Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

» Renesmee's diary... or Lilith's
Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 EmptyНед Май 09, 2021 10:27 am by Renesmee

» Chriatopher's house
Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 EmptyЧет Май 06, 2021 8:19 pm by Christopher*

» blq
Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 EmptyВто Фев 06, 2018 4:33 pm by Amara*

» Flood bitchez
Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 EmptyПет Яну 26, 2018 8:11 pm by Amara*

» Beach Bar Bora Bora
Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 EmptyВто Мар 15, 2016 9:45 pm by Christopher*

» Phobos' bedroom
Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 EmptyЧет Мар 03, 2016 10:52 pm by Phobos

» Спалнята на Фобос и Бела
Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 EmptyЧет Мар 03, 2016 5:25 pm by Phobos

» Спалнята на Алас и Евелин
Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 EmptyСря Яну 20, 2016 10:28 pm by Christopher*

» Стаята на Кристофър и Ренесме
Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 EmptyПон Яну 18, 2016 3:48 am by Bellatrix

Часовник


2 posters

    Shoot to thrill, Play to kill

    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пон Апр 07, 2014 8:08 pm

    First topic message reminder :

    Изскърцах със зъби. Сърцето ми млатеше като побъркано, имах чувството, че през целия ми организъм пробягват тонове адреналин, като в действителност не беше вярно. Музиката ме вадеше от равновесие, кожата ми се беше наежила от вибрациите. Не можех да понеса повече, слухът ми агонизираше. Затръшнах кожената врата на частната си стая в клуб "Домино" и изръмжах. Идеята да имам светски забавения беше едно от онези страхотни начинания за сливане с човешката раса, която ми бяха пробутали още в началото. Беше просто... ами, не беше кой знае колко зле, ако си чуваш нормално, но ако можеш да чуеш собственото си сърце, при това почти без усилия, всичко над определена честота ти бърка право в психическото отклонение. 
    Седнах на мястото си и погледнах часовника. Малко, притъмнено помещение, с масивна ламперия, тапицирани в кожа и сатен стени. Приличаше на смес от офис и частна стриптийз зала. С тази разлика, че вместо бюро имаше малка масичка, а вместо офис стол - тапициран диван. Всеки друг би идвал тук да си почива. Но аз не го правех за това. Аз работех тук. Защо? защото създавах образа на ексцентричен бизнесмен, борещ се със критическата и фукащ се до непознати висоти, прикривайки по този начин много от върколашките си навици. Никой не обръща внимание на човек, с вълчи навици, ако е седнал в притъмнена стая в скъпарско заведение.
    НО да не се отплесваме от темата. Моя милост днес имаше бойната задача да търси дизайнери. Вътрешен интериор, за да сме по-точни. И сега идваше моментът за среща номер 4 от тазвечерните интервюта

    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Пет Май 02, 2014 7:25 pm

    Без да каже каквото и да е било, Зоуи просто стоеше от страни и се правеше, че не обръща внимание на разговора, но всъщност следеше всяка тяхна дума. Все още й бе доста трудно да се съсредоточи към точно определен звук, но все като бе толкова близо до тях, нямаше как да не успее. С едното ушенце слушаше двамата мъже до нея, с едното оченце намигаше на сервитьора, а с прекрасните си устни се усмихваше все така прелестно. Всичко се нареждаше така добре, че докато си го представяше, все повече се дразнеше. Нямаше да издържи още много, но за щастие нямаше и да й се наложи.
    Двамата тръгнаха нагоре, водени от вечерята, като Зоуи застана до Иън и нежно хвана ръката му, преплитайки пръсти с неговите. Стисна го малко по-силно, без да осъзнава, че не успяваше да се контролира много добре, но не можеше да прикрие и вълнението си. Сутринта бе хапнала каквото имаше, но тази вечер се чувстваше като в ресторант и имаше приятната възможност сама да избере вечерята си. Лошото беше, че изрично я помолиха да не изяжда всичко, а представете си на вас да ви сервират най-вкусната вечеря на този свят, да ви дадат да изядете по-малко от половината и да ви я накарат да я върнете. Изключително трудно, но щом искаше това от нея, това щеше да получи.
    - А сега какво – попита го тихичко тя, като се надяваше сервитьора да не ги чува, тъй като беше четири пет крачки напред – Ще го поканим да остане или … - не беше наясно как точно седяха нещата.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пет Май 02, 2014 7:45 pm

    Прихванах я с една ръка през кръста и отвърнах:
    - Неее, не си идвала, за това не знаеш. Дори в някоя от частните стаи, ние имаме нужда от прислужник, за да отваря шампанското и подобни неща. Остани до мен и ще научиш доста неща.
    Играех роля, както тя несъмнено се досещаше. А ако ен се досещах, ѝ намигнах за да ме следва. Преструвах се на богат мръсник, който щеше да се разпорежда с млада невинна дама, докато Джоуи щеше да бъде предания камериер, който щеше да допълва чашите с вино. Едва ли очакваше, да свърши като блюдо. Но смятайте, ако Зоуи успееше да го омае, щеше да си мисли, че е имал страхотен секс, а аз щях да взема  да изляза остарял коцкар, който трябва да оставя прислужниците да му вършат интимната дейност. То много от членовете на клуба искаха подобни забавления, обикновено гледаха от страни и не можеха да го вдигнат, но се кефеха, че могат да накарат някого да го направи по този начин. 
    Синята стая беше будоар, половин спалня, половин всекидневна, обикновено романтично гнезденце, което ползваха почитателите на нежни и романтични забавления, пред откровеното чукане. Защото почитателите на обикновеното чукане правеха това още долу или в домовете или колите си. Но много мъже и жени, предимно по-млади мъже и по-възрастни дами от богатите среди, се възползваха от стаите на третия етаж, заблуждавайки се, че не е едно бързо, а "страстна и изпепеляваща нощ на истинска любов". Понеже Младите мъже бяха идеалисти и мечтатели, а възрастните дами - жадни за романтика. 
    Стаята не само заслужи името си благодарение на тапетите и завесите, но и на именно тези романтични дивотии, за които ви пилих по главата до преди малко. Вътре вече, тримата се заехме с основните задължения по въпроса. Започнах да се разпореждам, получих чаша скоч и бях достатъчно учтив да предложа малко и на момчето за компания. Сега оставаше само да измислим начин да привлечем момчето в примката. Паешка стратегия, другари и другарки...
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Пет Май 02, 2014 8:21 pm

    Тези неща не й бяха ясни, но пък точно това беше най-хубавото – всичко беше ново и интересно. Харесваше й как строяха нещата, как нейният красавец се разпореждаше с хората и искаше точно същото за себе си. Да има парите му, от които със сигурност той нямаше да я лишава, докато бяха заедно и да можеше да се разпорежда с целия свят. Както казваха хората, правилата се определят от този, който държи пачката. Но богата или не, нея също я бе обзело желание да раздава команди и да се разпорежда с хората и живота им. Като например сега … единствено от нея зависеше, дали това момче щеше да излезе на крака от стаята или щяха да го носят.
    - Иън – простена разглезено тя, като докосна нежно вратлето си и отправи онова умолително погледче – Горещо ми е.
    Последните думи излязоха като шепот от прекрасните й устни, така предизвикателен и примамлив, но Сандърс не си направи труда да стане и да угоди на дамата си. Не, не възнамеряваше да я отхвърля отново, а по-скоро да изпълни онова неизказано желание, затова се обърна към момчето и му кимна в посока на Зоуи. Втора покана не почака. Джоуи застана зад красавицата, като нежно отметна косата й, бавно развърза панделката на тила й, след което погледна за последен път към вълкът, убеждавайки се, че прави правилното нещо. И най-накрая смъкна ципа на роклята й, като сатенения плат се свлече бавно надолу, падайки като розов лист в краката й и я остави само и единствено по нежните дантелени бикини и онази похотлива усмивка, която бе отправена към мъжа срещу нея.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пет Май 02, 2014 8:47 pm

    Аз от своя страна се бях разположил срещу нея, полуизлегнат в кресло, с размерите на трон. Дамата се усмихваше, и изглеждаше толкова зашеметяващо хубава, че като нищо аз щях да я хапя след съвсем малко. Облизах устни и се изправих до по-прилично положение, местейки очи към момчето зад нея. Макар да беше действал спокойно и решително, зад нея, той леко трепереше и се беше зачервил до толкова, че можеше да получи удар всеки момент. Подсмихнах се и подхвърлих небрежно:
    - Ще желаеш ли нещо за пиене, мила моя?

    Ръмжах или мърках трудно е да се каже, понеже гърлото ми се беше свило на топка. Само махнах на момчето, да спре да зяпа почти голата ми приятелка и да налее. Джоуи се окопити, изглежда още свикваше с обстановката. Ако го оставехме да живее, щеше да се запознае със всички грехове, ставащи зад тези стени. 
    Докато той наливаше с треперещи пръсти бистрата течност, аз подметнах нехайно:
    - Не се притеснявай, Джоуи, тук си сред приятели. Просто се отпусни. Ако искаш, налей си едно и на теб. 
    Погледнах Зоуи зад гърба му и се усмихнах загадъчно. Щях да го разсейвам достатъчно, за да я  оставя да действа. Когато понатрупаше малко материал, щеше да има опита да замайва главите на новаци като този по-лесно от колкото на мен ми расте косата. 
    Момчето си наля и сръбна якичко за кураж. Изглежда се отпусна, защото спря да трепери, а миризмите около него се променяха. Момчето беше толкова развълнувано, че сигурно щеше да се изпоти ако имаше времето за това. 
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Пет Май 02, 2014 9:13 pm

    Не й хареса, че всичко това спря, но може би идеята да отиде и сам на себе си да сипе чаша скоч не беше никак лоша. Личеше си, че се притесняваше и не беше много сигурен какво да направи – да я пренебрегне и обиди, за да бъде доволен Иън или да се направи на мъж и да не обърне внимание на присъствието му, като ме награби и направи това, което виждаше, че Зоуи желае. Беше трудно решение, но тя щеше да го улесни, затова се приближи бавно към него, като слагаше краче пред краче, ходейки като котенце, което сякаш се приближаваше, за да се отърка и да си поиграе. Макар че най-вероятно той бе обърнал повече внимание на голите й гърди, отколкото на походката.
    - Жадна съм – каза тя, като взе чашата и отпи една малка глътка от острия алкохол – Но не за това – добави накрая и се притисна в него.
    Ръката й мина покрай кръста му, като остави чашата върху минибарчерчето, за което Джоуи беше залепен. Той разбира се, погледна притеснено и уплашено към Иън, чакайки някакъв знак, но преди да разбере какво трябваше да прави, получи една нежна ласка. Студените й устни докоснаха врата му, целунаха го така нежно и мило, като вече свободната й ръка се настани на кръста му, докато другата се заигра с косата на тила му. Сандърс вече нямаше думата тук и момчето си мислеше, че е разбрало какво ще случи, докато не усети пронизващата болка от ухапването му.
    - Не викай – каза ядосано тя, като го погледна в очите, след като чу измъчения му стон.
    Видя ужаса в очите му, а и кой не би се ужасил, като види напоените й с кръв устни и то не чия да е кръв, а собствената му. Но въпреки това, не издаде и звук. Виждаше, че го болеше, че се страхуваше, но просто мълчеше и гледаше уплашено, което някак си й хареса. Затова зарови устни във врата му, като започна да издава тихи стонове на удоволствие. За разлика от нея, момчето въобще не се забавляваше, а по-скоро гледаше умолително към Иън, който все още не бе предприел нищо, най-вероятно й имаше доверие, но дали това беше добра идея.
    Мина едва минута, откакто Зоуи бе започнала пиршеството, а момчето вече започна да забелва очи. Сигурно беше на ръба, а току виж всъщност му харесало и бе започнал да се забавлява. Самата тя правеше точно това, което й беше казано – не го източваше, не прекаляваше. Пиеше бавно, макар и да й се искаше да се удави в кръв, но нали искаше да зарадва приятеля си. И дори не осъзна, че в опита си да се сдържи от лочене, го захапваше многократно и прекалено силно, докато не дойде онзи неочакван момент, в който тялото му се свлече в краката й, а ръката й все още го държеше за косата …
    Тъмнокосата беше в гръб и не можеше да види реакцията на Иън, но определено не очакваше да остане спокоен. Знаеше, че му даде обещание и наистина се постара, но врата му се оказа по-лесен за откъсване, отколкото на желиран червей. Не искаше да се обърне, не искаше да види разочарованието в очите му, но рано или късно трябваше да го направи, затова и не почака повече. Със свободната си ръка бършеше устните и брадичката си, като всъщност само замазваше кръвта, а не я махаше, докато с другата все още държеше главата.
    - Е, не го пресуших – каза невинно тя, като вдигна ръка и му показа колко кръв отиваше на вятъра.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пет Май 02, 2014 9:34 pm

    Аз чаках. Наблюдавах със спокойствието на сфинкс и търпението на бабичка на опашка за хляб. Зоуи определено се забавляваше. Не можех да отрека, че си личеше, че пие с повече удоволствие, от колкото от онези пликчета. които бях донесъл. 
    Не можех да го обясня, но начинът, по който тя пиеше, ме възбуждаше. Дългите зъби впити във врата, застрашителния контраст между нейната бяла кожа, лишена от живот като статуя и преливащата от свежест млада и ярка кръв по устните ѝ. А миризмата на дива и необуздана смес от страх и отчаяние ме караше да си спомням дивите моменти в тичане през горите, в преследване на сърни по пълнолуние. В момента гледах как хищник впива зъби в своята жертва. Задишах по-дълбоко и шумно, щом си я представих, как преследва като звяр момчето, как впива устни във врата му и утолява жаждата си за живот, чрез шията на жертвата си. Усещането ме влудяваше, караше сърцето ми да препуска, а в ума ми нещо се променяше. Беше диво, беше страхотно! Усещах, как възбудата плъзва по тялото ми като кръв, възпламенена от усещането за витаещата около нас смърт. В момента Зоуи беше по-красива и по-страховита от всякога. 
    Изправен като свещ във стола си, неволно усещах как чак до върховете на пръстите ми се плъзва нажежена до бяло приятна тръпка, карайки ме да се напрегна. Беше направо... нямам думи да го опиша, но някак беше диво, първобитно и направо брутално. Облизах устни и неволно размърдах бедра, сякаш се готвех да скоча върху плячка. 

    Когато тя приключи, ме погледна. Очите ѝ буквално горяха. Не можех да повярвам, колко беше красива точно сега. Беше величествена. И ме караше да надървя малкия Йън до пълни размери, издувайки панталона си като циркова палатка.
    - Днес малко, за да има утре пак. Ако не ти стига... ще трябва вече да намерим някого, когото можеш да изцедиш до шушулка...
    Впили поглед един в друг, аз се наслаждавах на смъртоносната миризма на кръв във въздуха. Изправих се и бавно се приближих до нея. Наведох се лекичко и близнах малка капка кръв от ъгълчето на устните ѝ. 
    - Но така и аз огладнявам.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Пет Май 02, 2014 9:57 pm

    Наистина не можеше да повярва, че той не й се сърдеше, но реши да не казва нищо, че току виж му промени мнението. Вместо това се отдаде на момента, който стана още по-хубав с него, когато и той реши да обърне на животински инстинкти. Подобно на него, тя също се възбуди, когато го видя да вкусва кръвта, която течеше от сладките й устни, но можеше да му даде много повече. Езичето й беше попило от неустоимата течност, затова той успя да усети пълния вкус, когато то се шмугна между устните му. Единственото нещо, което желаеше повече от кръв, бяха неговите страстни целувки, а сега получаваше и двете.
    Зоуи бавно отпусна захвата си, като главата на Джоуи падна на земята и се изтъркули като футболна топка, но никой не обърна внимание. Вместо това, тя вдигна ръцете си и нетърпеливо започна да разхлабва вратовръзката му, която много бързо се оказа на пода. Втора беше ризата, след леко мъчение с копчетата, но колкото и да й се искаше да я разкъса, желаеше да си тръгнат, сякаш нищо не беше станало. Панталона бе още по-лесен, свлече се по-бързо и от роклята й, като сега двамата единствено по бельо и обувки, се запътиха към леглото, без да се отделят. Тъмнокосата просто побутваше Иън, който вървеше назад и най-накрая усети как краката му се опряха в леглото.
    Вместо да го остави да командва, както беше направила първия път, нашето момиче уви ръцете си около тялото му и без той дори да усети какво се случва, след секунда се озова на леглото под нея. Бързината на вампирите беше уникална, но в комбинация със силата им, можеше да накара и другите да усетят колко невероятно беше. А сега, нека видим колко бързо можеше да се движи върху него.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пет Май 02, 2014 10:13 pm

    Тупнах, или по-точно паднах, върху леглото, което си направи човещината да не скърца. Как щеше да скърца, ние тепърва щяхме да го клатим, така че се очакваше да го поеме мъжки. Аз изстенах от удоволствие, опиянен от вкуса на човешка кръв. Всичко се събуждаше отново. Ясния остър и студен въздух от преди, удоволствието от почти налудничаво лесния начин да отнемеш живот. А пред очите ми отново и отново се повтаряше гледката. Можех да напиша поема за това. Как беше прегризвала плътта, как беше поемала живота, душата, кръвта на момчето. Боже, това беше толкова надъхващо, че можех да си го запиша на снъф-филм. Полуголи, вече на леглото... кога беше станало? Въобще не бях обърнал внимание на това, докато бях впил устни в нейните. Когато бяхме заедно по този начин, почти изключвах за ставащото около нас. Примигнах и се усмихнах на оцапаната в червено бяла кожа. 
    - Нямаш представа колко си секси... - промълвих с малко зловещичък глас, изправяйки се на лакти.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Пет Май 02, 2014 10:24 pm

    Само това искаше да чува от него – да й повтаря колко секси беше и колко много я желаеше. Успя да повдигне самочувствието й, да я вдъхнови и какво ли още не, затова тя плъзна ръка по гърдите му, корема и надолу, тръпнейки от нетърпение да си поиграе и с него. Но не, сега не възнамеряваше да го дарява с орални удоволствия, за което само той си беше виновен и най-вероятно дълго щеше да се разкайва. А имаше и друга причина – след като се беше нахранила, оставаше само едно нещо, което можеше да направи удоволствието пълно и не смяташе да чака и да го глезоти, а направо да вземе това, от което се нуждаеше.
    Преди да се усети, малкия … всъщност не беше никак малък, но нали така бе израза, та приятелят му беше на свобода, а боксерките му бяха една идея по-надолу, докато нейното бельо бе просто отместено настрани. Беше хванала члена му и закачливо се галеше с него, като го мокреше все повече, докато устните й най-накрая се разтвориха и му показаха входа между тях. Беше толкова влажна, че трябваше само да се отпусне върху него, за да го накара да усети това, което и тя усещаше, но преди това искаше да засили усещането. Знаеше, че той я желаеше, но искаше да го направи още по-неустоимо.
    - Искаш ли ме? – попита тя, като знаеше какъв щеше да е отговора, затова каза това, което тя искаше – Тогава ме моли!
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пет Май 02, 2014 10:35 pm

    Действаше бавно, не прекалено бавно, но на мен ми се струваше така. Така беше обаче по-влудяващо. Една мъничка част от мен намери място да подхвърли как може да ми харесва така кървава баня и че после и двамата имаше да обясняваме. Ама на кой му дреме баш сега!
    Изстенах от удоволствие, докато усещах как ръцете ѝ си играят с мен. Щеше да ме изтезава така, както аз го правех в човешката ѝ форма. Е, сега беше по-силната... поне докато луната е в тази позиция. Погледнал надолу, виждах всичко. Неволно си помислих, че ще ме погълне по този начин. От това започнах да пулсирам, пенисът ми направо беснееше, стегнат почти до болка от желание. Вдигнах очи към нея. Искаше да я моли? Е, какво пък..
    - Моля? - опитах тихичко. Надигнах се и с бавно облизване по цялата брадичка и устни прошепнах по-настоятелно - Моля те... изчукай ме... искам те... желая те с цялото си тяло и сърце... нека да го направим...
    Позволих си леко да одера бузата ѝ със зъби. Ако аз я захапех обаче, едва ли щеше да се радва особено.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Пет Май 02, 2014 10:46 pm

    Това „Моля?” въобще не й хареса. Или не му допадаше играта или просто не бе особено заинтересован, което я караше да се чуди, дали сега трябваше да се ядоса или да му угоди. Можеше да смени тактиката, ако той имаше да командва, то защо не му оставеше поне леглото, ясно беше, че жената можеше да върти мъжа за всичко останало, ако му дадеше малко надмощие в секса. Но цялата тази част с моленето я възбуждаше толкова много, може би защото никога не бе правила нещо подобно, а и не се бе чувствала така уверена и силна, както в момента.
    Само си представяше, как той щеше да й каже „Моля те, позволи ми да навляза в теб, да се потопя в удоволствие” и нещо подобно, но когато чу тези мръсни мръсни думи да излизат от сладките му устни, направо настръхна от възбуда. Сладката й прасковка го обля в соковете си, а секунда по-късно му позволи и да се наслади и на едно бясно грубо навлизане. Нашето момиче сложи ръце на гърдите му, като го притисна силно към леглото и не му позволи да мръдне, докато самата тя бе започнала да се раздвижда. Дупето й правеше въртеливи движение, като така сякаш караше и члена му да прави гимнастика … доста приятна при това, но винаги можеше да е и по-добре.
    - Така? – попита тя тихичко с невинна усмивка, като веднага смени изражението си на страстна жена – Или искаш да съм по-груба?
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пет Май 02, 2014 11:00 pm

    Отблъснат по гръб изпитах неописуемо удоволствие. Дали беше заради по-ранното ми желание или заради забавянето, не знам, но имах чувството, че ще избухна моментално, като фойерверк. Но не прекалявах, не бързах... е, добре де, не бързах, защото сега тя командваше парада. И тя го пое доста добре... и парада, и това, за което си мислите. 
    Почти побеснял от желание, стегнатото усещане около мен, влагата и усещането че съм с нея, само и единствено, ме накара да извия глава назад и да разтворя устни от удоволствие, поемайки си бавно дъх на пресекулки. Неволно свих бедра леко и се насладих на жестокото усещане. Беше добра... дори прекалено добра. 
    - Даааа - проточих с въздишка и прехапах устни, - Страхотна си... давай.. не ме жали, мило.... искам да те усетя колкото можеш по-здраво. Давай...
    Спих пръсти в бедрата ѝ, просто не можех да я оставя да прави всичко. Притисках я към себе си, продължих нагоре и постепенно я сграбчих грубо, давайки ѝ да разбере, че нежностите не минават днес. Едва ли го усещаше особено силно, особено след като в това състояние не можех да стискам особено здраво, но щеше да разбере.
    – Давай - задъхвах се вече почти ръмжащо, - Чукай ме... язди ме здраво... Оооооо, страхотна си... обичам те... толкова много... аааааах, даааа, мръсничето ми.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Пет Май 02, 2014 11:16 pm

    Днес по-рано си бе помислила, че е във вихъра си … е не бе видяла още нищо, ако имаме предвид това сега. Направо не можеше да познае мъжа под себе си, но толкова много й хареса, че дори за момент не помисли да се усъмни в него. Едва ли щеше да й се отдаде скоро подобна възможност да доминира, но за да й се наслади, трябваше всичко да е под неин контрол, а той не спазваше правилата. Затова хвана ръцете му за китките, като ги вдигна над главата му и ги притисна така грубо към възглавницата, че пръстите му бързо побеляха от недостига на кръв.
    - Тази вечер аз командвам – изсъска през зъби тя, като извади езика си и премина с непо по цялото му лице, от брадичката, по скулата и бузата, та чак до края на веждата му. Нали беше кучеподобно, очакваше се да му допадат подобни неща.
    Щом искаше грубо, щеше да го направи, макар и малко се притесняваше, тъй като само веднъж бе чула за счупен мъжки атрибут, но звучеше доста страшно. Въпреки това се задвижи бързо върху него, като всеки път щом сладкото й дупе се докоснеше до скута му, издаваше онзи сладък пляскащ звук. Но сякаш това не й беше достатъчно и реши да вкара малко от нечовешката бързина, без разбира се да пресилва нещата. Чудеше се колко време щеше да й отнеме да го докара чак до края с това темпо. Не знаеше за него, но на нея едва ли щеше да й трябва много.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Пет Май 02, 2014 11:35 pm

    Поставен по положение само да лежа и да се наслаждавам на шоуто, аз реших да я оставя да действа. Или да я оставя да ме действа? Идеята че сега мен ме чукаше тя, че командваше, че ме задоволяваше ми подейства по нов начин, непознат, но влудяващо сладък. Имах чувството че душата ми се стичаше мед. Сетивата ми трептяха на ръба на откровената лудост, завладявайки всяко мое нервно окончание. 
    Щом се задвижи над, аз почти изстенах от наслада. Имах чувството, че съм на седмото небе и то защото не само беше страхотно само по себе си и диво действие... но и защото го правех с нея. Но тя ставаше все по-настоятелна. Увеличаващата се скорост ми изкара ангелите, въздуха и въобще всичко, което имах в себе си. Извих гръб в арка и си поех рязко въздух, съзнавайки, че почти напълно откачам. Оцъкленият ми поглед потърси нейни. Усещах какво се случва с мен, неестествената скорост караше пениса ми да полудява, пулсирайки, облян в нейните сокове, непоносимо, приятно, мокро и похотливо...
    - Ах ти, мръсниче - изстенах от удоволствие. - Луда глава... това е толкова хубаво, направо... боже, ще свърша... не мога повече...
    Започваше да ми причернява. Не исках да губя съзнание, но идеята да свършим едновременно, един в друг, беше достатъчна да помрачи всяко съзнание.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Май 03, 2014 5:10 pm

    Идеята за свършване й хареса повече, отколкото бе предполагала. Никога не се бе чувствала така горда със себе си, както в моментите, в които го оставяше доволен и щастлив. Но не само той беше на ръба на своя край. Тялото й бе станало толкова чувствително, трептеше при всяко негово докосване и ако имаше поне някаква телесна температура, най-вероятно вече щеше да гори от страст. Но на него не му трябваше да е гореща, за да разбере колко приятно й беше, когато се отдаваха един на друг. Можеше да види онзи див пламък в очите й, който никога не липсваше, когато гледаше към него, най-вече по време на секс.
    - Искам да те изям – простена възбудено тя, като се надигна в седнало положение и забърза още повече – Искам да свърша с теб.
    Знаеше, че той беше към края си, точно както и тя, затова продължи да извива тялото си все така бързо, макар да не можеше да поддържа много добър ритъм, замаяна от удоволствие. Но въпреки всичко, телата им се сливаха перфектно, предавайки си влудяващи тръпки от един на друг, докато най-накрая не се докоснаха до перфектния оргазъм. Зоуи се стегна силно около члена му, като започна бавно да намаля, тресейки се от екстаз върху него и това го накара да премине към същото чувство. Усети силна експлозия в гърдите си, като накрая дори й прималя, което я накара най-накрая да спре, а и вече беше време.
    Широко усмихната и силно задъхана, тя се отпусна бавно надолу, като се излегна върху потното му тяло и положи глава на рамото му. Чувстваше се върховно и дори не можеше да го опише, но леглото успя … то просто скърши задните си два крака, като падна на земята и така ги остави с главата нагоре, а нашето момиче просто се разсмя, като се притисна още по-силно към любимия си.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Май 03, 2014 6:07 pm

    Полудял от страст, аз можех само да стена и да усещам, докато тя действаше. Точно в момента ми харесваше всичко, което прави, първо - защото беше страхотно и второ - понеже го правеше ТЯ с мен. Невероятното удоволствие се надигаше в мен, заглушавайки всичко друго наоколо. Имах чувството, че целия се превръщам в един оргазъм, цялото ми тяло откачаше в този момент. Могат да те пратят в ада за поход... но тотално си заслужаваше. 
    След това усетих първия изстрел. Беше влудяващо приятна струя, избълвана от мен. Бях на седмото небе, докато от мен сякаш отново и отново се изстрелваха вълни от удоволствие от върха ми...
    Когато бяхме един до друг, изпълнени са последните, затихващи трепети на удовлетворение, се почувствах наистина щастлив от много време насам. Беше спокойно, кротко и някак закачливо... но за съжаление строшихме леглото. засмях се и само притиснах момичето си по-здраво в прегръдките си. Нищо друго нямаше значение в момента.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Май 03, 2014 6:48 pm

    Колкото и да й беше хубаво така, все някога трябваше да станат, най-вече ако желаеха да си хванат самолета. Беше толкова развълнувана, че поглеждаше часовника до леглото на всяка минута, защото ако пропуснеха полета … ами щеше да откачи. За щастие все още имаха два часа и нещо, тъй като едва минаваше два и половина след полунощ, но пък имаха и доста работа за вършене. Предпочиташе да сложат край на тази нощ и забавлението, за да имат възможността да се позабавляват утре на съвсем друго място и не кое да е, а прекрасният Рио. Надяваше се, че ще останат поне за карнавала.
    - Хайде, слънчице – каза измъчено тя, като стана с голямо нежелание – Трябва да минем през вкъщи, за да си взема някои неща.
    Разбира се, той можеше да й купи всичко, от което имаше нужда, но не желаеше сама да изисква това от него. Предпочиташе той да й го предложи, без да й се налага да му намеква, затова и бе изразила гласно нуждата си от някои неща. Не можеше да живее без крема си за лице, макар че като се замисли сега, едва ли някога щеше да има проблеми с бръчките. Но и банският й беше там, както онзи страхотен разголен потник, който караше гърдите й да изглеждат огромни … не че той не ги беше виждал и на голо. И все пак, когато си с любимия човек, винаги се стараеш да си в най-добрия си вид.
    - И какво ще правим с него? – попита все пак тя, докато вдигаше роклята си от земята, която бе доста близо до тялото на Джоуи.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Съб Май 03, 2014 7:11 pm

    Махнах с ръка пренебрежително, докато се надигах. Поне се възстановявах бързо - положително качество от върколашкия ми вид. Огледах стаята. Кръв и счупено легло. Такова замазване на очи щеше да падне, че ум да ти зайде. Но на кой му пука? Важното беше Зоуи да е доволна и нахранена. Останалото можеше да се купи. Гарсон беше свикнал с особените неща. Вероятно щеше да измисли някоя ненормална история вързана с електрически трион и щеше да отвлече вниманието то мен.
    - Само ми дай няколко минути да поговоря с управителя. Ти не тревожи малката си главица с такива неща. А защо ни е багаж? Мислех, че ще си купиш дрехите направо там?
    Очакваше се да съм толкова разточителен. Честно казано след подобни забавления за възрастни, щях да ѝ купя всичко на този свят, поне ако можех. 
    - Но преди да започнем със задачите... само да ти кажа - Обичам те...
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Съб Май 03, 2014 7:26 pm

    Лицето й грейна, когато заговори за купуване. Цял нов гардероб и то марков, какъвто никога не би могла да си позволи, но предимствата Иън Сандърс да ти е гадже, бяха много. Ето защо, можеше да направи всяко едно момиче щастливо, но освен че се радваше на парите му, Зоуи бе щастлива, че имаше подобен човек до себе си. Знаеше, че може да разчита на него във всяка една ситуация, както тази например и дори нямаше да й се наложи да се занимава струпа. Защото имаше най-доброто и грижовно мъжленце на този свят, което незнайно защо я обичаше почти толкова, колкото и тя него.
    - Аз теб повече – каза някак свенливо тя, като погледна надолу и заоправя роклята си.
    Облече се бързо, като за щастие не бе успяла да си развали прическата. Не искаше да изглежда, сякаш току що се бе въргаляла в леглото, макар и това да беше самата истина, но нали се опитваше да се прави на дама. И точно заради това мълчеше търпеливо и оставяше Иън да се справи с всичко, макар и да й беше любопитно какво точно щеше да каже. Е, можеше да подслушва, ако успееше да се съсредоточи, но ако ли не, можеше само да се надява, че той щеше да сподели с нея. Все пак щеше да й е от полза да знае какво точно да каже, когато сгафи и го няма нейното момченце да я спаси.
    - Готова съм!
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Нед Май 04, 2014 1:01 pm

    Задачата се оказа доста по-лесна, от колкото предполагах. Гарсон, когото повиках при нас, се оказа много сговорчив по въпроса. Видя младежа на пода и само вдигна вежди към мен и се огледа за дамата ми. Аз започнах да обяснявам особеното ѝ състояние, но управителят прояви особено разбиране по въпроса и най-спокойно ми заяви, че го е очаквал и че няма от какво да се притеснявам. Щял да се погрижи за всичко, при съответното заплащане. По думите му останах с впечатление, че и преди се е случвало подобно нещо. Аз не реагирах особено шумно на това. Предпочетох да си мълча по въпроса и само изписах чек за необходимата сума, която ми излезе солено дори по моите стандарти. Вече поолекнал с шест цифрена сума, чаках дамата си, която се появи доста бързо и жизнерадостно. Изглежда пълният корем и убеждението, че съм чичко паричко, който ще пръска пари по нея, я изпълваше със задоволство и егоизъм отвъд очакванията ми. В бъдеще трябваше да обмислям по-добри начини за хранене. По-ефективни.
    - Много добре - заявих с малко унило изражение. - Предлагам да спестим проблемите по въпроса... искаш ли да зарежем билетите и да заминем с частния ми самолет? Понеже не ми се тъпче с цяла рота миризливи пътници. А и се надявам по време на полета да те задоволя с нещо по-вкусно от младежа преди малко.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Вто Май 20, 2014 6:38 pm

    Направо му се чудеше, защо въобще й беше предложил да ходят с обикновен самолет, при положение, че си имаше собствен. Тя не държеше на супер лукса, все още не бе заслепена до толкова, че да забрави коя беше до вчера, но все пак това бе предпочитано удобство, а и силно се съмняваше, че за него парите имаха някакво значение. Затова и грейна личицето, когато й предложи новата си идея, а тя закима енергично, като беше готова да го побутне към летището и да тръгват вече, но за жалост, най-вероятно щеше да им се наложи да почакат няколко часа, докато всичко се уреди.
    Въпреки всичко, три часа по-късно, вече бяха в самолета, малко след изгрев слънце, което само можете да си представите, колко подразни Зоуи. Държеше да оползотвори времето до полета, като се прибра до дома си, от който измъкна един ненормално голям куфар, въпреки че щеше да се съгласи Иън да й купи всичко, но знаете какви са жените. Въпреки всичко, в момента не изглеждаше никак щастлива, слънцето я дразнеше прекалено много, като имаше чувството, че някой и беше набил венозно цял литър приспивателно. Беше раздразнителна и се чудеше дали е гладна или просто искаше да прекърши нечие гърленце, за да й мине мерака, но идеята на май не се хареса на момчето й.
    - Няма ли да тръгваме вече? – тросна се тя, като потропваше нервно с крак, въпреки че нямаше сили за почти нищо.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Вто Май 20, 2014 7:00 pm

    Аз, от своя страна, се радвах особено на заминаването, по множество причини. Основата беше, че предложих самолетните билети. Идеята, че купувах билети, само като един вид покана, беше, меко казано - прекалено изхвърляне. От друга страна, обаче, нищо не може да направи един вълк по самодоволен от това да има достатъчно ресурси, че да хаби. Никой не отбелязва територия по-добре, от вълк с кръвта на убитите си жертви - а в случая на цивилизованото общество, в което живеехме - с пари. А и да не пропускаме алфа-мъжкарското фукане пред дамата.
    Понеже полетът се очертаваше да бъде дълъг, за това се запасих с необходимото. Първо - нелегални емигранти от Мексико. Нищо не е по-добра храна от нелегалния емигрант - него не го търсят нито роднини, нито полицията. Следващото беше времето. Едно пътуване като това щеше да е чиста загуба на време, ако се правеше в дълбоките часове на нощта, когато Зоуи беше най-активна. Вместо това можехме да затъмним прозорците съвършено плътно и да преминем на луминесцентно осветление, оставяйки я даси вилнее. Ако някой ми кажеше, че щях да правя подобно нещо за вампир, щях да му извадя топките през носа... а сега даже и вечеря и подсигурявах, с опасност да си навлека гнева и излишното внимание, както от страна на полицията, така и на другите върколаци. 
    - Само се качи вътре и се успокой. - казах нежно на момичето си, докато леко я подръпвах към стълбичките на самолета. - Ще подсигуря малко народ за закуска и ще си прекараме страхотно.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Вто Май 20, 2014 7:55 pm

    Ама той да не би да я командваше? Качи се горе, седни там, успокой се, яж … на нея ли й ги казваше тия неща? Можеше да се качи горе, да го изчака, да го хапне, да се успокои и накрая да си седне на мястото, но докато той й се правеше на шеф, това нямаше как да се получи, най-вече да е в негова полза. И той можеше много добре да го разбере, като обърнеше внимание на потъмнелите й от ярост очи, но за щастие, това не се задържа дълго. Зоуи наистина се насили да се успокои, като прие факта, че си въобразяваше и се самоизнервяше допълнително от нещо, което всъщност не се случваше.
    - Добре – каза все още сърдите тя, като тръгна нагоре.
    Имаше чувството, че тази стълба не водеше към самолета, а към самото слънце и всеки момент щеше да избухне в пламъци. Въпреки всичко се прибра на тъмно благополучно, като се настани на една от двойните седалки, тъй като искаше Иън до себе си. Никак не й хареса как изглеждаше стюардесата им и ако не искаше да бъде изядена, щеше да седне и да кротува, защото бе готова да извади очите на всяка жена, която само го погледнеше.
    И докато мислеше над тези сериозни неща от живота, въобще не усети кога беше заспала. Бе в самолета не повече от минута, чакайки Иън да се разбере с пилота, а вече спеше сладко сладко, макар и да не изглеждаше точно така отстрани. Бялата й кожа беше много красива, както и тя самата, когато спеше, но цялата тази комбинация беше малко зловеща. Едва ли беше нормално, но точно в момента не се и виждаше дори да диша … сякаш беше мъртва, а това всъщност не беше далеч от самата истина.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Вто Май 20, 2014 8:11 pm

    При пилота не се задържах дълго. Просто уточних времето на полета и да се уверя, че ще пристигнем по тъмно, Рио имаше много положителни черти, но именно слънцето не беше една от тях. Нея я пренебрегваха всички от вида на Зоуи, а не исках да я излагам на слънце прекалено много. Особено знаейки, че има сериозна опасност да огладнее още повече. Не ми харесваше как гледаше стюардесите. Дали с глад... или просто ревнуваше. Струваше ми се сладко да ме ревнува така, но не можех да я оставя да заколи всеки на борда. А екипажа беше по-добре да не намалява прекалено много. 
    Когато се върнах, я намерих да си спи. Беше сладичка, когато спеше така, но това не значеше, че е добра идея да я оставям така. Не знаех как стоят нещата с вампирите, понеже имаше нещо за ковчези, а това беше тема, която не можех да си позволя да засегна. Особено знаейки, че тя има сериозни намерения да ми откъсне главата, ако заговорех за това. А и едва ли другите нямаше да се досетят. 
    Позволих си да повдигна малко главата ѝ, за да мога да седна и да я оставя да се настани на бедрото ми. Ако щях да бъда възглавница... нека бъда. А и бягството... бягах преди вятъра с нея. Беше задължително да стигнем до Рио. Ако можех да премина опасната зона, нямаше да има опасност както за нея, така и за мен.
    Zooey Campbell
    Zooey Campbell
    Earthly creatures
    Earthly creatures


    Брой мнения : 192
    Join date : 27.03.2014

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Zooey Campbell Вто Май 20, 2014 8:37 pm

    Изглеждаше така спокойна и отпусната, че не се очакваше да усети каквото и да е било, а всъщност и не усещаше нищо. Не усети, когато Иън я повдигна и се настани под нея, не усети, когато самолета се напълни с говорещи хора, не усети дори когато самолета излетя, но въпреки всичко усети, че той беше близо до нея … много близо. Ръката й се стрелна към неговата, като пръстите й се обвиха около китката му и го стегнаха така силно, до лека болка. Въпреки, че не даваше признаци да се е събудила, тя го държеше здраво, сякаш можеше да й избяга, макар че тя щеше да му счупи врата, преди дори да си го е помислил … а после щеше да си го препарира и да си го гледа вкъщи.
    Полета беше доста дълъг, а нашето момиче спа така непробудно, че не помръдна дори за секунда. Наистина изглеждаше като мъртва, но Сандърс не можеше да се съгласи, защото все още усещаше захвата около китката си, който отдавна бе спрял притока на кръв към пръстите му. Добре, че беше върколак … в противен случай, можеше да изгуби крайника си. И ако някой повярваше на тези неща, които й говореше по-рано – за господаря вампир, който превръща другите и ги подчинява на волята си, със сигурност щеше да си помисли, че Иън беше вампирът, който я е превърнал. Имаше някаква невидима нишка, която сякаш я придърпваше към него.
    Оставаше не повече от час път, слънцето вече бе значително отслабнало, почти залязло, а нашето момиче започна да се пробужда. Бавно отпусна захвата си около китката на любимия й, която вече беше посиняла, но се предполагаше, че скоро щеше да му мине. Ръцете й започнаха да шарят по бедрата му, сякаш се събуждаше в леглото и точно в момента го желаеше, но честно казано не знаеше кое иска по-силно – да го целуне, да го изнасили, да го изяде … буквално или да го накара да си вземе душ. Тази миризма щеше да я съсипе.
    Йън Сандърс
    Йън Сандърс
    Hellish creatures
    Hellish creatures


    Брой мнения : 145
    Join date : 06.04.2014
    Age : 34
    Местожителство : Venus

    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Йън Сандърс Вто Май 20, 2014 9:00 pm

    Докато нашата героиня спеше, аз имах възможност да прегледам малко неща. Ставаше дума за таблета ми, който ми позволи, макар и с една ръка, да прегледам известното ми до тук. Ако изчисленията ми бяха верни, на което силно се надявах, щях да избегна пълнолунието във Венъс и да се забавляваме със Зоуи, цял месец, докато във Рио настъпи пълнолунието. Косматият проблем можеше да бъде избегнат именно по този начин. И благодарение на това, бях способен да насоча и отдам цялото си внимание на момичето си. 
    Когато тя се събуди, въздъхнах с облекчение, съзнавайки, че бях спасил крайника си от изсъхване. Поне скоро щеше да е достатъчно тъмно, че да не нервничи от слънчевата светлина. Погалих косата ѝ със самодоволен вид и прошепнах тихичко:
    - Здравей, поспаланке, как беше пътуването до сега?
    Усмивката ми се срещна с подобен отговор и протягане, доста напомнящо на котка. Грацията на вампирите се ценеше високо дори сред събратята ми, а тя определено слагаше всичко вампири, които бях виждал в задния си джоб. 

    Sponsored content


    Shoot to thrill, Play to kill - Page 11 Empty Re: Shoot to thrill, Play to kill

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пон Май 20, 2024 2:10 am