. Но трябва да приемеш, че вечността е дълга и вероятно ще има много трусове между нас. Важното е да не спираш да ме обичаш всеки ден. И определено да държиш това в себе си. - казах, премествайки ръката си на мястото, където би трябвало да бъде сърцето й.
    - Обещаваш ли? - попитах, повдигайки вежди и повдигнах крайчеца на устната си, след което се наведох към лицето й, за да я целуна силно и продължително.
    Amara*
    Amara*
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 335
    Join date : 01.01.2013
    Age : 33
    Местожителство : Letoonia

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Amara* Пет Яну 23, 2015 6:32 pm

    Усмихнах се, не можех да се спра, бях спокойна или поне се опитвах да бъда такава. Устните му върху моите беше всичко от което имах нужда, беше моето най - голямо облекчение, най - голямата ми радост. Когато ръката му попадна върху коремът ми, тялото ми се напрегна и инстинктивно се отдръпнах. Изправих се дори и започнах да вървя към френските врати водещи към банята. Чувствах се мръсна, сякаш по тялото ми все още течеше кръвта му, кръвта на детето ми, кръвта на създание за което не бях проявила и малко загриженост, за което не бях помислила не бях отделила и частица от себе си. Но той беше син на Джеймс, дете които той желаеше толкова силно, можех да го видя в очите му, дори сега когато ме утешаваше, можех да усетя тъгата му болката от загубата, болка която аз не можех да усетя, защото не бях усетила радостта от съществуването му.
    Когато влязох в банята пуснах водата на душа, и докато тя изпълваше помещението с пара, аз се разсъблякох, простъпи под врялата струя вода и грабнах гъбата започвайки ожесточено да трия тялото си, сякаш се опитвах да отмия кръвта която отдавна вече не беше там. Но той все още беше там, мъртвото ми дете все още беше в коремът ми и това накара сълзите ми да се излеят от очите ми. За секунди бях загубила щастието си, никога не съм вярвала, че ще стана майка, никога не съм мислела, че ще го искам, че ще срещна мъжът който ще ми даде този дар и сега когато го имах, инатът и гордостта ми го съсипаха, а аз го исках толкова много го исках.
    James Starck
    James Starck
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 69
    Join date : 12.02.2013

    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by James Starck Вто Яну 27, 2015 2:23 pm

    Очевидно безпокойството й все още не беше преминало, защото една малка стъпка напред доведе до голям скок назад. Въздъхнах, когато тя изхвърча от ръцете ми и побягна в банята и реших да я последвам. Следващите дни и седмици щяха да са много трудни, докато болката на всички намалее поне малко, но аз бях решен да остана до нея въпреки всичко. Свалих ризата си, както и останалата част от дрехите си, хвърляйки ги на пода и я последвах в банята, влизайки под душа при нея. Обвих ръце около кръста й, прегръщайки я изотзад и спрях опитите й да свали кожата от тялото си. Тялото й се тресеше от хлипанията й, можех да видя сълзите й въпреки водата, стичаща се над нас, затова просто я прегърнах.
    - Всичко ще бъде наред, моя Хармония. - прошепнах до ухото й и оставих една невинна целувка на рамото й, след което я прегърнах толкова силно, сякаш можех да събера хилядите парченца, на които бе разбита тя и да ги залепя.

    Sponsored content


    Покоите на Амара - Page 2 Empty Re: Покоите на Амара

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 09, 2024 12:59 am