Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Спалнята на Азазел - Page 4 EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Спалнята на Азазел - Page 4 EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Спалнята на Азазел - Page 4 EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Спалнята на Азазел - Page 4 EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Спалнята на Азазел - Page 4 EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Спалнята на Азазел - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Спалнята на Азазел - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Спалнята на Азазел - Page 4 EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Спалнята на Азазел - Page 4 EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


+2
Alas.
Anastasia
6 posters

    Спалнята на Азазел

    Anastasia
    Anastasia
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 204
    Join date : 01.01.2013
    Age : 28
    Местожителство : Абисус

    Спалнята на Азазел - Page 4 Empty Спалнята на Азазел

    Писане by Anastasia Сря Яну 21, 2015 7:55 pm

    First topic message reminder :

    Спалнята на Азазел - Page 4 Big-ap10

    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Спалнята на Азазел - Page 4 Empty Re: Спалнята на Азазел

    Писане by Christopher* Пет Авг 28, 2015 1:34 am

    И кой каза, че не можех да се отделя от Евелин. Ето че отварянето на вратата едва не ме изстреля в тавана. Не очаквах да видя до нея Бела, но имаше ли значение. Чувствах се адски засрамен от ситуацията. Претърколих се на обратно и отидох чак в другия край на леглото. Лицето което видях в огледалото докато се изправях беше по червено от кръвта в тялото ми.
    - Аз... ами... добре съм... предполагам... даа... - Млъкнах, говора не ми беше силната страна в момента. Прочистих гърлото си и се обърнах към сестра си, която изглеждаше много доволна от факта, че прекъсна целувката която чаках с месеци.
    - Ами ти как си Белатрикс? - Не исках да съм груб. Честно казано ме беше малко страх да се приближавам към нея. Не знаех как да се държа около нея. Бях свикнал единствено с присъствието на Ева, а сега дори ме беше срам и нея да погледна. Не бяхме като Неси и Алас, не правихме такива неща, но пак ме беше срам, защото бяхме приятели, а тя ми беше казала: "Приятелите не правят така".
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Спалнята на Азазел - Page 4 Empty Re: Спалнята на Азазел

    Писане by Bellatrix Пет Авг 28, 2015 1:46 am

    Все едно бяха тинейджъри, хванати в крачка, а аз - родителя. Беше почти сладко. Караше ме да се смея. Отместих се в единия край на диванчето и му направих място, потупвайки го с ръка.
    - Обзалагам се, че си добре с такава почивка. - засмях се и погледнах към момичето в леглото, което също изглеждаше доста смутено, но определено не беше като девственица, събличаща се за пръв път.
    - Наричай ме Бела. Е, значи ти си ми брат, при това по- малък. И нямаш намерение да ме убиваш отново, нали така? - беше шега, наистина не исках да го засягам, но не бях сигурна дали не е твърде рано за подобен тип шеги.
    - Дойдох, за да ти кажа, че.. не ти се сърдя, за това което се случи преди. Благодаря ти, че направи това усилие и ме върна. Без теб сигурно вече наистина щях да съм мъртва. Разказаха ми малко за миналото ви и до някъде те разбирам.. аз също имам близначка и бих направила абсолютно всичко, за да е тя в безопасност.. Така че... с удоволствие бих отделила време, за да науча малко повече за теб, ако и ти си съгласен и не си твърде зает с тази красива госпожица. - намигнах му и се засмях, отмятайки кичур коса зад ухото си. Трябваше да се въведат промени в живота тук.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Спалнята на Азазел - Page 4 Empty Re: Спалнята на Азазел

    Писане by Christopher* Пет Авг 28, 2015 2:03 am

    Явно трябваше да седна до нея. Жеста ми го подсказа, затова много бавно заобиколих леглото и отидох до диванчето като седнах в другия му край. Гледах повече към Евелин, отколкото към сестра си, но въпреки това я слушах внимателно.
    - Нямам намерение да убивам който и да е Бела, а ако исках да убия точно теб, щях да се улесня доста, ако изобщо не си бях правил труда да те връщам. - И ето, че дар словото ми се беше завърнало, Не беше толкова трудно когато знаех точно какво искам да кажа. Прехапах устната си за момент преди да продължа.
    - На мен също ми разказаха за миналото ми. Поне това което е всеобщо достояние. Откакто съм обявил война на боговете. А за по - рано... - Повдигнах раменете си, не мислех, че е редно да споделям още толкова много с бела, дори да ми беше кръвна сестра. Не я познавах, не знаех какво мисли, дали наистина ми е простила или всъщност просто иска да ме подведе.
    - Това е Евелин. - Посочих към нея и се усмихнах. - Тя е моя пазител и наставник, и единствения човек, който се грижеше за мен и беше до мен през шестте месеца откакто съм тук.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Спалнята на Азазел - Page 4 Empty Re: Спалнята на Азазел

    Писане by Bellatrix Пет Авг 28, 2015 2:18 am

    Очевидно не се изясних достатъчно и той зае доста отбранителна позиция, затова и успокоих веселието си и преминах в по- сдържано състояние.
    - Да оставим настрани историята. Имах предвид, че искам да разбера за теб като личност. Ти не си просто име и действия. - обясних, свивайки рамене и погледнах към момичето, което стоеше накрая на леглото и се усмихваше леко.
    - Ти си дъщерята на Алас, нали? Приятно ми е. - казах, махайки леко, когато видях лекото й намръщване. Очевидно темата с бащите бе докачлива в този дворец в последните няколко месеца.
    - Ще ходите ли на закуска? - реших да сменя темата и повдигнах вежди обнадеждено. Все повече се убеждавах колко неловко щеше да бъде, но те двамата бяха част от семейството и останалите трябваше да ги приемат по един начин или друг.. Нима Деймос едва не уби сестра ми? А сега чакаха бебе, което щеше да излезе всеки момент. Нещата се обръщат. Трябва да се адаптираме към новото.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Спалнята на Азазел - Page 4 Empty Re: Спалнята на Азазел

    Писане by Christopher* Пет Авг 28, 2015 2:36 am

    Да разбере за мен, да опознае мен? Това беше странно. Никой не се интересуваше от мен, не знаех какво да кажа по тази тема.
    - Ами да... Ще ходим, но... До сега не сме закусвали с останалите. Не познавам почти никой там и, честно ще ми е много странно. - Щеше да е добре да не се затварям напълно. Може би можех да й кажа нещо за себе си, но не знаех какво. Идваха ми някакви тъпи неща, като например, че обожавам сладкото или, че обичам да правя сладки, че мога да изям сам почти цяла торта, и че обичам филмите с много смешни моменти. Понякога докато се къпех излизах от душ кабината само за да си правя прически докато шампоана е върху главата ми и пареше адски като ми влизаше в очите. Исках да се науча да карам сърф и да се пързалям а лед. Както казах все глупави неща.
    - Ами не знам какво да ти кажа за себе си, може би ако ми задаваш въпроси ще е по - лесно. - Заиграх се с пръстите на ръцете си и забих поглед в тях. чувствах се като беладжия. Не знаех как ще реагита като разбее повече за мен.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 115
    Join date : 12.02.2013

    Спалнята на Азазел - Page 4 Empty Re: Спалнята на Азазел

    Писане by Bellatrix Пет Авг 28, 2015 3:13 am

    Засмях се отново, това определено щеше да бъде странна ситауция, спор няма. Не бях сигурна дали майка ми щеше да се появи, но Ан и годеникът й ще бъдат тук, както и той и сестра му, може би Хармония? Ерос? Определено трябваше да ида да видя Ерос! Дали са открили Фобос?
    - Определено ще е странно и не само за теб. - успокоих го, след което се замислих за въпроси. - Някакви обикновени неща.. Какво обичаш да правиш в свободното си време, освен да се гушкаш с Ева, къде искаш да отидеш, а не си бил, как искаш да те наричам, кой ти е любимия алкохол? - замислях се дали не искам от сутринта да започна с уискито, или да пия кафе първо. Май кафето беше по- примамливия вариант, и такова не бях пила отдавна. Имахме още няколко минути, но след това трябваше да потегляме към трапезарията. Исках да сме на време.
    - Предлагам ти да се облечеш малко повече, защото трябва да тръгваме. Може и после да говорим. - предложих му, кимайки към часовника.
    Christopher*
    Christopher*
    Heavently creatures
    Heavently creatures


    Брой мнения : 200
    Join date : 25.03.2014

    Спалнята на Азазел - Page 4 Empty Re: Спалнята на Азазел

    Писане by Christopher* Пет Авг 28, 2015 1:19 pm

    Определено беше по лесно да отговарям на въпросите отколкото сам да мисля какво да й кажа.
    - Ами в свободното си време по принцип гледаме филми или висим в кухнята и правим сладки или торти, защото много обичам сладко... Или ровим в гримоарите в библиотеката, за да науча магии, така намерих и заклинанието, с което те върнах. - Наистина щеше да е добре да се преоблека. Отидох до гардероба и се скрих зад вратите. Извадих бельото което бях свил от шкафа на Ева и го скрих при моето.
    - Не ми позволяваха да ходя никъде, така че единственото място, на което съм бил е този замък. - Нямаше да издам, че Ева ме изведе от този замък. Беше й забранено да го прави. Нахлузих един чифт дънки и облякох първата тениска, която измъкнах. - Избрах си името Кристофър, защото всички свързват името което са ми дали само със зло. Затова мислех, че е редно да си сменя името.
    Затворих гардероба и се огледах в огледалото. Наистина ми отиваше червено, може би по често трябваше да нося такова.
    - А за последното, ами аз не пия... Един път опитах глътка уиски и щях да умра от изгаряне, така че се стремя да отбягвам алкохола. Нека тръгваме.
    Отидох до вратата и я отворих, за да може двете дами да излязат и да идем заедно на закуска. Беше ми странно да хвана ръката на Ева. До сега този приятелски жест сега бе добил много по - голямо значение.

    Sponsored content


    Спалнята на Азазел - Page 4 Empty Re: Спалнята на Азазел

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пон Май 20, 2024 3:44 am