Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    I got my heart right here, I got my scars right here

    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Пет Юли 11, 2014 7:44 pm

    First topic message reminder :

    Беше бясна.Всяка фибра в тялото й пулсираше от болка и яд.Нима не му беше достатъчна?Нима вече не я обичаше така както преди години?Не разбираше.. та той мразеше боговете.Всеки от тях.С какво беше по-различна тази малка уличница?Беше му прощавала хиляди неща през хилядолетията прекарани с него, но не виждаше как щеше да му прости това.Та тя дори не поглеждаше друг мъж.Нямаше нужда да го прави покрай Азазел, но не, не и той.Той винаги искаше все повече и повече.От всичко.
    Истина беше, че му беше отказала дете, но какво очакваше?В това положение едва се грижеха за себе си, а камо ли за малко бебе.
    Вероятно съвсем скоро щеше да се върне при него, да му помогне и да се увери, че е добре, обичаше брат си, но сега стоеше в тази долнопробна уличка на земята и дори не искаше да го види.Измъчваха я и само мислите за него.

    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Авг 20, 2014 10:33 pm

    Той обаче никога не се учеше, така ли?Е, тогава тя нямаше нищо против да го научи защо трябва да проявява повече уважение.
    - Брат ми може да се грижи за себе си..както и аз!И отношенията ни не са твоя работа.
    Наричаха нея и брат й странни и зловещи, а този тук буквално ги беше наблюдавал.Какво по-зловещо?
    - Повярвай ми, пука му достатъчно, но и той и аз знаем, че мога да се справя и сама.
    Преди да довърши изречението си дори, беше извила ръката му зад гърба му, а с другата си ръка хвана косата му, издърпвайки главата му назад.Щеше да му покаже, че не е добре да си играе с нея.
    - А ти по-добре внимавай какво говори, за да не получиш ритник в топките.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Сря Авг 20, 2014 10:48 pm

    О, аз перфектно знаех, че могат да се грижат за себе си, но никога не бяха разделени за дълго време, а тя нямаше скоро да излезе от тук. Дори да отнемеше месец, то не беше нищо за хилядолетията които бяхме преживели.
    - Ритник в топките? - Засмях се весело. - И мислиш, че това би могло да ме стресне?
    Болката не ми беше проблем, затова колкото и здраво да държеше косата ми и колкото и силно да извиваше ръката ми го преглътнах. Отскубнах главата си от пръстите й и се извъртях на другата страна, така че захвата и поддаде. Завъртях се с лице към нея и побързах да хвана китките й, като я оттласнах от себе си и тя залитна назад. Стената се оказа достатъчно близо, че тя да облегне гърба си на нея,а аз я притиснах с тялото си така, че да не може да мърда много и отново хванах ръцете й така че да ги притисна над главата й.
    - Не постигаш нищо по този начин. Само губиш времето и на двама ни, какво ще кажеш да се успокоиш?
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Авг 20, 2014 10:55 pm

    Очакваше отново са се измъкне, но сега целта не беше толкова да го нарани, колкото да си го изкара на някой.А най-подходящ и удобен и беше именно той.
    - Не става въпрос да те стресна.Става въпрос да успокоя себе си,а това няма да стане докато не те видя мъртъв на пода.
    Не й харесваше ситуацията, в която се беше озовала.Така се чувстваше твърде уязвима до него, а това изобщо не й харесваше.
    - Губя ни времето? - Неси се изсмя - Какво време?До колкото ми стана ясно аз ще стоя затворена тук, а ти трябва да си при мен и да ме пазиш, нали?
    Започна да се бори със захвата му, но трябваше да признае, че беше по-силен от нея, колкото и нелепо да й звучеше това.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Сря Авг 20, 2014 11:08 pm

    Беше тава, имахме достатъчно време и да потренираме, проблема беше че някак си "мъртъв на пода" не ми влизаше в плановте за вечерта нито в следващите поне 2000 години.
    - Извинявай, но ще мис е наложи да те ядосам повече, като ти съобщя, че нямам намерение да ти се оставям.
    В крайна сметка успя да ме отблъсне от себе си и да ме нападне отново като направо се нахвърли върху мен, а аз загубих равновесие. След като отстъпих няколко крачки назад се спънах и тяло ми се понесе към пода, или към холната масичка, заедно с нея.
    Не бях сигурен в момента дали беше добре, че е стъклена или щеше да е по добре, ако беше дървена. В този вариант със стъклото... Ами натроши се на малки парченца, някой от които се забиха в гърба ми, но по - добре стъкълца, отколкото летвички. Не, не бях сигурен какво е по - добре.
    Мислите ми бяха отклонени от новото нападение на Неси над тялото ми, затова просто хванах едно по голямо парче стъкло и го забих в бедрото й, като отново я превъртях под себе си, след като забитото в плътта й стъкло отклони вниманието й.
    Китките й бяха приковани над главата й отново, а тялото ми беше между краката й, което беше щастие за мен, така не можеше да ме рита. Лицето ми беше на няколко сантиметра от нейното и дишах тежко срещу устните й.
    - Дължиш ми ниска стъклена масичка... Това успокоява ли те?
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Авг 20, 2014 11:23 pm

    Как накрая винаги се оказваше затисната с тялото му?Беше се уморила от всичко това, от целия този ден.. от случката с Азазел, бягането й от Ада, а и сега това..просто се отпсуна под него и затвори очи за момент.
    - Ти нищо не разбираш.. нали?Казваш, че си ни наблюдавал но всъщност не знаеш нищо.
    Те го погледна в очите, а погледът й беше пълен с толкова емоции.. болка, тъга, ярост.. притеснение.
    - Не знаеш какво означава той за мен, за теб всичко това е просто част от схемата, но не и за мен.Впуснах се в тази война само, за да не бъде сам във всичко това и.. ако му се случи нещо,а мен ме няма, за да му помогна, никога няма да си го проста.Затова не ме разбирай погрешно, но ще вложа всички усилия, за да изляза от тази къща възможно най-скоро.
    Беше спрял да се бунтува срещу захвата му.Сега просто го гледаше право в очите, знаеше, че все някога щеше да я пусне.Нямаше смисъл да прави всичко това сега.. той щеше да си плати когато му дойде времето.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Сря Авг 20, 2014 11:47 pm

    Сега се чувствах виновен, че я спирах, но бях дал обещание и трябваше да го изпълня. Тези двамата бяха създали прекалено много проблеми и продължаваха да го правят.
    - Знам какво значите един за друг. Имам дъщеря и бих дал всичко за нея. Бих влязъл в ада, ако тя е там, за да я измъкна, без да се интересувам от цената. Такава е любовта към семейството. - Изправих се и изтупах ризата си макар по еня да нямаше нищо или поне отпред. Щетите бяха на гърба ми, но нещо ми подсказваше, че тя няма да извади стъкълцата, и тази подсказка беше може би това, че заради еня се намираха там.
    - Обещавам ти, че нищо няма да му се случи. Баща ти няма да го позволи. Дори да не ти се вярва, той ви обича... Проблема беше изневярата към жена му, не можеше да и признае, че има други деца... От друга страна така се появих аз, вашия ангел пазител... И ти обещавам, че всичко ще е наред, след като цялата тази лудост с войната приключи. - Подадох и ръка надявайки се да я поеме и да се изправи на краката си. Бях я наранил, което не влизаше в плановете, но нямаше друг начин да я усмиря.
    - Хайде нека ти помогна да извадим стъклото, преди да се е сраснало с тялото ти... Тогава ще е трудно.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Пет Авг 22, 2014 12:52 pm

    - Не искам обещанията ти, нито помощта ти..ще се оправя сама.
    Тя издърпа стъклото от крака си, което я накара да стисне очи и да прехапе устна, за да не извика от болка.
    Опита се да се изправи, но не стигна до никъде, а само засили паренето в крака си, което пък накара очите й да се насълзят.Извърна глава, не искаше той да я вижда слаба и уязвима.. не трябваше..
    - Трябва да знаеш, че брат ми не е само единственото ми семейство.Той е абсолютно всичко за мен.Бих избила човечеството и бих преобърнала света ако пожелае, без да питам защо.Така че не ми казвай, че разбираш.
    Направи втори опит да се изправи, но отново не се получи.Реши, че трябва да се успокои преди да направи трети, затова просто остана за момент на земята.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Пет Авг 22, 2014 1:11 pm

    Опитваше се да изглежда силна, но не разбирах защо е цялата тази упоритост. Тя беше просто едно объркано дете, което си има само един единствен човек на този свят. Нямаше да е така след тази война. Малчуганите бяха напомнили на Хадес, колко голяма грешка е допуснал, като ги е пренебрегнал. Беше време да ги приеме в семейството, както трябваше да направи преди толкова много години. Очевидно му вървеше на близнаци...
    - Може и да не те разбирам... - Приклекнах до нея и я повдигнах на ръце изправяйки се заедно с крехкото й тяло. - Но бих направил всичко това за всеки, който обичам. Ти имаш само брат си, но не се притеснявай, някой от боговете може да се влюби в теб, ти да се влюбиш в него.
    Замислих се за момент, никога не съм виждал Неси да се занимава с мъже, за момент изтръпнах леко, дали беше девствена още? Самата мисъл беше странна, никой не беше въздържател, чак толкова много... векове.
    - Влюбвала ли си се преди? - Попитах скептично, можеше нещо да ми е убегнало, не бях сигурен, ако е било нещо мимолетно.
    Оставих я да седна не ръба на ваната в една от баните и взех аптечката, като коленичих пред нея за да огледам раната. Трябваше да съм сигурен, че е извадила стъклата.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Пет Авг 22, 2014 1:22 pm

    Неси извъртя очи.Същинския принц на бял кон, стараещ се да помага, да обгрижва..Наистина ли?Дори след като се беше била с него до преди малко?Щеше да излъже ако кажеше, че разбира.Единственото същество, което беше мило към нея беше брат й и цялата тази ситуация беше твърде странна и объркана за вкусовете й.
    - Аз и някакъв бог?Не мисля.Това би било последното нещо, което бих направила.
    Неси се засмя при самата мисъл.Тя не харесваше боговете, дори можеше да се каже, че ги мрази.. как той изобщо си представяше тя да бъде с подобно същество?
    - Разбира се.Дори в момента съм влюбена..както казах, брат ми е всичко за мен.
    Не знаеше каква реакция да очаква, но със сигурност нямаше да е разбиране.Никой не разбираше отношенията им, но това никога не им е пречело.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Пет Авг 22, 2014 1:37 pm

    След като огледах раната и установих, че няма нищо в нея я почистих внимателно. Това беше излишно, защото раната така или иначе щеше да зарасне максимум до няколко часа, но ангела искаше просто да я убеди, че може да му има доверие.
    - Защо не, ти си полубог. Няма да е нещо странно ако се... - Говорех тихо, докато я превързвах с бинта, но бързо след като тя проговори спрях и погледнах скептично към нея...
    - Ам, искаш да ми кажеш, че си влюбена в Азазел? - Попитах леко шокирано и премигнах няколко пъти. Как ми беше убегнало до сега.. Те бяха винаги заедно, като се замисля беше повече от очевидно, но никога не съм го допускал, защото бяха близнаци...
    - А Азазел, влюбен ли е в теб? - Попитах плахо и върнах погледа си към бинта и продължих да го навивам около крака й.
    Беше ми интересно да разбера, колко надълбоко е връзката им всъщност и се молех да е едностранно, Хадес изобщо не би одобрил това...
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Пет Авг 22, 2014 1:48 pm

    Той продължи да се грижи за раната на Неси докато не чу думите й.Това беше най-изненадания поглед, който беше виждала.Тя повдигна вежда и вероятно ако не я болеше все още щеше да се разсмее.
    - Така казва, но никога човек не може да бъде напълно сигурен, нали?
    Забавата й беше прекъсната.Как можеше да отговори на това?Та тя беше заварила брат си с друга жена..как трябваше да го разбира?Може би вече не я обичаше.. може би му беше омръзнала.Никога не можеше да знае.
    Нещо я жегна отвътре и тя продължаваше да мълчи.Беше наранена, колкото и да не й се искаше да го признае дори пред себе си.Искаше й се да не й пука, но нямаше такъв вариант.
    - Благодаря, направи достатъчно.
    Отдръпна се от ангела и закуца бавно към другата стая.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Пет Авг 22, 2014 1:58 pm

    Това не беше точно отговора, който очаквах. Говореше за него, така сякаш го боготвори, но когато стана дума, за това дали я обича...
    Не посмях да питам повече, а Неси очевидно беше решила, че толкова информация ми стига.
    След като стана и тръгна към другата стая отново се провикнах след нея.
    - Внимавай със стъклата, да не се порежеш... - Аз самия свалих ризата си и се обърнах с гръб към голямото огледало в банята за да видя пораженията. Имаше няколко малки стъкълца, които се бяха забили по навътре, но повечето не можех да ги достигна, затова оставих нещата така.
    Последвах я в другата стая спокойно, настигайки я бързо, все още куцаше. Когато се изравних се нея я погледнах от високо, не можех да се сдържа да не я попитам:
    - Близнаците нямат ли някаква връзка с която се усещат един друг? Не можеш ли да усетиш какво чувства? - Съмнявах се да ми отговори, но нещо вътре в мен продължаваше а ме гложди и да търси отговорите. - Азазел ли е единствения мъж с който си била?
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Вто Дек 23, 2014 11:35 pm

    - Вече се порязах достатъчно.
    Едва ли изобщо беше чул коментара й, но тя винаги имаше какво да каже и никога не си го премълчаваше.
    - Да не би да се фукаш колко си бърз?
    Тя се спря, за да го огледа.И по неговото тяло щетите не бяха малко и това я накара да остане доволна от себе си.И все пак не му пречеха да я настигне за отрицателно време.Отново.
    - Не е толкова просто, колкото си мислиш, Аляс.Разбира се, че имаме връзка, но не всичко опира до това.
    Неси въздъхна.Взаимоотношенията с брат й бяха толкова сложни, че едва ли си струваше да отделя време да обяснява.Ангелът нямаше да я разбере.
    - Не, разбира се.Не съм на Земята от вчера.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Вто Дек 23, 2014 11:48 pm

    - Не се фукам с нищо. - Казах спокойно и се усмихнах леко. Виждах, че ѝ е трудно да върви и ми стана жал, защото аз бях нанесъл щетите по тялото ѝ. Вярно, че беше при самозащита, но нямаше как да обясня на Хадес състоянието на дъщеря му, ако случайно решеше да я навести.
    Без много да му мисля я изнендах като приклекнах леко я вдигнах на ръце по начина по който се носеше булка. Разбира се тя не беше много доволна от този факт, затова реших да я предупредя.
    - Ако се мяташ много ще те изпусна без да искам... - Все пак и аз не бях в пълно здрава и доста части от тялото ми ме наболяваха. Щях да живея разбира се, но въпреки това сега нямаше да мога да я удържа.
    - Знам, че ставам нахален с въпросите си, но ми е интересно, не е ли странно да спиш с брат си? Все пак сте израснали заедно.
    Те бяха една кръв, не можех да го възприема просто така, сякаш да спя с някоя от дъщерите си, на мен ми изглеждаше същото.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Дек 24, 2014 12:08 am

    - Ей, не сме се разбирали да ме разнасяш наляво и надясно така!
    И двамата знаеха, че нямаше как да мине без протести от нейна страна, но пък и тя самата беше наясно, че имаше нужда от помощ.Но никога нямаше да си признае облекчението, което изпита когато той я вдигна.
    - Не ми харесва, че се отнасяш към мен като към малко, безпомощно момиченце.Ако наистина си ни наблюдавал през всичките години би трябвало да си наясно, че не съм такава.
    Нацупената й физиономия говореше точно обратното, но не това беше важното в момента.Той и говореше и я третираше сякаш беше на 5 и това никак не й се харесваше.
    - Прав си, ставаш нахален с въпросите си.Затова ще те оставя да ти бъде интересно.
    Физиономията й изобщо не се промени докато говореше, но поне се бе укротила в бойните си действия.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Сря Дек 24, 2014 12:37 am

    Беше ми пределно ясно, че тя не е малко дете, но беше ранена заради мен и аз щях да се погрижа за нея, не защото тя не беше личност със силен характер, а защото макар да ме отблъскваше знаех, че има нужда от помощта ми.

    ***

    - Добре ли спа, съкровище? - Попитах Неси, която тъкмо влезе в кухнята. Разбира се, бях станал преди нея и приготвях закуската, която се състоеше от палачинки и боровинки.
    Вероятно, ако беше по - будна щеше да се заяде за това, че я бях нарекъл съкровище, все още се държеше дръпнато, независимо какво правех за нея. Малки жестове като три хранения на ден и кафето сутрин. Отделих се от тигана за малко само за да ѝ подам чашата с черната течност в нея.
    - Точно както го обичаш. - Бях я наблюдавал как до прави първата сутрин и се бях заставил да го запомня от тогава винаги когато станеше, кафето ѝ беше готово, а аз й го подавах със усмивка.
    Колкото и студено да се държеше с мен обаче, колкото и отдръпната да беше, тази седмица, която прекарах с нея беше нещо различно Тя беше различна, не беше като никое момиче, което съм срещал до сега и бях започнал всъщност доста да я харесвам.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Сря Дек 24, 2014 11:50 am

    - Да не би защото съм такова съкровище да следиш толкова зорко да не избягам?Или просто ти доставя удоволствие да ме тормозиш?
    Неси с неохота пое чашата с кафето от ангела.Така и така беше тук, нямаше смисъл да отказва удобствата, които й предлагаше той.
    - Не разбирам защо са всички тези грижи, Аляс.Не съм те молила за това и не си длъжен да го правиш..
    Не искаше да се примири с положението, в което се намираше.Държеше твърде много на свободата си, а той й я бе отнел.Чувстваше се като птичка затворена в клетка - колкото и да се стараеше, колкото и да се грижеше за нея, нищо нямаше да замени свободната й воля.И вероятно при други обстоятелства може би дори щеше да харесва ангела, но сега яроста към него заличаваше всякакви други чувства.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Сря Дек 24, 2014 12:40 pm

    Все увъртах, шегувах се с нея, дразнех я. Опитвах се да привлека вниманието ѝ, което не беше много трудно като се сетиш, че сме единствените обитатели на къщата.
    - Просто ми харесва компанията ти. Забавляваш ме, украсяваш скучните ми дни и ги превръщаш в поносими. Това е моя начин да ти се отплатя. - Вдигнах погледа си от тигана и погледнах към нея. Последната палачинка беше готова, затова я сложих в чинията върху цялата купчина от такива. Залях ги с шоколад и направих малки сметанени човечета отгоре.
    - Мисля, че ще ти харесат. Кажи си мнението. - Оставих чинията пред нея и се облегнах от вътрешната страна на плата, чакайки я да си вземе. Добре, че не можеше да се разболее от диабет, че с това сладко, с което я тъпчех...
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Нед Дек 28, 2014 5:51 pm

    - Колко непоносим може да бъде животът на един ангел?Та вие сте толкова.. доблестни и възвишени.Би трябвало да си щастлив.
    Думите й бяха иронични, но наистина ги мислеше.Ангелите бяха благословени, обичани.. бяха точно обратното на нейния вид.
    Неси завъртя чинията пред себе си, но след това я бутна настрани.В последно време почти не ядеше това, което той й приготвяше.Нямаше никакъв апетит.
    - Изглежда прекрасно, но не съм гладна.Съжалявам.
    Тя се загледа в плота за момент.Искаше да му зададе толкова много въпроси, че не знаеше от къде да започне.
    - Можеш ли да ми кажеш какво се случва?Как е..Азазел?Нали не са го наранили?
    Не беше сигурна как Аляс би могъл да си набави тази информация, но единствено него можеше да пита.Все още съжаляваше, че бе оставила брат си сам в това.Тези мисли не й даваха мира и дори не спеше от притеснение за него.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Нед Дек 28, 2014 7:07 pm

    Накара ме да се засмея. Наистина ли мислеше, че ангелите сме толкова добри, че и ние не правим грешки? Нищо ангелско нямаше в това да я държа като под ключ и да не ѝ давам да мръдне от тук. Далеч от брат ѝ, от любовника ѝ и всичко останало което ѝ беше Азазел.
    Не ми се понрави, че отхвърли храната. Бях започнал да се притеснявам за нея вече. Само за седмица беше отслабнала дори още повече, което беше притеснително дори при предишните ѝ размери.
    - Съжалявам, няма как да знам как е Той, нито къде е и какво прави. Но мисля, че все би усетила ако е ранен. Нали можеш да изпитваш болката му?
    Загледах се в нея за няколко дълги секунди, преди да ми стане неловко след толкова очевидно взиране в очите ѝ.
    - Мисля, че палачинките наистина ще ти харесат, а ако не - мога да ти приготвя друго. Каквото ти се яде. - Предложих ѝ услугите си прехапвайки доната си устна усещайки колко отчаяно звуча всъщност.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Пон Дек 29, 2014 9:23 pm

    Отговорът му я накара да сведе поглед.Очакваше го, но все пак се надяваше на някаква информация, добри минимална.
    - Не, аз.. това заклинание, с което ме държиш, ми пречи да го усещам..не знам нищо.
    Беше забелязала погледа му.Забелязваше всеки негов поглед напоследък, но сякаш беше толкова по-лесно да се прави на сляпа, отколкото да се замисли върху тях.Но й се бяха струпали толкова много неща..не искаше да мисли и за това.Плашеше се.
    - Благодаря ти, но.. наистина не съм гладна.Извинявай..
    Без да го поглежда се отдръпна от плода и отиде до дивана в кухнята където се излегна.Чак сега осъзнаваше, че последните две денонощия беше спала едва около 3-4 часа.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Пон Дек 29, 2014 9:46 pm

    Добре, наистина не знаех че положението е толкова зле. Знаех, че той не може да я усеща, за да не разбере къде е, но не знаех, че връзката е двупосочна.
    Взех си кафето и я последвах сядайки отстрани и се загледах в нея.
    - Притеснявам се за теб... - Признах си накрая и се протегнах за да погаля лицето ѝ, но се сетих, че това би било неуместно и отново прибрах ръката си до тялото.
    - Може и да не вярваш, но наистина ме е грижа. - Отклоних погледа си, за да не я притеснявам, като така настоятелно се взирах в нея и прехапах долната си устна, за да не казвам нищо повече. Даже отпих от кафето си, за да си напълня устата. Говорех прекалено много и казвах неща които не трябваше. Аз бях като дракона, а тя като принцесата затворена в кулата.
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Пон Дек 29, 2014 9:59 pm

    - Притесняваш се?
    Изненадата си личеше в гласа й.Най-после се престраши и се надигна, хвана лицето му и го погледна в очите.
    - Аляс, ти едвам ме познаваш.А аз и брат ми..нанесохме толкова щети..как може да те е грижа за мен?
    Най-странното от всичко беше, че думите му всъщност я караха да се чувства добре, не й бяха безразлични.Което значеше, че и той самият не й бе безразличен.Но напоследък бе толкова вглъбена в проблемите си, че не беше обърнала внимание на тази подробност.До скоро тя беше просто ядосана на ангела, задето отнемаше свободата й,но сега вече не знаеше как се чувства относно него.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Пон Дек 29, 2014 10:10 pm

    Близостта ѝ караше сърцето ми да бие по - бързо. Беше налудничаво, но не и странно. Бях прекарал последната седмица само и единствено с нея, говорехме само двамата и макар да се карахме, защото тя искаше да се върне при брат си, а аз не можех да я пусна. Дори тогава се чувствах някак странно щастлив.
    Повдигнах раменете си в отговор на въпроса ѝ защото не знаех какво точно да ѝ отговоря. Печелех време за да намеря най - точната дефиниция, на чувствата които изпитвах към нея и най - накрая просто промърморих:
    - Харесвам те. - Беше толкова просто да го кажеш, особено за някой като мен, който беше прекалено влюбчив. Самата ми природа беше такава. Затова и толкова пъти бях нараняван.
    - Съжалявам, че те карам да се чувстваш неловко, не трябваше да ти го казвам...
    Renesmee
    Renesmee


    Брой мнения : 51
    Join date : 06.04.2014

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Renesmee Пон Дек 29, 2014 10:37 pm

    - Какво..?
    Тя освободи лицето му от хватката си, но остана също толкова близо до него, колкото беше и преди.Вероятно лицето й издаваше шока от думите му и това беше напълно достатъчно, нямаше нужда да говори повече.
    - Всичко е наред..Но не искам да те нараня.Всичко, което до сега съм познавала като чувства е брат ми..и сега е толкова объркано.
    Не разбираше защо всичко в главата й трябваше да бъде толкова сложно.Тя определено харесваше Аляс, но не знаеше дали това не е заблуда от времето прекарано единствено с него или чувствата й бяха реални.
    Alas.
    Alas.
    The helpers
    The helpers


    Брой мнения : 200
    Join date : 23.01.2013

    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Alas. Пон Дек 29, 2014 11:05 pm

    Разбирах я. Беше нормално да е шокирана от признанието ми. Все пак бяхме тук само от седмица, но аз си знаех, че е възможно да стане така. Твърде бързо се привързвах и твърде силно, смея да твърдя.
    Не се беше отдръпнала от мен, не ме отблъсна след като разбра, но тя искаше... Тя каза... Значеше ли това, че и нея я е грижа за мен?
    Приближих се бързо, за да не й дам време да се отдръпне и я целунах. Исках да я целуна поне един път, след който вероятно щях да изям някой друг по - силен шамар, но поне щеше да е заслужен. Затова и целувката си я биваше. Устните ми силно притиснати в нейните. Ръцете й все още на лицето ми, защото не можеше да реагира все още на случващото се.
    Отдръпнах се. Погледнах в очите й отново. Беше толкова прекрасна когато премигваше неразбиращо и докато си чаках шамара...

    Sponsored content


    I got my heart right here, I got my scars right here - Page 2 Empty Re: I got my heart right here, I got my scars right here

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 08, 2024 9:00 pm