Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    Shoot to thrill, Play to kill

    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пон Апр 07, 2014 8:08 pm

    First topic message reminder :

    Изскърцах със зъби. Сърцето ми млатеше като побъркано, имах чувството, че през целия ми организъм пробягват тонове адреналин, като в действителност не беше вярно. Музиката ме вадеше от равновесие, кожата ми се беше наежила от вибрациите. Не можех да понеса повече, слухът ми агонизираше. Затръшнах кожената врата на частната си стая в клуб "Домино" и изръмжах. Идеята да имам светски забавения беше едно от онези страхотни начинания за сливане с човешката раса, която ми бяха пробутали още в началото. Беше просто... ами, не беше кой знае колко зле, ако си чуваш нормално, но ако можеш да чуеш собственото си сърце, при това почти без усилия, всичко над определена честота ти бърка право в психическото отклонение. 
    Седнах на мястото си и погледнах часовника. Малко, притъмнено помещение, с масивна ламперия, тапицирани в кожа и сатен стени. Приличаше на смес от офис и частна стриптийз зала. С тази разлика, че вместо бюро имаше малка масичка, а вместо офис стол - тапициран диван. Всеки друг би идвал тук да си почива. Но аз не го правех за това. Аз работех тук. Защо? защото създавах образа на ексцентричен бизнесмен, борещ се със критическата и фукащ се до непознати висоти, прикривайки по този начин много от върколашките си навици. Никой не обръща внимание на човек, с вълчи навици, ако е седнал в притъмнена стая в скъпарско заведение.
    НО да не се отплесваме от темата. Моя милост днес имаше бойната задача да търси дизайнери. Вътрешен интериор, за да сме по-точни. И сега идваше моментът за среща номер 4 от тазвечерните интервюта

    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 2:31 pm

    Почувства се толкова добре в ръцете му, че веднага отпусна глава на рамото му, докато той я носеше към спалнята. Беше й доста приятно, имаше чувството, че се намира в морето, в някоя малка лодка, която вълните поклащаха непрекъснато … дори и когато Иън я постави на леглото. Да, всичко продължи да й се клати, а неговите действия правеха нещата още по-забавни, карайки я да се смее като малко дете. Направи няколко опита да се измъкне от пашкула, но се чувстваше толкова слаба, а май и наистина беше така. Вместо това продължи да се смее и да се опитва да се развърти, търкулвайки се към него.
    - Стигааа – каза през смях, когато той за пореден път я бутна в грешната посока и осуети опита й да се измъкне – Не искам такаааа.
    Беше и някак забавно и въпреки, че му казваше да спре, не желаеше той да го прави. Е … може би бе добре да прекрати въртенето, защото това не се отразяваше добре на никой, употребил алкохол, но определено не желаеше да я оставя намира. Точно в момента й беше толкова забавно, че съвсем сериозно се чудеше, защо не се напиваше всяка вечер и не му идваше на гости. В крайна сметка обаче, наистина щеше да й се наложи да предекорира, тъй като имаше много неща, които просто не се връзваха с обстановката. Може би дизайнера му е бил малко по-ексцентричен, обичащ контрастите като между цветовете, така и между стиловете, но това не бе по нейния вкус.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 2:41 pm

    - Ш-ш-ш-ш-ш - зауспокоявах я той и погали косата ѝ. Къпане и преобличане утре. Трябваше да извадя женски дрехи. Ама нямах. Предполагам, че можеше да почака, докато изсушат и изгладят костюма ѝ сутринта. Идеята беше да я задържа тук, докато отмине махмурлука ѝ. Не исках да си тръгва с болки в главата, а аз да я изритам като стой та гледай. Увита в палачинково състояние, не можеше да мърда. Нито да каже каквото и да било. Можеше да говори естествено и да се киска. Но само това. В момента представляваше нещо като коте в чорап. Или ръкав, както предпочитате. 
    - Успокой се и си почини - занареждах, сякаш беше дете, което не иска да спи, - Сутринта те чака една доста неприятна изненада, ако пиеш за първи път. Сега спокойно. 
    Намръщих се, но си замълчах,ч е ако ми се издрайфа на чаршафите "Пратеси", щях да я разпъна на кръст и да ѝ ги одържа от заплатата. 
    Замислен я гледах, седнал на ръба на леглото. нещо се раздвижваше под кръста ми, но го пренебрегнах - положиетлна черта на възрастните мъже: Могат и Знаят, но не Искат толкова силно, че да не могат да се одържат. 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 3:02 pm

    Не искаше да се успокои, искаше да се закачат още, като малките деца. Алкохола я вдетеняваше и не, това определено не й беше за първи път. Все пак бе прекарала няколко години в студентско общежитие, което вървеше ръка за ръка с купоните и големите пиячки. Това тук си беше нищо, но все пак не искаше да се хвали с подобни работи, затова само му се усмихваше чаровно. Дори и на пияно осъзнаваше, че жена в нейното положение не бе особено приятна гледка, но пък защо … на нея й беше много забавно. Но щом искаше да се успокои и да спи, то може би трябваше да я остави да го направи. Това нямаше как да стане, ако той продължаваше да я гледа и да я разсейва.
    - Не искам да съм груба, но е някак зловещо да ме зяпаш, докато се опитвам да заспя – сподели му тя, като се усмихна широко.
    Осъзнаваше, че го гонеше от собствената му стая, но това не й пречеше чак толкова. Само аромата му попил в чаршафите й беше нужен да се досети, че той прекарваше всяка вечер тук и че дори, когато напуснеше стаята, тя щеше да продължи, да усеща присъствието му. Може би нямаше да е зле, ако и той самия останеше, можеше да я гушне и да я топли, но знаеше, че тази идея нямаше да му допадне, а самата тя имаше нужда от усамотение в момента.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 3:09 pm

    Потрих с ръка челото и окото си, преди да въздъхна. Момичето беше под сериозен алкохолен делириум. Сигурно за нея приличах на гъсеница в момента. Станах и се отдалечих от леглото, с известно нежелание и неприятно опряла в колана ми ерекция. 
    - Тогава ще ти кажа лека нощ, Зоуй. Опитай се да си починеш, доколкото е възможно. Сутринта ще говорим пак. 
    Отворих вратата и се обърнах назад с леко лукаво изражение:
    - Сутринта те чака кафе и закуска в леглото. Но не свиквай.
    След това натиснах ключа на лампата и затворих вратата. Затворих очи и усетих, че сърцето ми се е забавило. Кръвта се движеше по-бавно, чувството беше като че ми се спи... но не бях спал толкова време, че не помнех какво е да си сънлив. Вместо да се наспя се върнах в хола и пляснах с ръце. Лампите изгаснаха и в помещението стана тъмно, като изключим зелената светлина от уличните лампи, пробягваща по пода като пръски кръв. Седнах си на мястото и отново се заслушах в себе си. И във всеки шум в къщата.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 3:30 pm

    Едва изчака вратата да се затвори, когато се разви и най-накрая се освободи от завивката. Изправи се с леки затруднения, тъй като вече се бе отпуснала така добре, че дори я домързяваше да стане, но се налагаше. Свали роклята си, много по-лесно отколкото бе предполагала, като остана единствено по нежните си черни дантелени бикини. Нямаше нужда от сутиен, най-вече в тази рокля, а и така й беше много по-удобно. Предполагаше, че Сандърс няма да влезе в стаята, поне не и до закуска, затова се пъхна почти напълно гола под завивката и въздъхна тежко.
    Поемайки си отново въздух през сладкото носле, долови силния аромат на кожата му. Одеколона също се усещаше, но имаше нещо различно … нещо което не й даваше мира. Знаеше, че мъжката пот съдържаше хормони, които подлудяваха жените, като естествен афродизиак, но какво тогава беше при него. Защо това наситено ухание й действаше по-силно от алкохола, който беше погълнала. Караше я да прави неща, които не би направила, които никога не би си позволила, но ето че ръката й премина по нежната й кожа и бавно погали дантелата, която за нейна изненада бе вече влажна.
    Несъзнателен стон се откъсна от устните й, тих като въздишка, доловим единствено за нея, а може би не. И все пак не очакваше да стои пред вратата и да я подслушва, затова продължи да се гали нежно, докато тялото й не започна да се извива от удоволствие, тъй като натиска на пръстите й ставаше все по-груб и настоятелен. Стискаше зъби, опитвайки се да притъпи сладките звуци на удоволствие, но те успяваха на намерят начин да се измъкнат от сочните й устни.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 3:41 pm

    Седях на мястото си, затворил очи, оставяйки тъмнината да ме обгърне Постепенно усещах как се успокоявам, как се отпускат мускулите ми и части от мен, който не исках да стигат до там, че да се напрягат. Леката болка от сдържаното желание беше неприятна, но преди всичко - благородно задържана. Беше знак, че не съм животното, което представлявах. 
    Внезапно отворих очи, когато чух звук. Беше нещо тихичко, като мишка. Ядосан се надигнах в креслото си. Мишките бяха животинките, които най-много ненавиждах, защото се завираха в стените и издаваха множество звуци, които дразнеха, а не можеш да се докопаш до тях, защото са вътре в стената. Дератизацията - процесът по избиване на гризачи-вредители по домовете - беше жесток и често прилаган процес, който исках да използвам по-често от колкото, който и да е от съседите.
    НО звукът беше различен - по-силен и сякаш идваше от човек. Силното усещане по кожата ми за нещо нередно, се засилваше и страх пробяга по костите ми. Ами ако Зоуй ѝ беше зле? Ами ако алкохолът най-после ѝ се отразяваше неблаготворно? Ако получеше алкохолно отравяне и ѝ станеше лошо, дали да не се обадя в поликлиниката? Реших първо да проверя и се изправих. Поех бавно към вратата ѝ. 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 3:52 pm

    Отпуснала се напълно, Зоуи вече си представяше ръката на Иън, вместо своята. Въртеше лице на различни страни, като непрекъснато го заравяше ту във възглавницата, ту в чаршафите, а пръстите й ставаха все по-настоятелни. Нетърпелива да усети истинско докосване, тя отмести внимателно бельото си на една страна и прокара бавно пръсти по влажните си устни. Този стон беше много по-силен и непокорен от всички останали, но и усещането бе неповторимо, най-вече сега, когато можеше съвсем спокойно да си го представи. Сладкия аромат на възбудата й започна да попива в чаршафите, смесвайки се с неговия, а това й допадна повече, отколкото бе предполагала.
    Прехапа долната си устна, опитвайки се да запази тишина, тъй като знаеше какво я очаква – едно приятно продължително удоволствие, което щеше да я накара да продължи със стенанията. След като премина между устните си, бавно потъна в себе си, което накара тялото й отново да се извие, а тя да продължи да издава звуци, наподобяващи на момиче с вързана уста, което биеха. Приглушени стонове на удоволствие и мъчение се измъкваха от устните й, докато тя се опитваше да задоволи единствената нужда, която не можеше – да го усети.
    Искаше тялото му да я притисне грубо в леглото, ръцете му да я мачкат като кукла, сякаш беше негова собственост, зъбите му да дерат и нагрубяват кожата й, а нежните му целувки да я успокояват. И колкото да се стараеше да си го представи, колкото и близко да беше, знаеше че той не е там и това правеше нещата още по-трудни.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 4:03 pm

    Стигнах до вратата със тихи, но бързи стъпки. Ръката ми беше почти на дръжката, когато спрях. Ако бях по-млад и с по-малко опит, със сигурност до сега да се бях намъкнал вътре, преди да успея да разбера какво става. Но забележете - в продължение на месеци се бях старал да мисля повече от колкото да правя, а за някой, който произлиза от диво животно, това си беше усилие на волята, непосилно за никой друг. Но леката миризма, познатият аромат ме халосаха в лицето като дъска. Отдръпнах се като опарен и отстъпих назад. Нещото, което ставаше вътре се избистряше постепенно. Втренчих се във вратата сякаш беше вълче биле. Или сребърен куршум. Не, като сребърна картечница. Отстъпих и потреперих, когато в мозъка ми различни сигнали заблъскаха вътре, пресъздавайки неволно картини на едно или друго действие. Неспособен да мръдна, аз само стоях там, свит почти о две и оцъклен срещу дръжката. Вече чувах от толкова близо дишането, характерно за това. И пулсът... ненормален, див, жаден пулс на тяло, горящо в страст. Челюстта ми изпука в ставите.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 5:00 pm

    Горещи и студени вълни обливаха тялото й, докато то непокорно се извиваше под завивките. Зоуи едва успяваше да диша, но това нямаше нищо общо с температурата, а с това което усещаше. Стоновете пресушаваха гърлото й, а може би това бе само илюзия, създадена от нуждата за нечии устни върху нейните … нечии конкретни устни. Затова и тя непрекъснато ги облизваше, представяйки си че не бяха нейните. Че бяха онези така изкушаващи устни, криейки се под катинарчето му, за които бе сигурна, че имаха вкус на скъпо уиски и със сигурност щяха да й подействат така опияняващо, както и самата напитка.
    Нов силен стон огласи цялата стая, когато тя проникна дълбоко в себе си и то не така скромно, както до сега. Вече две от пръстчетата й се намираха в нея, като с палеца си продължаваше да се стимулира по венереното хълмче, докато другата й ръка си играеше със зърното на лявата й гърда. Претръпнали от възбуда, зърната й бяха щръкнали до болка, като това очевидно й харесваше и я караше да ги пощипва грубо. Така силно й се прииска Иън да ги захапе, да ги завърти между зъбите си, а после да ги засмуче силно, докато не я кара да изписка от болка, като най-накрая да ги пусне и да премине нежно и успокояващо с езика си по тях. Само мисълта за всичко това я побъркваше, водейки я до самия край, който не беше никак далеч.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 5:14 pm

    Заотстъпвах ужасен. Не разбирах обаче защо. Бях правил доста палави неща по-рано. Оргиите в които беше участвал бяха много по-мръсни от това. Но звуците ставах по-силни, по-приканващи... или поне на мен така ми се струваше. Отстъпих още няколко крачки. Сърцето ми отново се стрелна в ненормален ритъм. Едва постигнатото спокойствие от преди малко рухна. Силна гореща вълна избликна в слабините ми, сякаш се бях полял с кафе. Обърнах се и поех обратно. Поех енергично към хола, после към високия френски прозорец на едната стена. Отворих го рязко и силния студен въздух на улицата ме блъсна в лицето. Студът ме връхлетя и обгърна като водна струя. Потреперих и задишах тежко. Не бях осъзнал, че бях сдържал дъха си в продължение на поне минута, слушайки я. Свлякох се на тревата на двора и потреперих отново, после задрах с пръсти в пръстта. Дълбоките бразди от пръстите ми ставаха все по-широки и по-дълги, докато аз прокарвах пръсти през тях отново и отново. Болката ме изкара от страховитото чувство. Вече можех да се  съсредоточа - а бъда отново човека.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 5:29 pm

    Погълната от удоволствие, Зоуи не чуваше, нито усещаше нещо друго, освен собствените си стенания и ласки. Докосванията й бяха станали груби, като това рядко й доставяше удоволствие, но точно в момента я бе довело до онзи кулминационен момент, когато тя напрегна цялото си тяло, усещайки как напрежението тичаше нагоре надолу по гръбнака й, докато най-накрая не си позволи да се отпусне и да освободи всичко това. Дълбок стон на блаженство се откъсна от нея, оставяйки я да диша тежко, непосилна да направи каквото и да е било. Отпусна ръце до тялото си, като затвори очи и се остави на все още сладкото удоволствие, което обхождаше тялото й.
    Напълно задоволена, вече можеше да усети умората, която я беше налегнала. Не успя отново да отвори очите си, нямаше сили за това, но и не направи някакви големи усилия. След този силен финал, имаше нужда от една сериозна почивка, затова все така мокра, гореща и гола, се отпусна в приятно ухаещите завивки. Прегърна една от възглавниците, като зарови нослето си в нея и за пореден път се наслади на аромата му. Нова вълна от възбуда я обля, но за жалост тялото й не бе в състояние да продължи, така че едва десетина минути по-късно, тя спеше сладко и спокойно.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 5:45 pm

    Бавно се успокоих. Не знам колко време ми отне, но постепенно бях преодолял желанието си. Раменете и бицепсите ме боляха, пренапрегнати от несвойственото и твърде рязко напрежение. върнах се в къщата и започнах да мия ръцете си. Споменът беше в мъгла, бях почти загубил контрол в желанието си. И вероятно въобще нищо нямаше да стане, ако опиташе да се докосне от нея. Ако не ѝ прегризеше гърлото докато се боричкаха. Беше прекалено опасно. Нямаше да рискува... никога повече. 
    С доста усилия успя да изчисти пръстта под ноктите си и се върна, за да заравни пръстта и да затвори стъклената врата. Върна се в кухнята и позвъни на готвачката си, за да я уведоми, че днес няма да имам нужда от помощта ѝ днес и и дадох платен почивен ден. Преминах нататък и започнах правенето на закуската. Често ми се беше налагало да го правя, понеже през онова време на месеца, не можех да ходя на работа, нито да се срещам с прислугата си. Пърженето на яйца беше нормално действие, а мачкането на портокали в изтисквачката ми доставяше перверзно удоволствие, когато слагах половинката портокал и натисках. Сега можех да се отпусна и просто да я зарадвам с нормално начало на деня. Пържени яйца, портокалов сок, аспирин и малко студена бира към 10. Махмурлукът ми беше стар враг и имах всички оръжия срещу него.
    С притеснени крачки, аз поех към спалнята си. Първо - никога не бях носил закуска в леглото на когото и да било, най-малко на еднодневките, или по-точно, еднонощките, които бяха оставали при мен. Е, до сега пък не се беше случвало в леглото ми да става сексуален акт, бил той с един или повече играчи, в който да не участвам и аз. Така че да не отваряме дума за това. Стигнах до вратата и я отворих с известни усилия. Намъкнах се вътре, стараейки се да не обърна подноса. Сериозно се замислих дали да не си облека смокинга на иконом, но щеше да отнеме много време, а и сигурно нямаше да ми стане. Стигнах до леглото и оставих подноса на нощното шкафче. И леко я ръчнах. 
    Беше легнала по гръб и всичко си личеше, независимо от одеялото  Отново усетих втвърдяване в трюма, но го пренебрегнах. Косата ѝ се беше пръснала по цялата възглавница, а лицето ѝ беше толкова спокойно и красиво, че се зачудих дали е същото момиче, което наех преди месец. Леко протегнах ръка и докоснах едното ѝ рамо, оголено изпод завивката. Топлата кожа с лек дъх на кожа и живот докосна пръстите ми и се почувствах... сякаш съм бръкнал в контакт. 
    - Добро утро - прошепнах пресипнало. Пак щях да мия ръката си  май.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 6:53 pm

    Нежната ласка разбуди Зоуи, която все още не бе отворила очите си и не бе много наясно какво се случваше. Въпреки това се усмихна широко, искрено и красиво, като сложи ръката си върху неговата и я премести от рамото на бузата си. Изви се леко, като целуна дланта му, а после бавно отвори очи и … ами остана доста изненадана от това, което видя. Погледа й го издаваше, а може би изглеждаше повече объркана, но запази самообладание и дори не се отдръпна. Продължи да държи ръката му, като след малко просто го пусна и някак измъчено се усмихна, вече усетила силната болка в главата и мускулите си.
    - Добро утро – прошепна нежно тя, като се завъртя отново по гръб и разтърка намръщено слепоочията си.
    Помнеше какво стана снощи, помнеше всичко до последната секунда, но в момента бе прекалено немощна, за да се черви и притеснява, камо ли да си тръгне. Затова остана в леглото, като си пое дълбоко въздух и чак сега осъзна, че най-вероятно имаше ухание на … ами на секс. Тя не долавяше нищо, но хората често не усещаха собствената си миризма, затова и не изключи възможността той да е усетил нещо. А и беше гола … много лошо начало на деня. Ако беше помислила малко, щеше да се сети да поразрови из шкафа, като колкото и да не му харесваше, че му е пипала нещата, щеше поне да е облечена.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 7:03 pm

    Учуден от нейната ласка, аз се втренчих в ръката си, сякаш беше чисто ново много скъпо бижу, което не бях виждал или дори представял до сега. Неловкото мълчание постепенно се сгъсти, като желе около нас и аз усетих лепкава пот по гърба си. Прокашлях се и се извих да си взема подноса и го вдигнах пред нея. Миризмата на флуида, на нейната женственост ме изкарваше от равновесие и миризмата на закуската трябваше да я притъпи.
    - Направих ти закуска - изломотих тъпо, докато се борех с неприятното горещо усещане по врата си, което постепенно премина в пламтене по бузите. - Не знам дали ще ти хареса, не е ставало дума, дали харесваш бъркани яйца... понеже е класическа закуска. А и не знам дали не се храниш здравословно, но няма да намериш мюсли под този покрив. Имам и аспирин, ако те боли главата...
    Дрънках каквото ми дойде като някоя загрижена стара мома, за да прикрия собственото си неудобство. Снощи исках да вляза в стаята, а сега щях да си отхапя ръката за да изляза. 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 7:33 pm

    Почувства се изключително неудобно, защото дори нямаше да докосне тази закуска. Изглеждаше страхотно, но точно в момента беше пресъхнала, някъде дълбоко в коремчето си усещаше онова неприятно парещо чувство, което оставяше алкохола и просто не мислеше, че е в състояние да яде каквото и да е било. Затова направи една намръщена физиономия, като започна да клати отрицателно главата си и да отказва. Чувстваше се гузно, искаше дори да му се извини, но не беше в състояние да води дълги разговори, затова накрая го погледна жално, а когато отдръпна подноса, осъзна че имаше някои неща, които можеше да й се отразят добре.
    Пресегна се бързо, като взе сока и хапчетата, но реши първо да се освежи. Надигна се в седнало положение, като притисна завивката към гърдите си вдигна високо чашата, като започна да пие жадно, сякаш не й бяха давали вода от седмици, а портокаловия сок започна да се показва по крайчеца на устните й и да се спича надолу по брадичка, вратлето и дори стигна до прекрасните й гърди. Зоуи просто не можа да се спре, знаеше че трябва да си остави малко, за да изпие хапчето, но напитката беше така освежаваща, че не пусна чашата, докато не я пресуши. Не бе присъщо за нея да се държи като животно, но точно в момента не се чувстваше и като човек, поне докато не видя оцапана в оранжево завивка.
    - Съжалявам – прошепна отново тя, като го погледна умолително, сякаш всеки момент щеше да се разридае.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 7:41 pm

    Облещих се недоумяващо и започнах да се оглеждам, сякаш очаквах някой да ми се притече на помощ и да изясни нещата. Понеже не можах да намеря подкрепа нито от гардероба нито от вратата на банята успях само да промърморя:
    - Как така съжаляваш? В смисъл, че... няма за какво да ми се извиняваш. И предполагам, че сега не ти е до ядене. Предлагам да донеса малко вода, за да си изпиеш аспирина, да си починеш. Може би ще трябва да взема и малко алказелцер. Едва ли си яла много снощи. 

    Все още не особено на ясно с положението, аз отместих очи в страни и подметнах:
    - Мога да си купя нови чаршафи за нула време. Сигурно само докато говорим, вече съм спечелил достатъчно за нов комплект чаршафи. Ако не и за цяло спално обзавеждане.
    Усмихнах се мило, приканвайки я да ме последва в шеговития тон.
    - Нормално е да ти си толкова жадна. Алкохолът е течен, но не е вода. Хайде, искаш ли минерална вода? Или направо да донеса биричка, а?
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 8:04 pm

    Идеята за водата й хареса много повече от последвалата. Точно в момента не се нуждаеше от алкохол, но имаше други неща, които й трябваха повече от хапчето. Затова тя остави празната чаша на нощното шкафче и с вече свободната си ръка, избърса сладките си, потънали в портокалов сок устни. Наистина съжаляваше за чаршафите, макар че се усмихна на шегата му, тъй като не бе в състояние да се засмее. Кожата й започна да бледнее, като тъмни кръгове се образуваха под очите й, откакто се беше събудила.
    - Иън – каза тихичко тя, за пръв път наричайки го по име – Студено ми е. Ще ми дадеш ли да облека нещо?
    Тепърва започваше да я връхлита махмурлука, който беше по-ужасен и то грип. Единственото положително нещо беше, че в повечето случаи не продължаваше повече от един ден … един ужасен ден. За щастие, тя нямаше да го прекара сама или поне бе останала с такива впечатления. Срамуваше се от случилото се и не искаше да му дотяга, но определено не желаеше сега да е вкъщи, опитвайки се да се добере до хладилника, за да си извади сок, вода или каквото й се пиеше там.
    - И Иън – спря го отново тя, като се почувства малко неудобно, че ще изявява претенции, но имаше нужда в момента – Може ли да е сок, не вода?
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 8:20 pm

    Получил задача, мозъкът ми напълно захвърли усилията да се опитва да поддържа разговор. Насочих се към гардероба и го отворих със замах. Започнах да ровя из нещата си. Изглежда не умеех да подреждам, защото колкото и да се стараеше момичето от химическото чистене, аз винаги прибирах планина от фланелки, боксерки и всякакви парцалаци, тъпчейки ги в гардероба, без ред и смисъл. 
    Извадих едно от любимите си поло-блузи и чифт малко торбести панталони, които уж трябваше да се тича с тях. После зарових ръце из бельото.
    - Нямаш ядове - подхвърлих през рамо с глас, заглушен от платовете. - Мога да ти намеря почти всичко от което имаш нужда, но те предупреждавам, че може да са ти широчки. 
    Натрупах богат избор от всевъзможни дрехи, домашни по вид и размъкнати по оформление.
    - Предлагам ти да си вземеш един душ, докато аз размажа няколко портокала за следващата порция сок. Че и на мен нещо ми се допи, а ти тепърва имаш да пиеш...
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 8:50 pm

    Прати му една мила усмивка, която обаче изглеждаше прекалено измъчена, но все пак свърши работа. След което просто го изчака да излезе от стаята и отиде при отделените дрехи. Разбърка хубаво купа, като избра някаква ТЕНИСКА, СУИЧЪР И НЯКАКЪВ АНЦУГ. Със сигурност всичко щеше да й е голямо, но какво пък, поне щеше да й е свободно и топло, за разлик от роклята, с която беше дошла. В крайна сметка остави всичко настрана, като прибра останалото в гардероба му, извади си една чиста хавлия и се отправи към банята.
    Въпреки, че й беше студено, реши да си вземе един леден душ, който щеше да я освежи, за разлика от горещия, който щеше да направи нещата още по-лоши. Едвам изтърпя десет минути под водата, като побърза да се увие и да се върне в стаята. Облече всичко, оставайки без бельо, което отдели за пране, а накрая просто избърса косата си, която остана влажна. Не искаше да рови из бельото му, затова тръгна надолу без чорапки, като се заклеваше, че ако й позволеше да декорира дома му, със сигурност щеше да сложи навсякъде от онези прекрасни бели килими, които приличаха на мечешка кожа и просто галеха крачетата ти.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 8:57 pm

    В това време имах възможност да награбя всички портокали от хладилника и започнах да изстисквам като че бях на маратон. Скоро имах двулитрова кана с портокалов сок, която получи две купчета лед и малко захар, защото киселееше малко. В крайна сметка, когато се появи, имаше болнавия вид на грипава или, казано с други думи, на жертва на титаничен махмурлук. Наведох очи, напълно съзнавайки, че аматьор в пиенето като нея щеше да е напълно размазан от подобен удар, особено като знам слабото ѝ желание да има каквото и да било общо с алкохола  до сега. Сега сигурно съжаляваше, че не беше приела а пием шира на покрива на сградата ми.
    - Привет - махнах закачливо и малко притеснително от другата страна на масата. Ако си спомнеше какво ме е питала предишната вечер, щеше да потъне в земята. А после кой щеше да я вади? 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Апр 12, 2014 9:24 pm

    Силния аромат на портокалови кори я привлече, но може би нещо друго я накара да отиде толкова близо до него и да седне на стола, до който се намираше Иън. Търпеливо изчака да й бъде налята една чаша, като извади хапчетата от джоба на суичъра и изпи само едно, не искаше да прекалява, макар че едва ли можеше да й стане нещо от аспирин. Продължи да пие, докато не я преполови, когато осъзна, че ако продължаваше така, сок наистина нямаше да остане. Просто върна чашата на масата, като продължи да я гледа с желание, но след това се обърна към Сандърс.
    - Съжалявам и за снощи – започна тя някак притеснено – Казах някои работи, които не трябваше – но точно както снощи твърдеше, така и сега каза, че са неща, които не е трябвало да казва, а не че не е искала – И като цяло се държах непристойно … но ти обещавам, че това няма да се повтори, никога!
    След всичко това, не знаеше как да продължи или дали да чака нещо от него. Най-вероятно щеше да й каже, че няма проблем, но не искаше да го прави от съжаление или учтивост … искаше наистина да няма проблем. Но не можеше да го притиска, нито да го кара да й слугува и все пак й харесваше някой да й стиска портокали. Ако тя тръгнеше да го прави, най-вероятно щеше да изхаби всичките плодове за една чаша.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Апр 12, 2014 9:35 pm

    Бавно си изтеглих стола и седнах, докато не откъсвах очи от нея. 
    - Не е трябвало? - вдигнах вежди озадачено, - Искаш да кажеш, че не е трябвало да ги кажеш? 
    Прокашлях се и започнах внимателно:

    – Имах доста време да купонясвам и ми стана ясно, че не е трябвало да го правя. От друга страна, ми харесваше. Да разбирам ли, че не е трябвало да ми ги казваш, защото те е срам? Но в действителност ти се е искало да знаеш?
    Продължих да я гледам от упор. Признавам, че беше малко жестоко да я подлагам на това, но едно хубаво изчервяване щеше да отвлече вниманието от болящата ѝ глава и щеше да даде време на аспирина да я посъвземе. Преглътнах и покрих лице с длани, опирайки лакти в плота на масата. 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Нед Апр 13, 2014 10:43 am

    Зоуи остана дълго време просто зяпнала, като гледаше някъде встрани, опитвайки се да измисли нормален отговор. Но най-накрая сложи ръце на масата и заби лицето си в тях, като започна да издава странни звуци, подобни на хлипане, а тялото й леко се надигаше при всеки нов стон. Дали наистина бе успял да я разплаче? Е така изглеждаше, когато се надигна и се видяха сълзите, стичащи се по нежните й бузи, но за сметка на това, устните й бяха извити в широка усмивка и тя се смееше весело.
    - Защо ме измъчваш? – попита през смях и сълзи, като накрая просто се обърна към него и му се усмихна – Не знам вече … не мога да мисля в момента. Единственото, което ми е ясно е, че една самоуважаваща се жена, не би се държала така непристойно.
    Чувстваше се неудобно, но точно както и той бе наясно, щеше да й мине много по-бързо, ако просто го обърнеше от веселата страна. Беше й достатъчно гадно, болеше я глава и се чувстваше като парцал, нямаше никакъв смисъл да поддържа всичко това с притеснения и лошо настроение. Беше време и тя малко да се отпусне и да се държи като нормален човек, а не само да се шашка за най-малкото.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Нед Апр 13, 2014 10:52 am

    Ухилих се изневиделица:
    - Какво имаш предвид? - вдигнах вежди, - Снощи каза какво ти е на душата. Ако чуеш аз какви съм ги мислел....
    Махнах с ръка и допълних чашата ѝ, докато не гледаше. 
    - Това, че не съм ти го казвал, не значи, че не съм го мислел. Просто вчера беше много по-... да кажем, лабилна, за да ти отговоря пряко. 
    Оставих каната и си погледнах часовника.
    - Позвъних на строежа. Момчетата с доволни, получиха свободен ден. Половината ще се приберат в къщи и ще видят жена си. А аз ще гледам теб, понеже си болна. Сега бъди добро момиче и се сгуши на онова канапе там и гледай телевизия, докато кажа на секретарката си, че ще отклонява срещите ми за следващите 24 часа.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Нед Апр 13, 2014 11:16 am

    Колкото и да е странно, в такива моменти нашето момиче ставаше най-емоционално. Не всеки би желал да се грижи за нея, най-вече в подобно състояние, когато не приличаше на нищо и едва се движеше. Затова и оценяваше всичко, което той правеше за нея, като реши да му го покаже. Изправи се бавно от стола си и отиде до нео, като сложи ръка на бузата му и го придърпа към себе си, докато тя се надигаше на пръсти. Устните й докоснаха нежно другата му страна, като го дариха с тази топла ласка, а след това и с една прекрасна усмивка.
    - Благодаря ти – прошепна тя, като бавно започна да сваля ръката си надолу, галейки кожата му.
    Не се задържа повече там. Отиде до масата, като все чашата със сока, а после заедно с него се запъти към хола. Остави я на ниската масичка пред дивана, като се настани в легнало положение, но свитата й поза подсказваше, че все още й беше студено. Въпреки това реши да не нахалства прекалено, така че просто взе дистанционното и си пусна телевизия. Прескачаше каналите, търсейки нещо по-интересно, но след като осъзна, че по това време на деня не даваха нищо освен новини и детски, предпочете да гледа нещо анимирано. Том и Джери беше истинска класика и както винаги го въртяха по един от детските канали.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Нед Апр 13, 2014 11:53 am

    В това време отидох до кабинета си. Докато почти автоматично освобождавах хората ѝ на строежа и давах на асистентката си направления и наставления, мозъкът ми работеше на втора предавка. Докато нареждах всичко, което се очаква от асистентката ми в мое отсъствие, бях и замислен за това, което ставаше в дома ми. Не бях особено галантен кавалер, и само преди 5 години бях я награбил където ми падне, вместо да се правя на загрижена домакиня. Сигурен знак, че остарявам. Оставаше и по-особения  момент. 
    Много жени не им беше приятно да ги гледат без грим. Или да се грижиш за тях. Имаше нещо общо със феминизма и със независимостта на жените. Но тя не приличаше на момиче, което е неблагодарно. Щеше да оцени усилията му. Обаче оставаше проблема със същите тези усилия. Как щях да се грижа за нея, като единственото което можех да правя беше да пускам микровълновата и да пържа яйца. 
    Върнах се в стаята и прелетях покрай нея, решен да поръчам храна за вкъщи:
    - Китайско или пица? - попитах .

    Sponsored content


    Shoot to thrill, Play to kill - Page 3 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Нед Юни 02, 2024 2:52 pm