Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
I got my heart right here, I got my scars right here EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
I got my heart right here, I got my scars right here EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
I got my heart right here, I got my scars right here EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
I got my heart right here, I got my scars right here EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
I got my heart right here, I got my scars right here EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
I got my heart right here, I got my scars right here EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
I got my heart right here, I got my scars right here EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
I got my heart right here, I got my scars right here EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
I got my heart right here, I got my scars right here EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    I got my heart right here, I got my scars right here

    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Пет Юли 11, 2014 7:44 pm

    Беше бясна.Всяка фибра в тялото й пулсираше от болка и яд.Нима не му беше достатъчна?Нима вече не я обичаше така както преди години?Не разбираше.. та той мразеше боговете.Всеки от тях.С какво беше по-различна тази малка уличница?Беше му прощавала хиляди неща през хилядолетията прекарани с него, но не виждаше как щеше да му прости това.Та тя дори не поглеждаше друг мъж.Нямаше нужда да го прави покрай Азазел, но не, не и той.Той винаги искаше все повече и повече.От всичко.
    Истина беше, че му беше отказала дете, но какво очакваше?В това положение едва се грижеха за себе си, а камо ли за малко бебе.
    Вероятно съвсем скоро щеше да се върне при него, да му помогне и да се увери, че е добре, обичаше брат си, но сега стоеше в тази долнопробна уличка на земята и дори не искаше да го види.Измъчваха я и само мислите за него.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Пет Юли 11, 2014 8:08 pm

    Беше ме навестил един много познат мой "приятел". Всъщност познат беше по точното определение. Никога не съм си падал по долното царство и винаги съм бил добре дошъл там, но по - добре паднал Ангел отколкото демон. Не исках да му продавам душата си. 
    Предаде ми кама, доста странно изобретение, кована в деветия кръг на Ада със дръжка от неразтопяем се лед. Въпросното оръжие можеше да се използва само от ангел, какъвто всъщност се водех, защото още имах криле и служеше за убийството на децата му. Странно защо ми го даде, след като натърти, че в никакъв случай не трябва да ги наранявам. Затова пък трябваше да ги разделя. По негови думи Неси приличала на майка си, а тъй като също я познавах знаех как да търся.
    Следвах инстинктите си, усетих я още когато дойде на земята такава сила не се прикриваше лесно. Затова и я последвах до тук. Тъмна мрачна уличка в която беше седнала красивата принцеса на мрака. Дълго време стоях и я наблюдавах, докато най - сетне се приближих.
    - Извинете млада госпожице, добре ли сте. Изглеждате тъжна. - Трябваше да внимавам много покрай нея и не само защото й беше възможно да ме убие, а аз не трябваше да я докосвам, но трябваше толкова да й вляза по кожата, че да я държа далеч от брат й, нещо, което трудно се постигаше със сирачета които повече от 2000 години са били само заедно.
    - Мога ли да ви бъда полезен с нещо?
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Пет Юли 11, 2014 8:20 pm

    Непознат мъжки глас я извади от унеса, в който беше.Завъртя се към мъжа, който беше нарушил потока на мислите й и я удари вълна от сили.Веднага позна какъв е.От много време не беше срещала такива като него, но подобна сила не можеше да се обърка.
    - Ако искам неприятности ще ти се обадя, благодаря.
    Госпожицата се изправи и тръгна към него като се спря точно до него.Беше доста по-висок от нея, но все пак тя го гледаше с достойнство, което пораждаше респект във всеки.Или поне така трябваше да бъде.
    - Не знам кой те е пратил тук, нито ме интересува, но му предай, че опитът му е жалък. - каза тя след като вече беше хвърлила поглед на мъжа пред себе си и го бе преценила.
    Повече не го удостои дори и с поглед, просто го подмина и си продължи по пътя.Не си правече труда да върви бързо, нямаше смисъл.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Пет Юли 11, 2014 8:30 pm

    Значи все пак успя да разпознае силата ми. Това ме изненада леко и не можах да реагирам на време така, че не я и спрях. Но имах още един коз, който можеше да ми помогне, да я убедя да тръгне с мен.
    - Никой не ме изпраща Неси... - Бях се извърнал към нея, но не се бях обърнал нацяло, въпреки това гледах към гърба й и как бавно се отдалечаваше.
    - Наблюдавах те докато растеше, беше красиво малко момиченце със слънчева усмивка и очи пълни с мечти. - Спрях за секунда. - Сека също видях очите ти Неси. Не са същите, не знам какво е станало, но мечтите ги няма, изместени са от болка и тъга. Не знам защо си мислиш, че бих те наранил, нима не знаеш, че ангелите не са способни на такова нещо? - Започнах да вървя след нея. Бавно не исках да се натрапвам с присъствието си. Но все пак нямаше да я изпусна от поглед. Само се молех да не се върне там от където беше дошла, защото нямаше да мога да я последвам.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Съб Юли 12, 2014 1:36 pm

    Споменаването на името й я накара да застине и да се обърне отново към него.Малцина знаеха за нейното съществуване и сред тях нямаше ангели.Дали този тук наистина не ги следеше?Може би трябваше да се притеснява за живота на брат си, но му беше толкова ядосана..
    - Не знам кой си, не знам от къде знаеш коя съм, нито какво искаш, но не бива да си мислиш, че можеш да си играеш с мен.Не вярвам да си толкова информиран за живота ми, колкото си мислиш.
    Беше й интересно от къде му е позната, но достойнството й беше прекалено голямо, за да го попита.Стоеше пред него, гордо изправена и не сваляше очи от неговите.Надяваше се сам да каже повече за себе си, но ако не го направеше си имаше своите методи, за да го накара да проговори.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Съб Юли 12, 2014 3:06 pm

    Беше доста бойна за наранено момиче, но не би трябвало и да се учудвам имайки предвид кой е баща й. Всъщност тя мислеше за такъв Луцифер, което наистина много улесняваше нещата.
    - Името ми е Аляс. До сега не съм се показвал на светло, но това не значи, че не знам достатъчно за теб. Като например, че майка ви е Обикновен човек, а баща ви е Луцифер. Знаеш ли кое е забавното, всъщност именно баща ви ме създаде, когато все още беше ангел. Принуди ме да участвам във войната срещу всевишния и когато ни прокудиха ме покани в кралството си. Не пожелах да го последвам, останах на земята имах дъщеря з която трябваше да се грижа... - Протегнах ръката си към нея, нарочно без да я докосвам. - Знам, че с брат ти мразите баща си, аз също го мразя, той ми отне единственото нещо което обичах... А както знаеш най - голямото приятелство се създава когато имаме общ враг. 
    Усмихнах се на красивото момиче пред себе си, включвайки в тази усмивка целия си чар и чаках да хване ръката ми. Бях привлякъл вниманието й, сега оставаше да го задържа.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Вто Юли 15, 2014 9:06 pm

    - Какво всъщност искаш?
    Неси го огледа от главата до петите с леко присвити очи.Не му вярваше.Беше научена да не се доверява на никой, освен на Азазел.
    - Ако ме познаваше толкова добре щеше да знаеш, че се целя доста по-високо от Луцифер, което ме навежда на мисълта, че просто блъфираш.Но все пак.. нека чуя повече от плана ти.Искаш аз да ти помогна или ти да помогнеш на мен?
    Момичето направи обиколка около него, продължавайки да го изучава с поглед, но не каза нищо повече.Искаше да види до къде Аляс щеше да стигне с всичко това.Искаше да го проучи, а и това беше възможност да разбере повече за ангелите.Но винаги щеше да си има едно на ум за него.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Вто Юли 15, 2014 11:44 pm

    Беше по - трудно отколкото се надявах. Наистина не ми се искаше да я извлека за косата, а и нямаше как да обяснявам на очевидците какво всъщност правя с нея и къде са ми обноските.
    - Добре... Тук ме хвана. - Повдигнах леко раменете си и се усмихнах невинно. 
    - В последно време не мога да ви хвана следите. С Азазел изчезвате и се появявате на напълно различно място... - Опитвах се да се оправдая, но като цяло нямаше да има много голям успех. Не ме биваше много в това, но от опита никога не е боляло. Почти никога.
    - Дочух, че сте започнали война с боговете. За съжаление не знам причината, но няма да откажа да ми я разясниш. Иначе, за Луцифвр, не знам какво ни трябва да го убием, но наистина бих се радвал, ако имам помощта си, както и тази на брат ти разбира се. - Спазвах деловия тон, внимавайки да не сгафя нещо и стараейки се да се усмихвам постоянно. 
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Нед Юли 20, 2014 7:03 pm

    - След като ни познаваш толкова добре верочтно няма да имаш против да извикам Азазел, за да се срещнете лично, нали?
    Неси повдигна вежда.Реакцията му на този въпрос беше много важна за нея, ако покажеше страх или несигурност щеше да намери начин да го завлече в Ада и заедно с брат си да решат какво ще правят с това ангелче..Но ако реагираше адекватно вероятно щеше да му даде шанс на по-усамотено място да й обясни точно какво иска.
    - Колкото до Луцифор.. той не е моя грижа.Не ме интересува какво се случва с него, но да го убия би било забавно.
    Наистина й беше все тая какво се случва с баща й.Никога не беше таяла някакви топли чувства към него, но не го и мразеше.. но за предстоящата война не мислеше да коментира.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Нед Юли 20, 2014 8:12 pm

    Да извика Азазел, не ми беше в приоритетите, но докато я изучавах с поглед, ми стана ясно, че ако разбере това, няма да е в мой плюс, затова поклатих замислено глава.
    - Няма да е лоша идея да го обсъдим и с него. Сигурен съм, че не би отказал малко помощ. - Изглежда остана доволна от факта, че не ми пука за брат й. Нямаше да се страхувам от него имах оръжието което можеше да го убие, можех да нямам позволението да го направя, но определено не бих умрял за да може да живее той. Не разбирах Хадес и неговото огромно чувство за хумор. Рискуваше своите само за да запази сина си който беше луд фанатик без капка съжаление. Аз не бих се замислил да убия едно от децата си, което даже не познавам за да спася хиляди други. 
    - С удоволствие бих помогнал на забавлението ти. За мен ще е истинско удовлетворение. - Бях споделил фалшивата си омраза, към бившия ангел и нямах намерение да променям статута си за сега. Щях да държа на своето, докато не ме последва в къщата, която беше малко извън града.
    - Е ще ме придружиш ли за да обсъдим помощта ми във войната срещу боговете или първо държиш да извикаме Азазел? 
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Нед Юли 20, 2014 8:36 pm

    Неси наблюдаваше реакцията му, но нито мускулче по лицето му не трепна.Е, добре.Сега не й беше до брат й, така че щеше да го остави в неизвестност за случващото се засега, но съвсем скоро щеше да му предостави пълната информация.
    - Съвсем скоро ще го навестим, но може да почака малко, нали?
    Неси се усмихна леко, но това съвсем не значеше, че имаше доверие на ангела.Щеше да продължи на е нащрек във всеки момент.
    - Та.. накъде отиваме или предпочиташ да останем тук?
    Демонката нямаше нищо против тъмните, тесни улички, въпреки, че бяха доста неудобно място за подобни разговори, но предполагаше, че така ще е по-добре за нейната собствена сигурност.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Нед Юли 20, 2014 8:51 pm

    Извадих телефона си и натиснах едно от копчетата за бързо набиране. 
    - Ела да ме вземеш от мястото на което ме остави. - Казах в слушалката преди да затворя. Хванах Неси под ръка, без да обърна внимание на това дали е недоволна или пък е и заедно с нея тръгнах към изхода на уличката пред която спря дългата ми лимузина. Шофьора излезе и ни отвори вратата. Помогнах на Прекрасната демонка да се качи и се настаних след нея.
    - Нека идем в именито ми, просторно е, а и иконома ми наистина много обича гости. Чувства се нужен, особено след като аз самия не се нуждая от много неща. - Колата потегли по дългите улици на града. Трябваше да излезем от града и да се качим нагоре към гората. Гледката от всеки ъгъл на къщата беше невероятна, затова и повечето външни стени бяха от стъкло, ако не и всички. 
    - Ще се настаним удобно с питие в ръка и ще обсъдим всички плюсове и минуси. Ако не желаеш разбира се можеш да предложиш и друго място.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Нед Юли 20, 2014 9:04 pm

    Не беше сигурна колко добре беше факта, че отиваха в неговата къща, мястото, което вероятно той познаваше най-добре и в което се чувстваше най-сигурен.Но вече връщаше назад нямаше.Щеше да се опита да приключи бързо с този тук и след това веднага се връщаше в Ада, за да говори с брат си, колкото и да му беше ядосана.
    - Предполагам, че това е добър план.
    Усмихна се леко половинчато, но останалата част от лицето й беше напълно непроницателна.Не искаше той да знае какво се случва в главата й, тъй като можеше да извлече някоя слабост.
    - Е, не стигнахме ли вече?
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Нед Юли 20, 2014 9:17 pm

    Очевидно Неси не беше очарована от плана ми, но не го каза премълча го както и всичко останало, за това което й минаваше през главата. 
    - След около десет минути ще сме там. Имението е извън града. - Споделих и все пак, гледайки през прозореца, защото напрежението между нас нарастваше със всяка изминала секунда.
    - Мисля, че ще е добре и да обсъдим това, къде да се срещнем с брат ти, аз не мога да сляза в ада, направя ли го ще стана демон, а честно казано ангелските ми дарби ми харесват и съм ги изучил добре, не ми се иска да преминавам самообучението си отново. Тъкмо свикнах с тези. - Да си причина пред себе си никак не исках да ставам демон, ако имах такова желание щях да го направя още когато ме изгониха от рая. Преди всичко си харесвах крилата и ми беше добре с тях не исках да губя белите пера за черни...
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Авг 20, 2014 5:02 pm

    Тя запази мълчание докато колата не спря>нямаше кой знае какво желание да говори с някакъв ангел за каквото и да било.Искаше да говори единствено с Азазел, но вече се бе съгласила на всичко това и значеше, че няма връщане назад.
    - Може би не е чак толкова лошо да бъдеш демон - изкоментира тя най-после когато влязоха в къщата.
    Огледа се.Беше просторно.. направо си приличаше на имение, беше красиво, но нямаше нищо уютно в него.Дори й действаше потискащо по някакъв начин.
    Бяха се настанили на два стола, застанали един срещу друг, лице в лице.Неси не искаше да изпуска нито една негова мимика, искаше да следи всяко движение,всеки жест, тъй като беше научила, че езикът на тялото говореше много повече от езика на думите.
    - Е, слушам.. какво ми предлагаш?
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Сря Авг 20, 2014 7:52 pm

    Поканих я да влезе в имението. Искрено се надявах, да не се усети. Невидимата нишка която прекоси сега нямаше да може да прекоси отново, когато се опита да излезе, което застрашаваше доста живота ми. Вероятно щеше да се опита да ме убие и нямаше да е много приятно, но нямах избор. Бях обещал на Хадес да го направя.
    - За да стигнем до това, трябва да започнем от малко по отдавна. Обещавам да съм кратък. - След като видях намръщеното и изражение, не ми се струваше очарована, но трябваше да и отвлека вниманието с нещо, докато Хадес се появи.
    - Аз съм син на Луцифер. е не като брат ти, но той е мой създател. Като мой създател е отговорен за всяко едно нещо, което ми се е случило. Той беше виновен, че се влюбих, че любовта ми беше отнета, че ме прогониха от рая, той е виновен за всичко... Затова доста дълго време търсих начин да му отмъстя и намерих такъв. - Изправих се от стола и отидох до една близка картина, отворих я като шкаф и набрах кода на сейфа, който се отвори с изщракване. Извадих внимателно камата държейки я с две ръце и се завъртях към нея показвайки й като на търг. Преместих погледа си от ножа към леко изплашеното й лице.
    - Сигурен съм, че познаваш тази кама. Единственото оръжие което може да те убие, освен меча на брат ти и то само в ръцете на ангел какъвто всъщност съм. - Засмях се тихо, но бързо върнах камата на мястото й и затворих сейфа и картината която го скриваше.
    - Взех това което му беше най - скъпо, контрола над децата му! - Обясних връщайки се до стола и заех мястото си. - Баща ви има много приятели сред падналите, винаги можеше да даде поръчка на някой от тях да ви убие, когато му станете неудобни, като сега... Да избивате богове? Да, Лу определено ще е ядосан, но без камата не може да направи нищо... А сега, нека поговорим за цената на живота ви...
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Авг 20, 2014 8:17 pm

    Усети как зениците й се разширяват, виждайки оръжието.Не знаеше как ще стане, но трябваше да се добере до това нещо преди да си тръгне оттук.Трябваше да разбере кода, да се добере до този сейф някак..ако се налагаше дори пак щеше да дойде на това място,щеше още хиляди пъти да говори с ангела, но за нищо на света нямаше да рискува живота си или още по-малко този на брат си.Щеше да се бори до последно, за да знае, че той е в безопасност.
    След като камата беше върната на мястото й Неси притисна Аляс по възможно най-бързия начин в отсрещната страна, далеч от сейфа.С едната си ръка беше затиснала гърлото му, за да ограничи свободата му на движение.
    - От къде да знам, че не ме лъжеш?!Как да съм сигурна, че не си един от тези ангели?! - тя зашепна срещу него, но шепота й беше прекалено зловещ, прекалено злобен - Повярвай ми, ако разбера, че си ме излъгал, ще откъсна тези твои крила перце по перце и ще изтръгна сърцето ти бавно и мъчително.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Сря Авг 20, 2014 8:30 pm

    Неси беше доста бойна, не очаквах точно такава реакция, а може би трябваше.
    - Мислех, че сме тук за преговори. - Хванах китката й с едната си ръка и я стиснах силно, така че пръстите й да изтръпнат и да охлабят хватката й. Тя беше на на половина бог, а аз бях изцяло ангел, дали искаше да си мерим силите?
    - Ако исках да те убия до сега да съм го направил не мислиш ли? - Отместих ръката й от врата си и я пуснах, докато я гледах с мека усмивка. Разтрих леко гърлото си, там където ме беше стискала и я заобиколих.
    - Колкото до Азазел и двамата знаем, че няма да остави нещата така, ще иска да ми отмъсти и също ще намери смъртта си, но за мен това никак не е изгодно. - Приближих се до малката брюнетка и се приведох  към нея вперил погледа си в нейния. Ръката ми бавно погали лицето й, докато накланях главата си на една страна и леко облизах устните си.
    - Но вие деца ми трябвате живи... И няма да дам дори косъм да падне от главата ви...
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Авг 20, 2014 9:08 pm

    Ангела се оказа по-силен отколкото Неси очакваше, но дано това не го караше да се мисли за победител.Тя имаше и други оръжия освен физическа сила.И най-вече..имаше брат си.
    - В нищо не можеш да ме убедиш с прости думи.Трябва да докажеш, че си на наша страна.
    Отдръпна се малко от него, но той не остана по-назад и пристъпи отново към нея.Буйният й нрав вероятно скоро пак щеше да изиграе роля.
    - Азазел е много по-умен, отколкото всички мислите.Ако реши да направи нещо, било то война или отмъщение,ще намери начин да го направи без да пострада.
    Тя се усмихна леко.Проблема на повечето същества беше, че подценяваха нея и брат й.. но това беше още един плюс за тях самите.
    - Не си и помисляй, че имаш правото да ме докосваш.
    Тя бутна ръката му внимателно и се отдръпна от него.Започна да обикаля из стаята и да разглежда, докато премисляше нещата.Имаше кама, имаше ангел.. но тя беше жива.Може би наистина не целеше смъртта им.
    - Какво искаш от нас?И бъди бърз, искам да си тръгвам от тук..
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Сря Авг 20, 2014 9:37 pm

    О, Неси бъркаше, аз доста добре ги познавах, все пак ги бях наблюдавал. И тъй като тя нямаше да може да излезе и да каже на брат си какво става тук можех да и разясня малко неща преди да дойде баща им.
    - Добре, щом поставяш нещата така мисля, че ще е по добре да седнеш докато ти го съобщавам. - Разбира се принцесата на подземния свят не пожела да го направи, но аз бях длъжен да я предупредя.
    Проследих я от дневната до хола и седнах на собствени си трон, което представляваше просто едно обикновено канапе.
    - Мисля, че няма защо да те баламосвам повече. Искането ми е много просто! Трябва да прекратите войната с боговете преди да сте убили сестрите си. - Преплетох пръстите си след като облегнах лактите си на облегалките. Може би приличах на някой нарко бос, което някак си ми допадна. Приведох се напред и се усмихнах леко.
    - Баща ти ще дойде след малко да говори с теб. Не се притеснявай, няма да те нарани, все пак камата е в мен, а и той е Бог, няма да ти подейства.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Авг 20, 2014 9:57 pm

    - Баща ми е паднал ангел и аз нямам никакви сестри.И ти очевидно си напълно полудял, за да вярваш в това, затова смятам да те оставя с налудничевите ти идеи да се оправяте сами.
    Неси го заобеколи и закрачи към вратата.. веднъж излезеше ли от тази къща щеше да може да отиде при брат си и да му разкаже за всичко.Да му каже, че камата е тук..
    Отвори вратата, но не можа да направи още една крачка напред.По дяволите, трябваше да забележи това по-рано.. трябваше да се досети.
    Извъртя се бавно към него и го погледна свирепо.Идеше й да го убие.
    - Какво, по дяволите, искаш от мен?!Пусни ме веднага!
    Не можеше да се сдържи и да му говори спокойно без да се разкрещи.Беше бясна, но не толкова на него,колкото на себе си, че се беше хванала в капана.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Сря Авг 20, 2014 10:06 pm

    Да, трудно е да вярваш в нещо повече от 2000 години и накрая да ти кажат, че всъщност не е така... Изправих се и тръгнах след нея. Разбира се не можа да прекрачи прага заради което се засмях. Облегнах рамото си на най близката стена и кръстосах краката си в глезените скръствайки ръце пред гърдите си.
    - Мисля, че ще се наложи да поостанеш. - Усмивката продължаваше да краси лицето ми и прехапах долната си устна.
    - Не мога да те пусна, разбираш ли? Азазел е по слаб когато теб те няма, ще се притеснява за това къде си и ще допусне грешка, трябва да е една много минимална грешчица, за да го заловят. - Оттласнах се от стената и се приближих към нея бавно отпускайки ръцете си отново покрай тялото си.
    - Освен това Хадес направи магията специално за децата си, след като си вътре не можеш да излезеш. Съжалявам, ще ти правя компания, докато войната приключи... - Протегнах се внимателно към нея, сякаш се протягах към бясно куче което заплашваше да отхапе ръката ни до лакътя. И беше възможно да го стори, само можех да си представям колко е бясна.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Авг 20, 2014 10:16 pm

    Усещаше как челюстта й се стяга.Идваше й да го убие, да го накълца на малки парченца, само задето я държеше насила тук. А само като си помислеше, че намеси брат й...В следващия момент ангела получи вероятно най-силния шамар, който някога е усещал.
    - Никога.. никога не се опитвай да нараниш по някакъв начин брат ми.Дори не го споменавай.Обещавам ти, че следващия път няма да се разминеш само с шамар!
    Дишането й беше тежко, а напрежението между тях вече можеше да се реже с нож..Как можа да се забърка в това и да създаде толкова главоболия на брат си?Наистина му беше ядосана, но въпреки всичко му мислеше единствено доброто.
    -Докато войната приключи?!Та тя може да продължи векове!
    Избута го, като изобщо не беше внимателна да не го нарани, за да си направи път.Искаше да преобърне цялата къща, да я потроши..
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Сря Авг 20, 2014 10:25 pm

    Очаквах да е по - бойна, но и шамара си го биваше доста. Накара главата ми да се завърти изцяло на 90 градуса, което си беше доста имайки предвид крехкото телосложение на Неси.
    - Добре, няма да споменавам Азазел. Връзката между вас винаги ми е била интересна. Давате всичко един за друг. Това е голям плюс, защото знаете, че няма начин да бъдете предадени... - Успях да привлека вниманието й, което не знам дали беше хубаво или лошо. Беше ме предупредила да не говоря за скъпия й батко, но аз не бях от тези които си взимаха поука от предупрежденията.
    - Но има проблем с минуса. Един без друг сте объркани и уязвими. Повярвай ми без теб до Азазел Войната ще свърши много скоро... - Хванах ръката когато понечи да ме удари за втори път, аз не бях боксува круша, нямаше да се оставя просто така да ме бие защото деня й не е хубав.
    - Какво всъщност стана, как батко ти те пусна да излезеш сама? Мислех си, че му пука повече... - Продължавах да я дразня и след като се опита да ме удари отново просто я бутнах на по голямо разстояние от себе си.
    - Прибери си ноктите котенце, не искам да те нараня...
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Авг 20, 2014 10:33 pm

    Той обаче никога не се учеше, така ли?Е, тогава тя нямаше нищо против да го научи защо трябва да проявява повече уважение.
    - Брат ми може да се грижи за себе си..както и аз!И отношенията ни не са твоя работа.
    Наричаха нея и брат й странни и зловещи, а този тук буквално ги беше наблюдавал.Какво по-зловещо?
    - Повярвай ми, пука му достатъчно, но и той и аз знаем, че мога да се справя и сама.
    Преди да довърши изречението си дори, беше извила ръката му зад гърба му, а с другата си ръка хвана косата му, издърпвайки главата му назад.Щеше да му покаже, че не е добре да си играе с нея.
    - А ти по-добре внимавай какво говори, за да не получиш ритник в топките.

    Sponsored content


    I got my heart right here, I got my scars right here Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 09, 2024 2:05 am