Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    Shoot to thrill, Play to kill

    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пон Апр 07, 2014 8:08 pm

    First topic message reminder :

    Изскърцах със зъби. Сърцето ми млатеше като побъркано, имах чувството, че през целия ми организъм пробягват тонове адреналин, като в действителност не беше вярно. Музиката ме вадеше от равновесие, кожата ми се беше наежила от вибрациите. Не можех да понеса повече, слухът ми агонизираше. Затръшнах кожената врата на частната си стая в клуб "Домино" и изръмжах. Идеята да имам светски забавения беше едно от онези страхотни начинания за сливане с човешката раса, която ми бяха пробутали още в началото. Беше просто... ами, не беше кой знае колко зле, ако си чуваш нормално, но ако можеш да чуеш собственото си сърце, при това почти без усилия, всичко над определена честота ти бърка право в психическото отклонение. 
    Седнах на мястото си и погледнах часовника. Малко, притъмнено помещение, с масивна ламперия, тапицирани в кожа и сатен стени. Приличаше на смес от офис и частна стриптийз зала. С тази разлика, че вместо бюро имаше малка масичка, а вместо офис стол - тапициран диван. Всеки друг би идвал тук да си почива. Но аз не го правех за това. Аз работех тук. Защо? защото създавах образа на ексцентричен бизнесмен, борещ се със критическата и фукащ се до непознати висоти, прикривайки по този начин много от върколашките си навици. Никой не обръща внимание на човек, с вълчи навици, ако е седнал в притъмнена стая в скъпарско заведение.
    НО да не се отплесваме от темата. Моя милост днес имаше бойната задача да търси дизайнери. Вътрешен интериор, за да сме по-точни. И сега идваше моментът за среща номер 4 от тазвечерните интервюта

    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Сря Апр 09, 2014 8:33 pm

    Килнах глава на една страна и подхвърлих насмешливо:
    - Знам, че правиш всичко, както го искам. За това те наех. Ако исках надут перко, който ще ми направи дестина финтифлюшки и ще ме одере до шушка, щях да си взема такъв. Сега спокойно
    Сложих ръка на рамото ѝ и заговорих с помъркащ глас:
    - За сега мисля, че стига толкова. Ако прекаляваш с работата, ще имаме точно обратния ефект. А ние се борим срещу него. Сега искам да си починеш хубаво. Никакви чертежи до понеделник. Вместо това, ти предлагам... ако нямаш нищо против, тази вечер... да излезеш да удариш няколко питиета с мен и да потанцуваш. Не ме разбирай погрешно, не те глезя излишно, просто твоята работа изисква творчество, а артиста има нужда от повече неща, от купища мангизи за цимент. Не си ли съгласна?
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Сря Апр 09, 2014 9:10 pm

    Обичаше да чува хвалбите му, не толкова защото й повдигаха самочувствието, което си личеше, че се случва, а повече й харесваше, защото виждаше, че той е доволен от нея и наистина ценеше работата й. Все пак не виждаше причина да не започне с чертежите още сега. Не можеше да каже, че се преуморява, след като това бе истинско удоволствие за нея и щом влезеше в магазин за плочки, беше като жена в бижутерия. Звучеше някак смешно, но си беше самата истина, като това й носеше удоволствие почти равно на това, което Иън й предлагаше.
    - Ами … аз не съм много по алкохола и купоните …
    Отговори му някак притеснено, тъй като не искаше да го обиди. Беше минало много време от страхотното парти, което си бяха спретнали за дипломирането, като след това всички се разпръснаха и някак си желанието й д излиза беше намаляло. Момичетата като нея не обичаха да ходят сами по разни барове и едва ли не да си търсят белята, а това си беше напълно разбираемо. Все пак кой не би желал да е в компанията на страхотен мъж като Сандърс, да не говорим колко щяха да й завиждат всичко. Но как си не й харесваше идеята да му се натрапи. Едва ли я беше поканил, защото искаше да прекарва още време с нея. Непрекъснато имаше работа и видимо я отбягваше, което я накара да се зачуди, колкото ли отчаяна и самотна изглеждаше, че той да я съжали до такава степен.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Сря Апр 09, 2014 9:18 pm

    Махнах с ръка пренебрежително:
    - Хич не се впрягай. Ако не харесваш едно или друго, просто можеш да го махнеш. Забавлението, за разлика от строежа, няма да падне отгоре ти. Е, зависи как се забавляваш де.
    Засмях се предизвикателно и се отдръпнах, за да не я напрягам.
    - Става дума за забавление. Ще те заведа там където си доволна. Но това ще е изненада. Но е съветвам да се облечеш в нещо по-непретенциозно. 

    Ухилих се чаровно, което беше нещо средно между гримасата на припаднал опосум и зъбенето на човек с инфаркт.
    - Да се разберем за нещо като... 9?
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Сря Апр 09, 2014 9:34 pm

    Наистина се чувстваше изключително неудобно, тъй като вариантите за нея бяха два и разбира се, гледаше от най-лошата страна на нещата. В по-добрия случай нямаше да пие съвсем нищо, нямаше да стане дори за един танц, нямаше дори с безалкохолното да прекали и той със сигурност щеше да я помисли за сухарка. Да, това колкото и странно да звучеше, й се виждаше като по-добрата идея, тъй като уплаха й беше голям, че алкохола щеше да й хареса прекалено, танците й щяха да бъдат ужасни, а поведението й неконтролируемо. С две думи, всичко това беше изключително лоша идея, но можеше ли да откаже на шефа си?
    - Къде ще ходим? – попита умолително тя, като красивите й очи се разшириха, придавайки й вид на невинно малко животинче.
    Както вече стана ясно, тя не желаеше да се излага, а външния й вид беше много важен. Искаше да изглежда възможно най-представително и в никакъв случай нямаше да си позволи да изложи не само себе си, а шефа си. Той … ами не беше точно неин тип, тъй като възрастовата им разлика беше много голяма, обществените и финансови положения бяха много различни, характерите също, но щом щеше да стои до него, трябваше да изглежда все така красива като жените, с които той излизаше. Вярно, че не можеше да си позволи дрехите, които най-вероятно той им бе купувал, но можеше поне да се опита да изглежда на нивото му.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Сря Апр 09, 2014 9:42 pm

    Намръщих се и подхвърлих, щракайки с пръсти:
    - Това е тайна. Сама каза, че не си почитателка на шумните забавления. За това и ще трябва да се подготвя. Ще говоря с шофьора ти, да те докара на това място. Ще ползваме строежа, като сборен пункт. А колкото до алкохола.

    Прокашлях се и преглътнах. Започваше да ми се пие притеснително много вече. 
    - За това ще видим. Знам момичета, дето могат да пият повече от мъж. И то момичета, които не са близвали до този момент. А от теб не очаквам да ближеш нищо...
    Това прозвуча грубо, за това се втурнах да се извинявам.
    - Фигуративно казано - добавих аз, но я оставих малко да помисли над идеята. 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Чет Апр 10, 2014 5:17 pm

    Целият този разговор стана още по-неудобен, когато Иън заговори за … онова действие. Не можеше дори на ум да го каже, но без никакво позволение, фантазията й вече работеше над въпроса, като й предостави няколко доста интересни картини. Зоуи настръхна, като усети онази обливаща топла тръпка на удоволствие, но доста бързо я потисна, замествайки я с неодобрение. Тя не беше нито на годините, нито на нивото на мъжа пред себе си, затова и всички тези фантазии бяха моментално прогонени от главата й. За жалост лицето й доста бързо се зачерви, подсказвайки му, че сериозно бе помислила над думите му.
    - Аз също нямам такива намерения – каза сериозно тя, опитвайки се да заличи факта, че се чувстваше ужасно неудобно – А сега, ако ме извините, имам доста работа.
    Не искаше да бъде груба, но желанието й да се махне, се беше засилило прекалено бързо. Чувстваше се неловко в компанията му, най-вече когато разговорите поемеха посока, която не й бе много позната. Понякога се чудеше дали само си въобразява или той наистина й правеше намеци, но не само че й беше неудобно, да го помоли да спре, ами и се притесняваше, че може да е разбрала грешно и още повече да се изложи. Е … винаги можеше да го отбягва, като прекарва времето си с него в разговори единствено за работата, но тази вечер щеше да му даде шанс, да й докаже, че просто си въобразяваше. Нямаше никакво желание да усложнява отношенията си с него.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Чет Апр 10, 2014 5:47 pm

    Подсмихнах се на изчервяването ѝ Бях едновременно поласкан, че все още можех да накарам толкова младо момиче да се изчерви и едновременно с това ме досрамя, че все още си губех времето с това. Бях прекарал по-младите си години в това да забърсвам най-хубавото момиче, което си искам. В резултат на което си бях навлякъл гнева на много бащи и братя, но това е друга тема. Сега нямаше да има кой да замазва положението за богаташчето и то трябваше да се държи на висотата си. 
    - До довечера - усмихнах се учтиво на дамата и стиснах ръката ѝ. И докато не очакваше, я целунах. Ръката, не госпожицата. Всичко по реда си, ок?
    И после, с познатата патешка походка, се отдалечих. Не можеш да изглеждаш като елегантен флиртаджия, ако прескачаш кофи с вар. 


    ***
    Вечерта се очертаваше по-добра. Бях се постарал значително по въпроса. Става дума, че след като приключи работния ден на работниците и съответно на Зоуй, аз имах време да подготвя малко мястото. Поразчистено от кофи и строителни материали, мястото предлагаше една доста романтична атмосфера. Една груба работна маса с едър циркулационен трион на единия край, щеше да приема вечерята. Идеята беше малко грубичка и недодялана, но предположих и мисля, с право, че мястото щеше да я изненада и ще е по-комфортно за нея, от колкото което и да е скъпо заведение. След като остарееш, натрупваш достатъчно опит, че да изкарваш акъла на едно притеснително момиче. 
    Намръщих се, докато оправях маншетите на мастилено-синия си костюм. Зачудих се дали не правя грешка. Не, не мисля. По-скоро правех възнаграждение. И щеше да е романтично. Ако си изиграех картите правилно.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Чет Апр 10, 2014 6:08 pm

    До края на деня, Зоуи не успя да прогони мислите за Иън и предстоящата вечер. Беше прекалено нервна и си й личеше от далече, но все пак не желаеше да го обиди, затова щеше да се появи, макар и да не очакваше, да успее да се отпусне.
    Още с прибирането си, тя се отправи към спалнята си или по-точно към банята. Макар и да се наслаждаваше на работата си, доста често се прибираше невероятно мръсна, а не можеше да си позволи да излезе в този вид, независимо къде щеше да отиде. След като се освежи, подбра една НЕЖНА ЧЕРНА РОКЛЯ, подходяща за всякакъв случай. Беше елегантна и подходяща за всяка млада дама, а заедно с високи обувки и нежни перли, бе просто невероятна комбинация.
    Не беше от хората, които обичаха да закъсняват, затова след като се погрижи за грима и косата си, се върна долу при шофьора си. Един невинен комплимент от негова страна я накара да се усмихне широко, но така и не успя да я успокои. Напрежението в нея се засилваше с всяка секунда, като за щастие пътя до сградата не беше прекалено дълъг.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Чет Апр 10, 2014 6:17 pm

    Седнал на ръба на масата, с крака вдигнати на една обърната щайга за гайки, аз зяпах нагоре. Вълчи мисли вървяха из мозъка ми. Лекият нощен вятър носеше миризмите и уханията на града под мен. Можех да усетя всичко наоколо. Можех да почувствам всичко на веднъж. Не знам колко време бях висял там, но уханието на момини сълзи отново ме настигна и ме накара да се усмихна. Замислих се дали се усмихвах аз или някой друг. Дали се усмихвам, защото наистина усещах уханието или защото бях се сетил просто за миризмата.
    Отворих очи. Тя идваше. Беше се добрала до тук, и изглеждаше колкото изненадана, толкова и озадачена. Ухилих ѝ се и вдигнах ръка. Лъскавият Касио ми съобщи, че беше отнело време. Около 15 минути до половин час.
    - Закъсня - посочих очевидното с равен глас, - Лош трафик?
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Чет Апр 10, 2014 6:29 pm

    Така и не разбра, защо трябваше да влиза в сградата, но шофьора беше доста упорит, убеждавайки я, че това са думите на Сандърс. Не й беше ясно, защо трябваше да си цапа хубавата рокля, след като толкова се бе постарала за външния си вид, но когато най-накрая го послуша, осъзна какво се случваше … или по-скоро се обърка още повече. Остана зяпнала като шаран, докато се чудеше какво да каже, как да се измъкне и дали не можеше просто да се обърне и да се направи, че въобще не беше идвала. Май последната идея беше добра, но едва ли щеше да има ефект, след като той вече я заговори.
    - Лошо предчувствие – призна си тя, докато още оглеждаше обстановката, като най-накрая й се наложи да го погледне в очите – Какво правиш?
    Беше някак странно да се чуят тези думи от нейната уста. До сега не си бе позволила нито веднъж да му говори на „ти”, но ето че и този момент настъпи, а за жалост ситуацията не бе така приятна и приятелска, както си бе представяла. Чувстваше се толкова неловко, като дори страх нахлу в тялото й. Не се страхуваше от него, имаше му доверие, нито се притесняваше, че щеше да я уволни, ако не му пуснеше, но онова проклето чувство просто не я напускаше.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Чет Апр 10, 2014 6:38 pm

    Скочих елегантно от мястото си. Изхвърлих се напред и се приземих по-близо до нея от колкото исках. Добре, малко послъгах тук...
    - Ти как мислиш? 
    Ухилих ѝ се от упор и вдигнах ръка между нас. С тихо съскане, пред очите ѝ се вдигна чаша с газирана напитка. Съвсем слабо газирана.
    - Това е шира - обясних тихо в полумрака, - Нещо като пубертета между виното и гроздовия сок. Вид десертно питие, което е разпространено в Ориента. Хареса ми при едно от бизнес пътуванията ми на изток и се сетих за него, вечерта, когато се запознахме в клуба. Напомняше ми за теб и мисля, че е не-лошо начало, ако ще те уча да пиеш. 
    Засмях се за да я накарам да се отпусне.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Чет Апр 10, 2014 7:03 pm

    Наистина ли си мислеше, че така щеше да я накара да се отпусне? Объркването беше вече към края си, тъй като всичко започваше да й се избистря, а алкохола определено нямаше да й подейства добре в този момент. Трябваше да остане трезва, да помисли над ситуацията, но вместо това инстинктивно отстъпи назад, отдръпвайки се от него. Не, не беше в състояние да обмисля случващото се, дори не знаеше как все още седеше там, но това съвсем скоро щеше да се промени. Иън трябваше да е наясно, че с това нямаше да успее да й помогне да си почине от работата … най-много да загуби дизайнера си.
    - Нямам желание да ме учиш на любов към алкохола – каза тя все още сдържано, опитвайки се да не го обиди, но едва ли щеше да му е трудно, да разбере, че всъщност искаше д му каже „Не желая да се превръщам в алкохолик”. Но имаше и много други неща, които не желаеше, а точно този момент й се виждаше идеален за обсъждането им – Мисля, че имаме различна представа за разпускане и излизане навън. Може би ще е най-добре да се прибера и да си почивам сама вкъщи.
    Не дочака отговор, а просто се обърна и с възможно най-бързата си крачка напусна помещението, като едва не се затича, но щеше да й е малко некомфортно в тези обувки. Не желаеше да води този разговор, а и беше напълно сигурна, че той добре разбираше, какво имаше предвид с последните си думи. Случващото хич не й се нравеше и нямаше намерение да прави нещо, което не желае, само защото той й плащаше заплатата.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Чет Апр 10, 2014 7:20 pm

    Примигнах озадачено. Нещо май не се разбирахме, Комуникацията куцаше жестоко.
    - Ширата не е алкохолна напитка. Не още...
    Но тя се обърна и драсна. Зяпнах тъпо. За първи път в историята ми се отказваше. Дали не я уплаших? Обикновено момичетата не се шашкаха толкова лесно. Наведох глава и се върнах на мястото си до масата. Опрях ръце в ръба и ръба на масата и въздъхнах шумно. Започна да ми кипва. Изглежда старите ми умения се бяха изтъпили до край. Е, нямах нужда от тях.
    - Стой където си и ме изслушай, ако обичаш - извиках без да се обръщам, докато все още чувах как токчетата ѝ тракат зад гърба си.
    Стъпките ѝ като че ли спряха. Обърнах се към нея, опирайки се в масата. Заговорих високо, остро и студено, както не ме беше чувала да говоря никога до сега:
    - Не знам какво си мислиш, за мен, не знам какво си чула за мен или какво си чела. Исках просто да те изненадам, разбирай ме както искаш. 
    Присвил очи в тъмното, усещах, че сърцето ми блъска по-бързо. Усещах неприятен сърбеж вътре в мускулите и ми ставаше задушно топло.
    - Просто исках да те наградя, за отличната работа през първата седмица. Но не - трябваше да драснеш като че те гоня с факел и вила.
    Втренчих се в нея мрачно. Чудесна вечер се очертаваше. Направо върховна до тук.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Чет Апр 10, 2014 7:36 pm

    Щеше да си тръгне, щеше да се прибере, най-вероятно повече нямаше да го погледне в очите, тъй като се страхуваше какво можеше да види там, но когато чу думите му, просто замръзна и не може да продължи. Не можеше да повярва на това, което чуваше, на тези груби думи, които отново я обиждаха, както самото му държание. И той смееше да се прави на жертва, след като я бе поставил в толкова неудобна ситуация, карайки я да се чуди, как да избегне всичко това, да го прекрати, без да нарани достойнството му или да развали отношенията им, ако той не бе успял да се справи с това.
    - Какво? – попита невярващо тя, като веднага се обърна, отправяйки яростен поглед – Да не би да се опитваш да ми кажеш, че съм виновна за случващото се? – не, можеше да е добра и мила, но това нямаше да го позволи – Не знам ти какво си мислиш за мен, но нека ти кажа как седят нещата, за да няма повече недоразумения! Независимо от намеренията на даден мъж, в случая ти, а не бих могла да се чувствам комфортно в подобна ситуация. Не съм от жените, на които не им пречи да се усамотяват с шефовете си, независимо причината, най-вече след работното ми време. И въобще не мисля, че подобна вечеря е подходяща за нашите отношения. Така че извини ме, ако съм те обидила, но тази вечер ти обиди мен не веднъж. Ако си мислиш, че това нещо е награда за мен, то грешиш. Награди някое момиче, което би оценило усилията ти. Аз предпочитам нашите отношения да са повече професионални, отколкото приятелски – но дори и след като свърши с обяснението, не можа да се сдържи и добави хапливо, сякаш се опитваше да го ядоса – Сега позволено ли ми е да си ходя или има още неща, които не се получават, както желаеш и си търсиш някой да обвиниш за тях?
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Чет Апр 10, 2014 10:35 pm

    Кипна ми на ново. Какво очакваше от мен? Постарах се да направя това, тя обаче си беше набила в главата, че искам да се възползвам от нея. Усамотяване. Хубаво, сигурно искаше да да направя купон за дестина души. Или да я бях завел в някое елитно заведение. Въобще защо тя определяше какво да става? Можех да имам 10 като нея за значително по-малко усилия и средства. Прекарах пръсти през косата си и продължих с едва сдържан глас:
    - Не знам какво си мислиш за мен...Извинявам се, за каквото сторих, в своя защита ще кажа само, че не съм го направил за да те обиждам. Предполагам, че сигурно не съм се съобразил, че съм бил груб или невъзпитан, но искам да знаеш, преди да си тръгнеш, че го направих само от добро чувство. Независимо от това, аз няма да променя отношението си към теб и работата ти. 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Пет Апр 11, 2014 4:35 pm

    За момент й стана някак неудобно, тя въобще не го мислеше за лош човек, нито за някой, който би се възползвал от нея против желанието й. Но тази интимна обстановка я караше да се чувства толкова неловко и просто искаше той да го знае. Беше направил достатъчно за нея, това си беше просто излишно, а очевидно и погрешно разбрано. Но дори и да й беше обяснил още сто пъти, че това не е среща, тя щеше да се чувства все така некомфортно, както в първата минута на влизането си.
    Зарадва се изключително много, когато намери колата си пред сградата и без да се замисля, се качи вътре и отправи към вкъщи. Не можа да избие онова чувство на вина, че най-вероятно го бе обидила, но и тя не се чувстваше добре със случващото се. Въпреки това реши да му се извини, макар не и лично, тъй като се срамуваше да го погледне в очите. Вместо това му купи кошница с прекрасни сирена и бяло вино, които вървяха идеално в комбинация, а към всичко това добави и една извинителна картичка с надпис „Съжалявам за случилото се, надявам се, че не съм Ви обидила много”

    ***

    Беше минала цяла седмица от последната среща на Зоуи и Иън. След случилото се онази вечер, тя упорито го отбягваше, макар и да не бе много сигурна, че той самия търсеше начин да се свърже с нея. До сега не бе казал нищо, а редовно кореспондираха чрез интернет, като разбира се обсъждаха само и единствено работата. Но в нея се бе зародило едно нервно чувство, бяха се появили въпроси, които дори самата тя не разбираше защо я интересуват, но все пак не й даваха мира. Затова и реши да направи единственото неразумно нещо – да отиде на купон и да се напие.
    Няколко питиета по-късно, мис Кембъл се намираше на входната врата на имението Сандърс. Беше видимо нетрезва, клатушкайки се леко, дори когато се опитваше да стои мирно, но до това водеше смесването на различни алкохолни напитки … а и много други неща, които щяха да последват. Въобще не обърна внимание на факта, че беше три през нощта, а веднага щом таксито напусна алеята пред красивата постройка, тъмнокосата заби пръст в звънеца. Направи го веднъж, два, дори три пъти, след което осъзна, че звука й беше харесал и просто задържа пръст върху копчето.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пет Апр 11, 2014 4:59 pm

    Звукът на звънеца се заби в челото ми като сребърен куршум. Внимавайте за намека. Не можах да спя тази нощ. Сериозния неврологичен проблем на вида ми ме удари като месечен цикъл. За не първи път сравнявах двете състояния и се зачудих дали положението ми не е сериозно. Сърцето ми млатеше като лудо, а силния ми слух подсилваше ефекта. Заслушан в рязкото бумтене, бях изпаднал в нещо като стазис. Седях в тъмното на своето любимо кресло в кабинета си. И изневиделица, ме връхлетя жестокия, подобен на бойна сирена звън на входния звънец. Скочих като ужилен и усетих, че сърцето ми се спусна в още по-ненормален галоп. 
    Прислугата ми си беше тръгнала. Отдавна беше загинала традицията иконома ти да спи у вас. А и аз нямах иконом. Бях богат, но не можех да си позволя да ме видят...

    След не особено дълъг период от време и много палене на лампи, аз се докопах до входната врата. Отворих и за своя сериозна изненада, видях не свидетел на Яхова с желание за самоубийство, а моята доверена дизайнерка. Опулих се. Как не можах да усетя уханието на момини сълзи? Защото го нямаше, ето защо. Озадачен, аз усещах само миризмата на алкохол, която напълно бях пренебрегнал, защото аз самия пиех като за световно, когато можех. Но да пие... тя? Беше толкова нелогично, че беше чак плашещо.
    - Зоуй? - пророних тихо, с леко съскащ и хъркащ глас. Неволно бях се овълчил малко. Стегнах се и примигнах, - Добре ли си? Всичко наред ли е? 
    Осъзнавайки, че аз се отдръпнах инстинктивно:
    - Влез, моля...
    Пуснах я вътре, сигурен, че ми беше бясна. Не, не усещах миризмата на гняв, но не можех да си обясня, защо иначе щеше да дойде. Преглътнах и се огледах. Мястото беше подредено. Поне нямаше предмети, който да метне по мен. Освен ако не си смъкне обувките. Трудна работа, в нейното състояние, честно казано.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Пет Апр 11, 2014 5:27 pm

    Въобще беше забравила каква бе целта на цялото това звънене и се стресна, когато вратата се отвори, сякаш правеше нещо нередно и някой я беше хванал в крачка. Бързо го превъзмогна или по-скоро го забрави, като се усмихна широко, а мокрите й очички светнаха, когато го видя. Влезе вътре, като се подпря на стената и с голямо затруднение започна да сваля високите си обувки, при което Иън се отдръпна леко, а тя го изгледа странно. Беше от провинцията и там хората живееха малко по-различно от тук, а навика й да се събува, преди да влезе в нечии дом, не беше лесен за пренебрегване.
    Най-накрая се справи, като точно в този момент, може би му изглеждаше доста нисичка. Беше свикнала да носи високи обувки, които правеха прекрасните й крака още по-дълги и слаби, но в това си състояние беше по-добре да ги свали, преди да се е пребила. И така босичка зашляпа навътре, като влезе в хола … поне тя го определи на такъв, а след като стигна дивана, се тръшна на него, заемайки хоризонтално положение. Въздъхна тихо, гледайки тавана, като продължаваше да мълчи, но след няколко минути й писна и най-накрая реши да му зададе въпроса, който я беше мъчил толкова много.
    - Наистина ли не искаш да спиш с мен? – попита тя напълно сериозно, като се извъртя по коремче и се надигна на лактите си.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пет Апр 11, 2014 5:40 pm

    Появата ѝ беше толкова неочаквана, колкото и нападението над Пърл Харбър. Оставих я спокойно да се оправи. Насочи се напред, или по-точно беше да се каже, последвах я. Тя се хвърли върху дивана ми, и остана да лежи. Цъклеше се в тавана със пиянско съсредоточение, сякаш решаваше уравнения. Аз реших да не я насилвам, за това елегантно и тактично се отдръпнах в страни и се настаних на едно от креслата. Бях сериозен, доста нервен и сериозно изплашен, най-вече заради ненормално засиления ми пулс. Сигурно бях горещ като болен от треска. Тогава проговори. Въпросът ѝ ме изненада като гръм от ясно небе. 
    Занемял, аз само я зяпнах идиотски и мозъкът ми, снабден с огромно количество кислород, заработи бясна, в синхрон със сърцето. 
    - Моля - изръсих тихо, втренчен в слабо разфокусирания ѝ поглед. След последното фиаско на взаимоотношенията ни, бях останал с впечатлението, че тактично ме беше отстранила, за да не направя някоя глупост, та после да нямаме обвинения в сексуален тормоз.
    - Аз... - опитах отново. Как може да имаш мозък, работещ десетина пъти по-бързо от човешкия, да зацепи на подобно място. - Ти си привлекателно момиче... но не мисля, че въпроса е уместен, при дадените условия...
    Такова усукване му хвърлих, че можех да получа Нобелова награда, ако имах свидетели.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 12:26 pm

    Това отбягване и увъртане беше по-присъщо на нея, но точно в момента нямаше как да го приеме. Замаяната й главица диктуваше всичко, а това не беше никак добре, тъй като тогава се превръщаше в едно инатливо добиче, което просто не можеше да се задоволи с подобен отговор. Затова челото й се набръчка, а след като събра вежди, се изправи на колене на дивана и седна върху петите си. Продължи да го гледа изпитателно, като се чудеше как да го подхване, но точно в момента мисленето не й беше най-лесната задача, затова го даде по-същество.
    - И все пак не ми отговори на въпроса – отбеляза тя – Онази вечер, каза че нямаш подобни намерения към мен и искам да знам защо! – каза заповедно, като въпреки това продължи с един по-нежен тон, като прекрасните й влажни от алкохола очи го гледаха все по-умолително, сякаш след малко щеше да се разплаче – Не ме ли харесваш? Не съм ли достатъчно красива? Не съм ли привлекателна за теб? Защо не ме желаеш?
    Не знаеше защо, но само това се въртеше в главата й през последната седмица. Не можеше да го проумее, тъй като самата тя твърдеше дори пред себе си, че не желае нищо подобно от него, но факта, че той си призна, че и той не желае такива неща, просто я побъркваше и очевидно подсъзнателно я нараняваше. Искаше да я желае, искаше да е най-прекрасното момиче в очите му и не можеше да си обясни тази нейна нужда, не можеше и да я задоволи, просто не зависеше от нея, но очевидно и не можеше да я премълчава още дълго.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 12:39 pm

    Вдигнах ръка и изщраках с пръсти. Твърди, загрубели от работата във фитнес зала, пръстите ми, подсилени от върколашката сила, изпращяха в празното, тихо помещение като стартов пистолет. Забих в нея поглед, твърд като диамант и студен като вчерашна пица. 
    - Защо не искам ли? Мислиш, че не искам? Искам и точно в това е проблема. Аз винаги искам, една постоянна ненаситна гладна нажежена до бяло жажда, дупка в самото ми същество. Това трябваше да спре. Знам, че си чувала какво ли не за мен, но...
    Замълчах ядосано  и изскърцах със зъби. Изпитвах непознат до сега срам и гняв, сякаш ми бяха оголили задника пред ялото училище или пред борда на директорите, или пред друга институция, която не уважавах, но не исках в конфликт. 
    - Сега не говориш разумно - продължих тихо и съскащо, - Не знам защо си решила да пиеш по никое време, не знам какво се върти в тази твоя главичка, но не мога да говоря с някой, който не знае какво върши, а сигурно няма и да помни утре. 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 1:04 pm

    Очите й се разшириха от изненада, а зениците й от възбуда. Да, чиста неподправена възбуда, която изпита веднага щом той призна, че я желае. Цялото й тяло настръхна, а на онова скрито място между двете й крачета, започна да се усеща засиления й пулс. Преглътна трудно и шумно, като потърка нежно ръцете си от раменете до лактите, тъй като видимо бяха настръхнали, а хладна тръпка премина през тялото й. И всичко това бе колкото странно, толкова и приятно, но когато чу последните му думи, отново се ядоса, като този път дори хвана една от декоративните възглавнички върху дивана и го замери с нея.
    - Обеща ми повече да не ме обиждаш – припомни му сърдито тя, като за секунда се извъртя и отново се тръшна по гръб – Ако искаш да знаеш, аз не съм на мнение, че човек е неадекватен, когато е пиян. Да, много по-импулсивен е и недообмисля нещата, но това всъщност разкрива самия него. Кара го да прави и каже не това, което не трябва, а това което така силно желае.
    Беше се замислила сериозно, като понякога се дразнеше, че ставаше такъв философ, щом се напиеше. И все пак наистина вярваше в думите си. Толкова отдавна искаше да дойде тук, никога не бе стъпвала в дома му и ето, че най-накрая го направи. А той като най-голям фен на алкохола, я обвиняваше за щяло и нещало.
    - И не съм се напила, защото исках да се напия – това прозвуча малко странно, но ей сега щеше да му го обясни – Бях на прати със старите си колеги, беше ми хубаво, пих, веселих се и то просто ме замая – призна си накрая тя, като все още не чувстваше везната равна, затова се надигна леко, огледа се и най-накрая погледна към него – А пък тази възглавница не отива на дивана ти! – „обиди” го най-накрая, посочвайки му предмета, с който го беше замерила.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 1:18 pm

    Замълчах и я оставих да беснее. Щеше да беснее още малко, след което да заспи. Сигурно утре щеше да е сконфузена. Или обидена. Или толкова махмурлия, че не знае и не помни какви ги е вършила. Неприятна мисъл пробяга в съзнанието ми. Сега беше тук, беше пияна, и сигурно не питае тези неща защото е безразлична към идеята да спят заедно. Но бях на ясно,ч е това не е мисъл, която трябва да окуражавам. Щеше да е подло да се отнесе така към нея. Да се възползва по този начин. 
    - Да, както кажеш... - подхвърлих неясно, като проследих с поглед възглавницата, която се беше изтърколила в скута ми. - Мислех, да продължа договора ти с префасониране и на дома ми, но ако е толкова трудно да се работи с мен...
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 1:47 pm

    - Толкова трудно – отговори тя весело, като се засмя, но в новия си опит да се търкулне и обърне по корем, се оказа на пода – Аууууууууу.
    Провлаченото мързеливо охкане, последвано от весел смях, беше достатъчно, за да се разбере, че Зоуи най-вероятно не бе изпитала почти нищо. Падането не бе особено най-приятно, най-вече заради близката маса, в която поради някаква случайност, не успя да се удари. Но все пак продължи да си лежи там, като отново се обърна по гръб и погледна нагоре. Беше съвсем близо до краката на Иън, но не това й направи впечатление, а красивото му лице, което я накара да му се усмихне нежно. Разни мисли се завъртяха в главата й, но най-силно я мъчеше мисълта, дали кожата на лицето му беше нежна. Искаше да я докосне.
    - Студено ми е – каза накрая тя, като се опита да притъпи желанията си.
    Студения под я караше да потръпва и това не бе никак приятно, но вместо да се надигне, изчака той да каже или направи нещо. Не че нямаше сили или беше прекалено пияна, по-скоро й харесваше да лежи там и да го гледа, макар и това да й костваше топлината и комфорта, които й носеха дивана. А всичко това я накара да се замисли за едно меко и топло легло. Най-вероятно тук някъде имаше едно и за нея, но беше наясно, че щеше да се наложи да си легне сама, затова се опита да прикрие прозявката си, която дойде веднага след мисълта за спалнята.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 1:58 pm

    Загледах я жалко. Момичето можеше и да показва каква е в действителност, когато пиеше, но това костваше вестибуларния ѝ апарат. Станах от мястото си и коленичих до нея. Тялото ми пламтеше, а сърцето тракаше в гърдите ми, като че бях птица, а не човек. Кръвта се движеше толкова бързо, че само издръжливостта на тялото му го предпази от това да не му потече кръв от носа, ако не му се пръснеше някой по-сериозен кръвоносен съд. 
    - Студено ти е, ами, това е мрамор. 
    Хванах я за раменете и я претърколих по гръб. Тоалета беше хубав, беше истинско хабене да се търкулкаш с него по земята, независимо колко чисто беше. А мен можете да питате, за чисто. Можех да помириша препарата за под използван преди две години тук. Пъхнах ръце под нея и я вдигнах. Беше малка и лека, все пак не можеш да учиш висше образование и да ядеш като разпран. Изправих се с момичето на ръце и я понесох с клатушкане на главата ѝ, което май си ѝ харесваше. Нещо като малките деца, когато ги люлееш, а те се радват, размахвайки крайниците си неконтролируемо. 
    Занесох я в спалнята си и я пуснах на леглото. сложих я на ръба и я търкулнах заедно с одеялото, за да направя женско бурито. Огледах я, как се кискаше, увита. Можеше да не може да диша. А можеше и да трябваше да я съблека преди това. Сигурно и да я изкъпя. 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 2:31 pm

    Почувства се толкова добре в ръцете му, че веднага отпусна глава на рамото му, докато той я носеше към спалнята. Беше й доста приятно, имаше чувството, че се намира в морето, в някоя малка лодка, която вълните поклащаха непрекъснато … дори и когато Иън я постави на леглото. Да, всичко продължи да й се клати, а неговите действия правеха нещата още по-забавни, карайки я да се смее като малко дете. Направи няколко опита да се измъкне от пашкула, но се чувстваше толкова слаба, а май и наистина беше така. Вместо това продължи да се смее и да се опитва да се развърти, търкулвайки се към него.
    - Стигааа – каза през смях, когато той за пореден път я бутна в грешната посока и осуети опита й да се измъкне – Не искам такаааа.
    Беше и някак забавно и въпреки, че му казваше да спре, не желаеше той да го прави. Е … може би бе добре да прекрати въртенето, защото това не се отразяваше добре на никой, употребил алкохол, но определено не желаеше да я оставя намира. Точно в момента й беше толкова забавно, че съвсем сериозно се чудеше, защо не се напиваше всяка вечер и не му идваше на гости. В крайна сметка обаче, наистина щеше да й се наложи да предекорира, тъй като имаше много неща, които просто не се връзваха с обстановката. Може би дизайнера му е бил малко по-ексцентричен, обичащ контрастите като между цветовете, така и между стиловете, но това не бе по нейния вкус.

    Sponsored content


    Shoot to thrill, Play to kill - Page 2 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пон Май 20, 2024 2:10 am