Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    Shoot to thrill, Play to kill

    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пон Апр 07, 2014 8:08 pm

    First topic message reminder :

    Изскърцах със зъби. Сърцето ми млатеше като побъркано, имах чувството, че през целия ми организъм пробягват тонове адреналин, като в действителност не беше вярно. Музиката ме вадеше от равновесие, кожата ми се беше наежила от вибрациите. Не можех да понеса повече, слухът ми агонизираше. Затръшнах кожената врата на частната си стая в клуб "Домино" и изръмжах. Идеята да имам светски забавения беше едно от онези страхотни начинания за сливане с човешката раса, която ми бяха пробутали още в началото. Беше просто... ами, не беше кой знае колко зле, ако си чуваш нормално, но ако можеш да чуеш собственото си сърце, при това почти без усилия, всичко над определена честота ти бърка право в психическото отклонение. 
    Седнах на мястото си и погледнах часовника. Малко, притъмнено помещение, с масивна ламперия, тапицирани в кожа и сатен стени. Приличаше на смес от офис и частна стриптийз зала. С тази разлика, че вместо бюро имаше малка масичка, а вместо офис стол - тапициран диван. Всеки друг би идвал тук да си почива. Но аз не го правех за това. Аз работех тук. Защо? защото създавах образа на ексцентричен бизнесмен, борещ се със критическата и фукащ се до непознати висоти, прикривайки по този начин много от върколашките си навици. Никой не обръща внимание на човек, с вълчи навици, ако е седнал в притъмнена стая в скъпарско заведение.
    НО да не се отплесваме от темата. Моя милост днес имаше бойната задача да търси дизайнери. Вътрешен интериор, за да сме по-точни. И сега идваше моментът за среща номер 4 от тазвечерните интервюта

    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Вто Май 20, 2014 9:00 pm

    Докато нашата героиня спеше, аз имах възможност да прегледам малко неща. Ставаше дума за таблета ми, който ми позволи, макар и с една ръка, да прегледам известното ми до тук. Ако изчисленията ми бяха верни, на което силно се надявах, щях да избегна пълнолунието във Венъс и да се забавляваме със Зоуи, цял месец, докато във Рио настъпи пълнолунието. Косматият проблем можеше да бъде избегнат именно по този начин. И благодарение на това, бях способен да насоча и отдам цялото си внимание на момичето си. 
    Когато тя се събуди, въздъхнах с облекчение, съзнавайки, че бях спасил крайника си от изсъхване. Поне скоро щеше да е достатъчно тъмно, че да не нервничи от слънчевата светлина. Погалих косата ѝ със самодоволен вид и прошепнах тихичко:
    - Здравей, поспаланке, как беше пътуването до сега?
    Усмивката ми се срещна с подобен отговор и протягане, доста напомнящо на котка. Грацията на вампирите се ценеше високо дори сред събратята ми, а тя определено слагаше всичко вампири, които бях виждал в задния си джоб. 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Сря Май 21, 2014 5:53 pm

    Изпъна се продължително, като издаде тих провлачен стон, наподобяващ на малко животно, което се прозяваше, като всъщност тя точно това направи. Очичките й се бяха навлажнили от спането, като това не й помагаше да вижда ясно, но дори и леко размазано й беше изключително приятно да го гледа, затова се усмихна невинно. Нямаше нищо по-хубаво от това да се събудиш и още с отварянето на очите си, да видиш любимия човек … макар че както си го беше хванала, едва ли имаше някакъв избор.
    Все още правейки се на котенце, тя се приближи към него, като започна нежно да отърква личицето си в наболата му брада. Драскаше се леко, но това й доставяше някакво необяснимо удоволствие, докато тя се притискаше все по-силно и по-силно. И въпреки, че миришеше покъртително, тя го душна лекичко, бръчкайки сладкото си носле, което някак си я успокои. Знаеше до кой се намира и обичаше да го усеща по различни начини – както на допир, така и на аромат. Май наистина щеше да свикне с миризмата, но малко я притесняваше факта, че започваше да й харесва да му мирише на него … точно както преди самото й превръщане.
    - Много приятно – прошепна тя сънливо, като започна да оглежда самолета и за жалост се разсъни доста бързо.
    Погледа й се спря на стюардесата, която гледаше към тях. Най-вероятно просто си стоеше и зяпаше в една точка или им се радваше, а може би чакаше да поискат нещо, но разбира се, Зоуи видя различно нещата. Тя зяпаше Иън, така сякаш искаше нещо от него, нещо което нашето момиче нямаше никакво намерение да споделя с нея. Очите й отново потъмняха, а тя се вкамени, като напълно загърби сладко и умилкващо състояние, в което беше до преди няколко секунди.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Сря Май 21, 2014 6:14 pm

    Доволен да я видя будна отново, аз се наслаждавах на ласките ѝ. Радвах се, че сме заедно и тук, но повече бих се радвал, ако бях сигурен, че няма да ми падне пердето и да я нашляпам още тук. От друга страна, като знаех какво стана с леглото в ротъри клуба, нищо чудно да предизвикаме турболенции или да обърнем самолета. Това щеше да развали всичкото весело.
    - Знам, че ти е приятно - изръмжах весело под нос, - Нали за това сме комплект...
    После забелязах чернотата. Предположих, че става дума за глад. Но много вампири им почерняваха очите от гняв. Да си призная честно - не можех да преценя кога е едното, кога - другото. Понеже най-често двете се съчетаваха в мое присъствие. 
    Предположенията ми се насочиха към ревност и се усмихнах. Определено можех да заложа на ревност. Стюардесата беше хубавичка, но не мой тип. Имам предвид, че имаше някак овче излъчване, да не споменавам, че като можех да имам Зоуи, самата идея ми се струваше нелепа. Все едно да имаш пържоли на масата, а вместо това да обираш трохите от пода.
    - Зоуи - усмихнах се мрачно, - Запознай се със закуската си...
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Сря Май 21, 2014 6:43 pm

    Почти се пречупи, когато започна да й говори така сладко и донякъде романтично, но комплект или не, тя не можеше да се съобразява точно с това в момента. Все още гледаше стюардесата, която се беше смутила и се опитваше по всякакъв начин да избегне погледа й, но Зоуи не й го позволяваше. Искаше й се да разчете какво точно си мислеше, но за жалост колкото и уникално да беше случилото се с нея, то не включваше подобни способности. Щеше да й се наложи да се задоволи с проста преценка, но ревността успяваше да я обърка тотално. Беше й достатъчно трудно, когато бе обикновен човек и не можеше да се справи с емоциите си, но сега тя сякаш се опитваха да я пръснат и да се излеят от нея.
    - Не съм гладна – излъга тя, като се нацупи и се обърна към прозореца, отдръпвайки се от Иън.
    Беше малко глупаво, тъй като стъклото бе покрито и реално погледнато, изглеждаше доста смешна отстрани, но какво да се прави … такива бяха жените. Обичаха да се правят на интересни, а когато това се случеше, искаха някой да им ходи след задника и да ги умилостивява, в случая този някой беше г-н Сандърс. Колкото и глупаво да звучеше, никога до сега не се беше притеснявала толкова много от репутацията му и от факта, че можеше да пожелае някоя друга. Щеше да я убие и отново да желае най-много нея, но това си бяха просто подробности.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Сря Май 21, 2014 7:37 pm

    Сега трябваше да се преборя с две неща. Едното беше цупещото ми се другарче, което изглежда не можеше да търпи никоя жена наоколо. Можех да я разбера, аз самия имах отвратително усещане, когато Линдеман се беше лепнал за нея като гербова марка, понеже му знае шавливите, смърдящи на пот и хартия и мастило за принтери ръчички. Трябваше да взема момчета за екипаж. Момичетата щяха да привличат излишно внимание. А и на нея сигурно щяха повече да ѝ харесват на вкус. Поне последното ядене ѝ се услади до толкова, че му замина главата на момчето.
    Другото, което ме притесни, беше очевидната мисъл на стюардесата, че шефа говори за закуска, която очевидно не беше приготвила, а въобще не ѝ минаваше през ум, че самата тя е закуската. Което беше по-добре, защото, човече, ако знаеше, щеше да ни опищи главите до небето, в което летим. После и останалата част от екипажа щеше да се развика и щяхме да имаме ужасно начало на съвместната ни ваканция със Зоуи.
    Махнах пренебрежително с ръка и момичето пое надолу към опашката, където беше помещението на персонала. Все още тя щеше да усеща миризмата ѝ и да чува сърцето ѝ, независимо от шума на двигателите, но ако не я гледаше достатъчно дълго, щеше да нагоди присъствието ѝ към общия фон. 
    - Това за първи път го срещам - подхвърлих, като поставих ръка на главата на момичето си и нежно я погалих надолу чак до гърба, - Обикновено изяждаш двама души на 12 часа и окото ти не мига.
    Ръката ми леко я перна по дупето и се подсмихнах самодоволно. Можеше да се ядосва, че съм взел жени за персонал на самолета, но поне нямаше да се сърди за дълго.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Май 24, 2014 7:34 pm

    Разбира се, че пиеше кръв като полудяла и въобще не се притесняваше, но точно в момента се опитваше да му се сърди. Не можеше да й каже кога от кой да пие или въобще какво да прави, само за да замаже грешките си и да се отърве от това, което очевидно дразнеше нея. Ако искаше да е добро гадже, можеше просто да отвори аварийния изход и да я хвърли, а не да я кара тя да върши всичко. Разбира се, това си беше малко преувеличено, но в момент на ревност като този, жените искаха невъзможни неща. Вампир или не, Зоуи лесно се обиждаше и виждаше нещата такива, каквито не бяха всъщност, но лошият й опит с мъжете беше виновен за това.
    Тъкмо си мислеше да се успокои, когато усети нещо, което я изненада и доста я ядоса. Как можеше в този момент, когато тя бе толкова ядосана и обидена, той да се държеше като някой разгонен хлапах и да й се хилеше насреща? Искаше й се да му лепне една и се обърна с мисълта да го направи, но щом го погледна, нещо просто прещрака в нея. Истината беше, че й допадаше да се държи като идиот, тийнейджър и какво ли още не и просто не можеше да му се сърди. Все пак присви очи, опитвайки се да имитира гняв, но червените й очички бяха така топли и нежни в този момент, че не можеха да излъжат никой.
    - Мразя те – каза тя нацупено, като видя, че актьорските умения й куцаха.
    Разбира се, каза това на пук, защото вече беше ядосана на себе си, за дето така лесно се поддаваше. И двамата знаеха, че не можеше да го мрази, след като си личеше колко много го обичаше, затова най-накрая се предаде и му каза истината, но без да го поглежда, защото не искаше да види самодоволната му усмивка.
    - Гладна съм …
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Май 24, 2014 7:47 pm

    Основният проблем, който винаги срещат мъжете, които превключват от необвързан към обвързан режим, е че се престарават. Исках да я зарадвам, но усилията ми се бяха провалили с гръм и трясък, ако не - то доста по-шумно от колкото ми се искаше. Вдигнах рамене и се подсмихнах. Тя не се сърдеше наистина. Просто ревнуваше. Това беше собственическо и малко детинско, но несъмнено беше адски сладко. Изчервих се в отговор на нейната реакция и подхвърлих с малко престорен глас:
    - Ееее, излъга малко, Зоуи - подхвърлянето беше за да я закача или подразня, а ако ми откъснеше главата, е, никой не живее вечно.

    - Ако си гладна, да извикам момичето обратно. Тъкмо да си отмъстиш? Ако искаш де, няма да те насилвам.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Май 24, 2014 8:14 pm

    Не осъзнаваше кога и с какво я дразнеше, но пък и тя много бързо палеше напоследък. Беше й трудно да се справи с всички тези емоции, които бяха по-силни от всякога, но все пак се опитваше в името на единственото нещо, което я държеше под контрол – тяхната връзка. Всъщност те имаха ли такава? Така и не бяха казали нищо един на друг, като изключим онези моменти, в които изказаха любовта си, но разбира се, това че обичаш някой, не означава, че искаш да бъдеш с него. На кратко казано, в женската глава е много объркано, да не говорим колко параноични ставаха момичетата, когато бяха толкова влюбени.
    - Много е кльощава – каза накрая тя, като се обърна вече малко по-спокойна към него – Искам нещо по-жилавичко.
    Да, момичето наистина беше доста слабичко, но не прекалено, както Зоуи бе каза преди малко. Причината да не желае кръвта й не беше една, но най-важната бе, че не искаше да я изяжда … искаше да й скърши врата, защото не желаеше да има оправдание, че я е убила, защото е била гладна и тн. Искаше да я убие, защото искаше, но и поради същата причина не искаше. Тя едва ли го заслужаваше и не беше виновна, че Иън бе толкова секси и никой не можеше да откъсне погледа си от него. Май той беше виновен за цялата тази работа.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Май 24, 2014 8:32 pm

    Усмихнах се самодоволно и я придърпах за прегръдка, по-точно я придърпах малко повече и леко извъртях лицето ѝ към своето, прошепвайки тихо:
    - Не е нужно да я ядеш тогава... 
    Очите ми пламнаха малко кръвожадно и стегнах ръцете си около нея. Нежно я докоснах с устни и прошепнах:
    - А искаш ли да видиш как съм аз самия на вкус? 
    Усмивката ми леко се сви, но остана на лицето ми. Идеята да впие зъбите си в мен ми се стори особена. Едновременно беше плашеща и някак възбуждаща. А можеше и да остане разочарована. Ако ѝ миришех неприятно, както когато се промени... може би и кръвта ми щеше да има гаден вкус. Можеше да похарча единия от пилотите, но само ако не можех да стана аз. А и аз щях да съм по-добрия избор. Все пак - аз можех да се възстановявам доста добре и доста бързо. Освен ако не се олееше като с момчето в ротъри клуба. Но това не е важно. Щеше да внимава повече, ако аз бях вечерята, нали така?
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Май 24, 2014 9:14 pm

    Разбира се, че не беше нужно. Не знаеше дали се филмира или той се държеше с нея като с домашен любимец, но не трябваше да забравя, че котенцата и други подобни животни не бяха чак толкова верни и не изпълняваха много неща, ако не им допаднеха … той беше кучето, трябваше да знае за какво става въпрос. Но не това я притесни най-много, а желанието му да пие от кръвта му, което не проявяваше за пръв път. Не виждаше ли, че дори само мисълта да го направи я ужасяваше, а може би беше някакъв вида самоубиец. Беше така само от два дена, а той й имаше прекалено голямо доверие … по-голямо, отколкото самата тя имаше на себе си.
    - Не благодаря – каза тя надуто – Има вероятност да си по-лош на вкус, отколкото на аромат и нямам никакво намерение да разбирам.
    Както вече се разбра, това въобще не беше опасението й, но знаеше много добре, че той щеше да я разубеждава, ако му кажеше, че просто я е страх да го нарани. Така правеха големите мъже – мислеха, че са неуязвими, а влюбените просто бяха готови да дадат всичко на любимия, дори да рискуваха живота си. И какво ако можеше да се храни по-добре от него? Не можеше всяка вечер да го пие! Рано или късно щеше да умре, а това в най-добрия случай щеше да е след второто или третото хранене. Упс, забравихме, че тя ядеше по два пъти на ден …
    - Ще ям като слезем – реши най-накрая тя и само като си припомни, отново започна да нервничи – Кога ще стигнем? Не сме ли близо вече? Трябваше да сме кацнали до сега.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Май 24, 2014 9:25 pm

    Засмях се глупаво и подхвърлих нахално:
    - Хайде сега, ако не мириша хубаво не значи, че правя лош сок. Харесваше ти преди, ако разбираш на къде бия. Гледай на мен като на весело доматче. 
    Махнах с ръка идиотски и посегнах към прозореца. Едва ли щеше да се превърне в прах от слънцето, а и май трябваше да е залязло до сега. 
    - Честно казано, очаквах, че ще си гладна вече. Трябва да се подготвя по-добре за в бъдеще. НО ако ще ядеш някого, искам да гледам. Приеми го като моя извратен фетиш. 
    През прозорчето навлезе бледа синкава светлина. Изглежда беше минал малко здрача и всичко се крепеше на слаб сумрак, преди да изчезне напълно. 
    - Май сме почти там. Кое е първото нещо, което искаш да направим, след като слезем?
    Ако предложеше да изядем някого, нямаше да е проблем. Ако изпиеше кръвта им, можех да изяждам труповете, но трябваше да изчакам до пълнолуние. А именно това исках да избегна. Можеше да има странични ефекти, ако преминех във вълче съзнание.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Нед Май 25, 2014 1:18 pm

    Подсмихна се на думите му … какво можеше да каже. Харесваха й тези негови фетиши, макар и да бяха по онзи странен начин извратени. Но щом тя беше тази, която се наслаждаваше да пие кръв, то можеше ли да му каже нещо на него за това, че на него му допадаше да я гледа? Не знаеше как точно да го обясни, но наистина много й хареса, когато се съблече гола пред онова момче и успя да го притесни за момент … преди наистина да го изплаши. Но й харесваше, че Иън беше там и наблюдаваше всяко едно нейно движение, без да появи никаква ревност. И все пак, тя просто си хапваше, нямаше никакви други намерения към бедното момченце.
    Облещи се изненадано, когато видя как той протегна ръка към прозорчето, но реши да му се довери. Знаеше, че той нямаше да направи нищо, което щеше да й повлияе зле, но все пак се притесняваше от това, което можеше да се крие зад прозорчето и си личеше, че бе дори леко изплашена. Опита се да запази самообладание, като стегна тялото си, но щом Иън открехна покритието, тя веднага се сви в седалката си и вдигна предпазно ръце над лицето си, чиито очи затвори. Приличаше на малко дете, което очакваше да го ударят всеки момент, а и така се чувстваше, като й трябваше малко време, за да осъзнае, че слънце нямаше и можеше да се отпусне.
    - След като слезем? – попита объркано тя, тъй като още поглеждаше притеснено към прозореца, сякаш да се убеди, че наистина беше тъмно – Ами … да хапнем, със сигурност – отговори тя с една свенлива усмивка, тъй като й беше неудобно за преди малко, а и най-вероятно бе доста смешна в неговите очи, но се опита да поддържа сериозния тон, сякаш нищо не се беше случило – После може да поплуваме малко … голи – като разбира се, това не беше точно покана за плуване.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Нед Май 25, 2014 2:48 pm

    Подсмихнах се под мустак, макар че си имах два, и огледах пространството под нас. Светлините на летището бяха близо, макар че пилотите ми нищо не казваха. Предположих, че просто искат да ми се изфукат като кацнат без никакви трясъци. Имаха този навик, предполагам че искаха да им вдигна заплащането. Имаха да вземат обаче. 
    - Ами аз имам една вила точно на брега. Направих си я след като гледах онзи филм с Чарли Шийн, Двама мъже и половина. 
    Не за друго го направих, а понеже ме кефеше идеята, че сутринта момичето, което зарязвах, щеше да си спомни за сериала и да знае какво я чака. Ако въобще го беше гледала. 
    - А ако плувам гол, може да видиш мачтата ми да пори вълните. Като перка на акула. 
    Засмях се свободно и спокойно. Поне нямаше да има странични ефекти от недоразбиране. Тя имаше същото чувство за хумор като мен и нямаше да ми се обиди, че ползвам тъпи просташки жени.

    Sponsored content


    Shoot to thrill, Play to kill - Page 12 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пон Май 20, 2024 2:10 am